Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Speranța D - Sheriff-2 1:1 (rezumat video)

25 septembrie 2020, vineri
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Speranța D - Sheriff-2 (1:1) din cadrul etapei a 8-a din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.


АУЕ
01.10.2020
21:50

откуда там нарисовался пенальти ?
этот дельфин нырял за шаг по контакта с мячом,позор

felicia2006
26.09.2020
00:10

Sergiu cu revenirea, dar arata mai mult nu te lasa peste 10 minute aici nui Divizia B. Arata ce poti tu esti bravo poti si pentru nationanala ai talent

Чики брики
25.09.2020
20:04

О,шериф и тут 1:1 сыграл)))))

metsabuh83
25.09.2020
17:49

Дрокия поздравляю

metsabuh83
25.09.2020
17:34

а что за время игры. то 70 мин,то 50

jk
25.09.2020
16:30

cameramanu adoarme cite odata

afonia
25.09.2020
16:18

96 чел смотрят. Ты не видешь ее? :)))

FAN
25.09.2020
16:11

И где трансляция....,?

FAN
25.09.2020
16:04

VOINTA SI BIRUINTA....SPERANTA....!!!ЧУСТ ВУЙТЕ ЧТО МЫ ХОЗЯЕВА....!!!!

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    15:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    15:00
  • Victoria - Iskra
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    15:00
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    15:00
  • Speranța D - FC Bălți
    15:00
  • FC Sireți - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    15:00
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    15:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    15:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    15:00
  • Spartanii - Tighina
    15:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    15:00
  • FC Bălți - Victoria
    15:00
  • Real-Succes - Speranța D
    15:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    14:00
  • Spartanii - FC Sireți
    14:00
  • FC Fălești - Speranța D
    14:00
  • Iskra - Sheriff-2
    14:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    14:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    14:00
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    14:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    14:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    14:00
  • Victoria - FC Fălești
    14:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    14:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    14:00
  • Speranța D - Spartanii
    14:00
  • FC Sireți - Tighina
    14:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    13:00
  • Tighina - Speranța D
    13:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    13:00
  • Real-Succes - Sheriff-2
    13:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Spartanii - Victoria
    13:00
  • FC Bălți - FC Sucleia
    13:00
  • Iskra - Cahul-2005
    13:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
10
9
0
1
24:6
27
2. Sheriff-2
11
8
2
1
21:5
26
3. Cahul-2005
11
8
1
2
36:12
25
4. Spartanii
10
6
2
2
26:12
20
5. FC Sucleia
11
6
2
3
32:19
20
6. Tighina
11
6
1
4
18:13
19
7. Speranța D
11
5
3
3
20:16
18
8. Grănicerul
11
5
0
6
12:24
15
9. Iskra
11
3
4
4
21:21
13
10. Olimp
11
3
2
6
16:20
11
11. FC Fălești
11
3
0
8
14:35
9
12. Real-Succes
10
1
3
6
14:17
6
13. Victoria
11
1
1
9
19:34
4
14. FC Sireți
10
0
1
9
7:46
1
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
14 (2)
Stancev (Cahul-2005)
11
Șumchin (Cahul-2005)
10
Onofrei (Spartanii)
9
E.Țiverenco (Tighina)
8
Tuluc (Iskra)
6
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
6
Noroc (Speranța D)
6
Seraf.Cojocari (Sheriff-2)
6