Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Sheriff-2 obține victoria în inferioritate numerică în ultimele clipe ale meciului cu Olimp: rezultatul etapei 19 (rezumat video)

26 aprilie 2022, marti
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Olimp - Sheriff-2 (1:2) din cadrul etapei a 19-a din Divizia A.

Olimp - Sheriff-2 1:2
Marcatori: Pogreban, 17 - 0:1, Bargan, 19 - 1:1, Boțan, 90 - 1:2.
Olimp: N.Țurcan, S.Gheorghiev, C.Mandrîcenco, Bargan, Ceh, Gaidarji, Cara, Pulucciu, Piron, M.Uzun, And.Arabadji (Botnarenco, 58).
Rezerve: Cîlcic, Covricov, Malacili.
Sheriff-2: Savocica, Pogreban, Gliga, Coliş (D.Boțan, 46), Hatman, N.Covali (Covalischii, 62), A.Ivanov (S.Greșciuc, 46), Ignatov, Carmanov (A.Jaloba, 77), A.Dijinari (V.Costin, 62), Seraf.Cojocari.
Rezerve: Dumenco, Filipov, Ichim, Cucereavenco.
Eliminare: Seraf.Cojpocari (S), 19.
Arbitru: A.Cojocaru. Ceadîr-Lunga, stadionul orășenesc.

Игорь 888
30.04.2022
12:16

Браво шериф достойная победа . Малолетки как тут говорили сделали стариков хаха

Игорь 888
30.04.2022
12:14

Болеем за Олимп.. по итогу лошки Олимп 11 против 10 и не могли выйграть.суперзвезды победили .

Слон
27.04.2022
10:44

Сколько у вас в Олимпе воспитанников Шерифа)? Давили они,смех

трали-вали
27.04.2022
09:59

По итогу "лошками" остался Олимп, проигравший малолеткам, которые играли в меньшинстве))))

болеем за олимп
27.04.2022
09:54

повезло шерифу,олимп давил всю игру,а эти "суперзвезды" отбивались как лошки

Слон
26.04.2022
17:10

Дочь

Виконт
26.04.2022
16:31

Погребан - это сын Погребана???

Calendarul sezonului
Liga 1 2022/23, Grupa A
26.08.2022, Etapa 1
  • FC Sucleia - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
26.08.2022, Etapa 1
  • Olimp - Victoria
    17:00
  • Real-Succes - FC Văsieni
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
27.08.2022, Etapa 1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
27.08.2022, Etapa 1
  • Speranța D - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
02.09.2022, Etapa 2
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    17:00
  • FC Fălești - Speranis
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
02.09.2022, Etapa 2
  • Spartanii - Real-Succes
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
03.09.2022, Etapa 2
  • FCM Ungheni - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
03.09.2022, Etapa 2
  • Victoria - FC Văsieni
    17:00
  • Olimp - Speranța D
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
09.09.2022, Etapa 3
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - Sheriff-2
    17:00
  • FC Florești - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
09.09.2022, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
10.09.2022, Etapa 3
  • Speranța D - Victoria
    17:00
  • FC Văsieni - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
16.09.2022, Etapa 4
  • FCM Ungheni - FC Fălești
    16:00
  • Sheriff-2 - FC Florești
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
16.09.2022, Etapa 4
  • Olimp - FC Văsieni
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
17.09.2022, Etapa 4
  • FC Sucleia - Speranis
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
17.09.2022, Etapa 4
  • Victoria - Spartanii
    16:00
  • Speranța D - Real-Succes
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
30.09.2022, Etapa 5
  • Speranis - FCM Ungheni
    16:00
  • FC Florești - FC Sucleia
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
30.09.2022, Etapa 5
  • FC Văsieni - Speranța D
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
01.10.2022, Etapa 5
  • FC Fălești - Sheriff-2
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
01.10.2022, Etapa 5
  • Real-Succes - Victoria
    16:00
  • Spartanii - Olimp
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Florești - Speranis
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Văsieni - Real-Succes
    15:00
  • Spartanii - Speranța D
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
08.10.2022, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
08.10.2022, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
14.10.2022, Etapa 7
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    15:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
14.10.2022, Etapa 7
  • Real-Succes - Spartanii
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
15.10.2022, Etapa 7
  • Speranis - FC Fălești
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
15.10.2022, Etapa 7
  • FC Văsieni - Victoria
    15:00
  • Speranța D - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
21.10.2022, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Florești
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
21.10.2022, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
22.10.2022, Etapa 8
  • FCM Ungheni - FC Sucleia
    14:00
  • Sheriff-2 - Speranis
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
22.10.2022, Etapa 8
  • Victoria - Speranța D
    14:00
  • Spartanii - FC Văsieni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
28.10.2022, Etapa 9
  • Speranis - FC Sucleia
    14:00
  • FC Florești - Sheriff-2
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
28.10.2022, Etapa 9
  • Real-Succes - Speranța D
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Văsieni - Olimp
    14:00
  • Spartanii - Victoria
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
04.11.2022, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Speranis
    13:00
  • FC Sucleia - FC Florești
    13:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    13:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
04.11.2022, Etapa 10
  • Victoria - Real-Succes
    13:00
  • Speranța D - FC Văsieni
    13:00
  • Olimp - Spartanii
    13:00
Calendarul sezonului
Conferința