Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Divizia A 2020/21, Etapa 2

01 august 2020, simbata
Sursa: Divizia-A.md
Real-Succes - Grănicerul 7:2
Goluri: Țira, 8 - 1:0, Manole, 14 - 2:0, Manole, 17 (pen) - 3:0, Zămosteanu, 39 - 4:0, N.Moraru, 55 - 5:0, Ad.Popovici, 65 - 5:1, Ad.Popovici, 81 (pen) - 5:2, Guiban, 83 - 6:2, Mînăscurtă, 86 - 7:2
Real-Succes: Garanovschi (Gh.Cazacu, 65), A.Lavric, M.Ștefan, Buiuclî (Castraveț, 83), Țîra (Moisei, 56), Zămosteanu, Chele, N.Moraru (Mînăscurtă, 56), Axenti, Hatman, Manole (Guiban, 65).
Rezerve: A.Ursu.
Grănicerul: Cristofovici, Orlov, Sinegur, Cheptenari, Dobrovinschi, Găicean, Tașco (Gafinciuc, 45), Pîslari (Calistru, 59), Cramarenco (Vas.Andronic, 59), Cernîh (Ad.Popovici, 32), Grijuc.
Rezerve: Colbasiuc, Ghen.Boghiu, Usatenco, Dan.Caras.
Arbitru: G.Vorfolomei. Chișinău, stadionul Real-Succes.

FC Fălești - Victoria 3:2
Goluri: M.Popescu, 26 - 1:0, Turava, 47 - 2:0, Gh.Orbu, 51 - 2:1, Gh.Orbu, 79 - 2:2, Jurat, 84 - 3:2
FC Fălești: M.Popa, Hovanschii, Melnic, Andriţchi (Șontea, 70), Dumenico, Ciocoi, Turava, Gh.Boghiu (Jurat, 80), Bîzga (Tonofrei, 46), Daniliuc, M.Popescu (Grăjdianu, 89).
Rezerve: Macovschi, Zamari, Besarab, Dobîndă, Val.Cojocaru, Grajdean.
Victoria: Vicol, Bîrnaz, Petrascu, Cheltuitor (Valuța, 62) Tonu (Ș.Borș, 88), Gh.Orbu, Tiron, D.Bivol, Butucel (Frecațel, 72), I.Andronic, R.Jalbă.
Rezerve: Conica, Covali, Ala.
Arbitru: C.Pidghirnîi. Bălți, stadion Pișevic.

