Noutăți
Concursul Pronosticurilor
Servicii media

Echipa media Moldfootball.com/Divizia-A.md propune cluburilor de fotbal, jucătorilor, agenților, agențiilor de fotbal și altor persoane cointeresate următoarele servicii.

 

Înregistrarea meciurilor de fotbal cu una sau mai multe camere.

 

Transmisiunea în direct a meciurilor și evenimentelor.

 

Pregătirea materialelor video pentru CV-urile fotbaliștilor în baza unui anumit meci sau în baza arhivei noastre de meciuri.

 

Înregistrarea video a diverselor evenimente sportive, turnee, competiții, conferințe de presă.

 

Pregătirea materialelor video cu acțiunile tehnico-tactice a fotbaliștilor în unul sau mai multe meciuri.

 

O arhivă impunătoare de meciuri.

 

Administrarea site-urilor oficiale ale cluburilor.

 

Elaborarea emisiunilor televizate a cluburilor.

Operatorii noștri dețin o vastă experiență în domeniul înregistrării video cu specific fotbalistic, colaborăm cu succes de mai mulți ani cu mai multe cluburi din Moldova și agenții din străinătate.

Calendarul sezonului
Faza 1, Grupa A
26.08.2022, Etapa 1
  • FC Sucleia - FC Fălești
    1:3
Faza 1, Grupa B
26.08.2022, Etapa 1
  • Olimp - Victoria
    1:3
Faza 1, Grupa A
27.08.2022, Etapa 1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    2:1
  • Speranis - FC Florești
    2:1
Faza 1, Grupa B
27.08.2022, Etapa 1
  • Speranța D - Spartanii
    3:0
Faza 1, Grupa A
02.09.2022, Etapa 2
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
  • FC Fălești - Speranis
    1:3
Faza 1, Grupa B
02.09.2022, Etapa 2
  • Spartanii - Real-Succes
    2:0
Faza 1, Grupa A
03.09.2022, Etapa 2
  • FCM Ungheni - FC Florești
    1:0
Faza 1, Grupa B
03.09.2022, Etapa 2
  • Victoria - FC Văsieni
    5:1
  • Olimp - Speranța D
    1:2
Faza 1, Grupa A
09.09.2022, Etapa 3
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    0:3
  • Speranis - Sheriff-2
    0:0
  • FC Florești - FC Fălești
    1:3
Faza 1, Grupa B
09.09.2022, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    2:2
Faza 1, Grupa B
10.09.2022, Etapa 3
  • Speranța D - Victoria
    2:1
  • FC Văsieni - Spartanii
    1:2
Faza 1, Grupa A
30.09.2022, Etapa 5
  • Speranis - FCM Ungheni
    2:4
  • FC Florești - FC Sucleia
    3:1
Faza 1, Grupa B
30.09.2022, Etapa 5
  • FC Văsieni - Speranța D
    2:1
Faza 1, Grupa A
01.10.2022, Etapa 5
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:1
Faza 1, Grupa B
01.10.2022, Etapa 5
  • Real-Succes - Victoria
    1:7
  • Spartanii - Olimp
    2:1
Faza 1, Grupa B
04.10.2022, Etapa 1
  • Real-Succes - FC Văsieni
    1:3
Faza 1, Grupa A
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Florești - Speranis
    3:0
Faza 1, Grupa B
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Văsieni - Real-Succes
    1:6
  • Spartanii - Speranța D
    3:0
Faza 1, Grupa A
08.10.2022, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    1:1
  • FC Fălești - FC Sucleia
    2:1
Faza 1, Grupa B
08.10.2022, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    9:0
Faza 1, Grupa A
14.10.2022, Etapa 7
  • FC Florești - FCM Ungheni
    2:0
Faza 1, Grupa B
14.10.2022, Etapa 7
  • Real-Succes - Spartanii
    0:4
Faza 1, Grupa A
15.10.2022, Etapa 7
