Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FCM Ungheni și-a reluat antrenamentele pentru noul sezon din Liga 1 (foto)

FCM Ungheni și-a reluat antrenamentele pentru noul sezon din Liga 1.

Gruparea din municipiul Ungheni a petrecut prima sesiune de antrenament sub conducerea lui Dorin Bambuleac.

Antrenamentele se desfășoară la stadionul municipal Ungheni.

Vă reamintim că în prima etapă a Liga 1 FCM Ungheni va juca pe 26 sau 27 August în deplasare cu FC Sheriff -2 Tiraspol.


Генеральчик
15.07.2022
17:07

Царский футбол, но и хуже тоже играть не будут)

Царский футбол
15.07.2022
15:23

Им не поможет подготовка, лучше играть не будут

Vikea
13.07.2022
13:41

Hai mister succes!!!

Calendarul sezonului
Liga 1 2022/23, Grupa A
26.08.2022, Etapa 1
  • FC Sucleia - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
26.08.2022, Etapa 1
  • Olimp - Victoria
    17:00
  • Real-Succes - FC Văsieni
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
27.08.2022, Etapa 1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
27.08.2022, Etapa 1
  • Speranța D - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
02.09.2022, Etapa 2
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    17:00
  • FC Fălești - Speranis
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
02.09.2022, Etapa 2
  • Spartanii - Real-Succes
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
03.09.2022, Etapa 2
  • FCM Ungheni - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
03.09.2022, Etapa 2
  • Victoria - FC Văsieni
    17:00
  • Olimp - Speranța D
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
09.09.2022, Etapa 3
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - Sheriff-2
    17:00
  • FC Florești - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
09.09.2022, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
10.09.2022, Etapa 3
  • Speranța D - Victoria
    17:00
  • FC Văsieni - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
16.09.2022, Etapa 4
  • FCM Ungheni - FC Fălești
    16:00
  • Sheriff-2 - FC Florești
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
16.09.2022, Etapa 4
  • Olimp - FC Văsieni
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
17.09.2022, Etapa 4
  • FC Sucleia - Speranis
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
17.09.2022, Etapa 4
  • Victoria - Spartanii
    16:00
  • Speranța D - Real-Succes
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
30.09.2022, Etapa 5
  • Speranis - FCM Ungheni
    16:00
  • FC Florești - FC Sucleia
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
30.09.2022, Etapa 5
  • FC Văsieni - Speranța D
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
01.10.2022, Etapa 5
  • FC Fălești - Sheriff-2
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
01.10.2022, Etapa 5
  • Real-Succes - Victoria
    16:00
  • Spartanii - Olimp
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Florești - Speranis
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Văsieni - Real-Succes
    15:00
  • Spartanii - Speranța D
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
08.10.2022, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
08.10.2022, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
14.10.2022, Etapa 7
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    15:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
14.10.2022, Etapa 7
  • Real-Succes - Spartanii
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
15.10.2022, Etapa 7
  • Speranis - FC Fălești
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
15.10.2022, Etapa 7
  • FC Văsieni - Victoria
    15:00
  • Speranța D - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
21.10.2022, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Florești
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
21.10.2022, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
22.10.2022, Etapa 8
  • FCM Ungheni - FC Sucleia
    14:00
  • Sheriff-2 - Speranis
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
22.10.2022, Etapa 8
  • Victoria - Speranța D
    14:00
  • Spartanii - FC Văsieni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
28.10.2022, Etapa 9
  • Speranis - FC Sucleia
    14:00
  • FC Florești - Sheriff-2
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
28.10.2022, Etapa 9
  • Real-Succes - Speranța D
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Văsieni - Olimp
    14:00
  • Spartanii - Victoria
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
04.11.2022, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Speranis
    13:00
  • FC Sucleia - FC Florești
    13:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    13:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
04.11.2022, Etapa 10
  • Victoria - Real-Succes
    13:00
  • Speranța D - FC Văsieni
    13:00
  • Olimp - Spartanii
    13:00
Calendarul sezonului
Conferința