Noutăți
Concursul Pronosticurilor

MyCujoo a redus prețul la abonamentele pentru transmisiunile în direct ale meciurilor Diviziei A. Pînă la finele anului acesta costă - 2,99 euro

05 noiembrie 2020, joi
Sursa: Divizia-A.md
MyCujoo a redus prețul la abonamentele pentru transmisiunile în direct ale meciurilor Diviziei A. Pînă la finele anului acesta costă - 2,99 euro Platforma MyCujoo, prin intermediul căreia sînt transmise în direct toate meciurile Diviziei A în acest sezon, a redus costul abonamentului.

Cu trei etape înainte de încheierea primei părți a campionatului, prețul abonamentului pentru toate meciurile rămase (21 de meciuri) este acum de doar 2,99 euro. Costul unui singur meci rămîne a fi de 1,50 €. Deținătorii abonamentelor sau persoanele care au achiziționat dreptul de a viziona un singur meci, vor avea acces și la rezumatele video ale partidelor imediat după încheierea acestora, în timp ce restul microbiștilor le pot privi mai tîrziu.

Vă reamintim că, datorită colaborării dintre platforma MyCujoo și a Federației Moldovenești de Fotbal, începînd din acest sezon, multe echipe de copii și juniori, precum și cluburile din Divizia B, au posibilitatea de a transmite meciurile sale în direct pe internet. Numărul de meciuri difuzate crește în fiecare lună.
1 kg de fotbal md
06.11.2020
15:39

Gratis că nu mă pot uita la ce calitate are .

2021
06.11.2020
09:20

Наш народ такой, даже за 1 лей удивится, ему только пару подавай :)

Daaaa
05.11.2020
23:32

Da macar si un leu sa coste....nimeni no sa cumpere

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    15:00
  • FC Sucleia - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Spartanii
    15:00
20.03.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - Tighina
    15:00
  • Speranța D - FC Sireți
    15:00
26.03.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
27.03.2021, Etapa 18
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
02.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    00:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    00:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    00:00
  • Victoria - Speranța D
    00:00
03.04.2021, Etapa 19
  • Iskra - Real-Succes
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    00:00
  • Grănicerul - FC Sireți
    00:00
09.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    00:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    00:00
  • Tighina - FC Sucleia
    00:00
  • FC Fălești - Iskra
    00:00
10.04.2021, Etapa 20
  • Speranța D - Grănicerul
    00:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    00:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    00:00
16.04.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Iskra - Spartanii
    00:00
  • FC Sucleia - FC Sireți
    00:00
17.04.2021, Etapa 21
  • Real-Succes - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    00:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    00:00
  • Grănicerul - Victoria
    00:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    00:00
  • Victoria - Sheriff-2
    00:00
  • Spartanii - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    00:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    00:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    00:00
  • Tighina - Iskra
    00:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Victoria
    00:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    00:00
  • FC Bălți - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    00:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    00:00
  • Tighina - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - FC Fălești
    00:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    00:00
  • Olimp - Sheriff-2
    00:00
  • Speranța D - Iskra
    00:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    00:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    00:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    00:00
  • FC Bălți - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    00:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    00:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    00:00
  • Grănicerul - Iskra
    00:00
  • Victoria - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Real-Succes
    00:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    00:00
  • Tighina - Spartanii
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
4. Spartanii
16
9
3
4
35:25
30
5. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
6. Speranța D
16
8
5
3
36:20
29
7. FC Sucleia
16
9
2
5
42:28
29
8. Grănicerul
16
6
0
10
17:34
18
9. Olimp
16
5
3
8
25:26
18
10. Iskra
16
4
5
7
29:35
17
11. Real-Succes
16
3
4
9
21:26
13
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
16
1
2
13
13:66
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
14 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Stancev (Cahul-2005)
11
Onofrei (Spartanii)
11 (1)
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Noroc (Speranța D)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
9
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)