Spartanii - Speranța D 2:0
Goluri: Stan, 14 - 1:0, Onofrei, 36 - 2:0
Spartanii: Galac, I.Borș (Iu.Erhan, 61), Furdui (V.Beșeti 80), Stan (Adam, 61), V.Cojocaru, Onofrei (Cîrchelan 80), V.Rassulov (N.Cebotari-jun, 22), A.Popovici, D.Popovici, Lisu, V.Negară.
Rezerve: Andr.Prepelița, Rotaru.
Speranța D: Nicolaev, Tomac, M.Țurcan, Vas.Noroc (A.Maxim, 76), Vîlcu, Conea, Mardarii, Laevschi, Dorogan, Stînga (Ursachilă, 76), Viţu (Borşci, 85).
Rezerve: Chiaburu, Polivaniuc, M.Țurcanu, S.Cojocari.
Arbitru: A.Ceban. Selemet, stadionul sătesc.
Autor
Comentarii
Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
  • Sheriff-2 - Iskra
  • FC Suclea - Cahul-2005
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
  • Tighina - Olimp
  • FC Sireți - Spartanii
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
  • Iskra - FC Suclea
  • FC Bălți - Sheriff-2
  • Tighina - FC Sireți
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
  • FC Fălești - Victoria
  • Spartanii - Speranța D
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
  • Grănicerul - FC Fălești
  • Sheriff-2 - Real-Succes
  • FC Suclea - FC Bălți
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
  • Speranța D - Tighina
  • Iskra - Cahul-2005
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    18:00
  • Real-Succes - FC Suclea
    18:00
  • FC Fălești - Sheriff-2
    18:00
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    18:00
  • Spartanii - Grănicerul
    18:00
  • Tighina - Victoria
    18:00
  • FC Sireți - Speranța D
    18:00
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - Spartanii
    00:00
  • Iskra - FC Bălți
    00:00
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    00:00
  • Grănicerul - Tighina
    00:00
  • FC Suclea - FC Fălești
    00:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    00:00
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Cahul-2005
    00:00
  • Spartanii - FC Suclea
    00:00
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    00:00
  • Tighina - Sheriff-2
    00:00
  • FC Sireți - Grănicerul
    00:00
  • Speranța D - Victoria
    00:00
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    00:00
  • FC Suclea - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Spartanii
    00:00
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Fălești
    00:00
  • FC Bălți - Real-Succes
    00:00
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Sheriff-2
    00:00
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Tighina - Cahul-2005
    00:00
  • FC Sireți - FC Suclea
    00:00
  • Victoria - Grănicerul
    00:00
02.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    00:00
  • FC Suclea - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Tighina
    00:00
03.10.2020, Etapa 9
  • Sheriff-2 - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    00:00
  • FC Bălți - Spartanii
    00:00
  • Real-Succes - FC Fălești
    00:00
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    00:00
  • Victoria - FC Suclea
    00:00
  • Grănicerul - Sheriff-2
    00:00
10.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    00:00
  • Tighina - FC Bălți
    00:00
  • FC Sireți - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Cahul-2005
    00:00
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Suclea - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Spartanii
    00:00
17.10.2020, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Sireți
    00:00
  • Real-Succes - Tighina
    00:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    00:00
  • Tighina - FC Fălești
    00:00
  • Speranța D - FC Bălți
    00:00
  • Victoria - Iskra
    00:00
24.10.2020, Etapa 12
  • FC Sireți - Real-Succes
    00:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Suclea
    00:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Suclea - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    00:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    00:00
  • Spartanii - Tighina
    00:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    00:00
  • FC Bălți - Victoria
    00:00
  • Real-Succes - Speranța D
    00:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    00:00
  • Spartanii - FC Sireți
    00:00
  • FC Fălești - Speranța D
    00:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Sheriff-2
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Suclea
    00:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Suclea - Iskra
    00:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    00:00
  • Victoria - FC Fălești
    00:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Spartanii
    00:00
  • FC Sireți - Tighina
    00:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    00:00
  • Tighina - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    00:00
  • Real-Succes - Sheriff-2
    00:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Spartanii - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Suclea
    00:00
  • Iskra - Cahul-2005
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Spartanii
3
3
0
0
13:1
9
2. FC Bălți
3
3
0
0
7:1
9
3. Tighina
3
3
0
0
6:1
9
4. Cahul-2005
3
2
0
1
5:3
6
5. Sheriff-2
3
2
0
1
3:2
6
6. Real-Succes
3
1
1
1
9:5
4
7. Iskra
3
1
0
2
6:6
3
8. Speranța D
3
1
0
2
4:6
3
9. Olimp
3
1
0
2
2:3
3
10. FC Fălești
3
1
0
2
4:7
3
11. FC Suclea
3
1
0
2
3:7
3
12. Grănicerul
3
1
0
2
4:10
3
13. Victoria
3
0
1
2
4:11
1
14. FC Sireți
3
0
0
3
1:8
0
Golgheteri
Onofrei (Spartanii)
5
Gh.Orbu (Victoria)
3
Ad.Popovici (Grănicerul)
3 (1)
M.Ștefan (Real-Succes)
2
Șumchin (Cahul-2005)
2
Tiverenco (Tighina)
2
Ciumacenko (Tighina)
2
A.Popovici (Spartanii)
2
Stan (Spartanii)
2
Țîgîrlaș (FC Bălți)
2
Manole (Real-Succes)
2 (1)
I.Mirciu (Iskra)
2 (1)