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    0:5
  • Speranis - FC Fălești
    2:4
Faza 1, Grupa B
15.10.2022, Etapa 7
  • FC Văsieni - Victoria
    0:2
  • Speranța D - Olimp
    2:2
Faza 1, Grupa A
21.10.2022, Etapa 8
  • FCM Ungheni - FC Sucleia
    6:0
Faza 1, Grupa B
21.10.2022, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    2:0
Faza 1, Grupa A
22.10.2022, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Florești
    1:2
  • Sheriff-2 - Speranis
    4:0
Faza 1, Grupa B
22.10.2022, Etapa 8
  • Victoria - Speranța D
    1:0
  • Spartanii - FC Văsieni
    4:0
Faza 1, Grupa A
27.10.2022, Etapa 9
  • FC Florești - Sheriff-2
    1:0
Faza 1, Grupa A
28.10.2022, Etapa 9
  • Speranis - FC Sucleia
    6:1
Faza 1, Grupa B
28.10.2022, Etapa 9
  • Real-Succes - Speranța D
    2:1
Faza 1, Grupa A
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    4:1
Faza 1, Grupa B
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Văsieni - Olimp
    3:1
  • Spartanii - Victoria
    4:1
Faza 1, Grupa A
04.11.2022, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Speranis
    3:2
Faza 1, Grupa B
04.11.2022, Etapa 10
  • Victoria - Real-Succes
    7:0
  • Olimp - Spartanii
    0:4
Faza 1, Grupa A
05.11.2022, Etapa 10
  • FC Sucleia - FC Florești
    0:1
Faza 1, Grupa B
05.11.2022, Etapa 10
  • Speranța D - FC Văsieni
    0:1
Faza 1, Grupa A
08.11.2022, Etapa 10
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    4:1
Faza 1, Grupa A
13.11.2022, Etapa 4
  • FCM Ungheni - FC Fălești
    0:2
  • Sheriff-2 - FC Florești
    0:1
  • FC Sucleia - Speranis
    6:0
Faza 1, Grupa B
13.11.2022, Etapa 4
  • Olimp - FC Văsieni
    2:1
  • Victoria - Spartanii
    5:0
  • Speranța D - Real-Succes
    3:1
Faza 2, Grupa 1
17.03.2023, Etapa 1
  • FC Florești - Dacia Buiucani
    --:--
  • Spartanii - Dinamo-Auto
    --:--
  • Victoria - FC Fălești
    --:--
Faza 1, Grupa 2
17.03.2023, Etapa 1
  • Real-Succes - Speranța D
    --:--
  • Speranis - Olimp
    --:--
  • FC Văsieni - Sheriff-2
    --:--
  • FCM Ungheni - FC Sucleia
    --:--
Calendarul sezonului
Conferința
FAZA 1, GRUPA A
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Florești
10
7
0
3
15:8
21
2. FC Fălești
10
6
1
3
22:16
19
3. Sheriff-2
10
5
3
2
28:6
18
4. FCM Ungheni
10
5
1
4
20:15
16
5. Speranis
10
3
1
6
17:27
10
6. FC Sucleia
10
1
0
9
10:40
3
Noul format de desfășurare al Super Ligii și Ligii 1 
Golgheteri
Maneacov (FC Fălești)
10
Ankudinov (Sheriff-2)
8 (1)
Dani (Speranis)
8 (1)
Porojniuc (FCM Ungheni)
7
Cemîrtan (FC Florești)
5 (1)
Gliga (Sheriff-2)
4
Hatman (Sheriff-2)
4 (1)
A.Stratan (FCM Ungheni)
4 (2)
FAZA 1, GRUPA B
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Victoria
10
8
0
2
41:9
24
2. Spartanii
10
8
0
2
25:11
24
3. Speranța D
10
4
1
5
14:14
13
4. FC Văsieni
10
4
0
6
13:24
12
5. Olimp
10
2
2
6
12:28
8
6. Real-Succes
10
2
1
7
13:32
7
Noul format de desfășurare al Super Ligii și Ligii 1 
Golgheteri
Gh.Orbu (Victoria)
8 (2)
C.Cebotari (Victoria)
7
M.Stan (Victoria)
7 (1)
Șumchin (Spartanii)
7 (1)
Cricimari (Victoria)
6
Nzokou (Speranța D)
6 (3)
G.Spînu (Spartanii)
5
D.Calaraș (Olimp)
5 (1)
Molla (Victoria)
4
Koffi (Spartanii)
4
Bîrcă (FC Văsieni)
4
Trofan (Speranța D)
4 (1)