Noutăți
Sheriff-2 - Grănicerul 3:1 (rezumat video)
1
11.05.21
FC Sireți a retrogradat oficial în Divizia B, Iskra întrerupe o serie de 4 meciuri victorioase, iar Tighina - prelungește seria fără victorii pînă la cinci: rezultatele etapei 23
12
11.05.21
FC Sireți - Cahul-2005 2:9 (rezumat video)
4
08.05.21
Speranța D - FC Sucleia 0:3 (rezumat video)
0
08.05.21
Spartanii - FC Bălți 4:2 (rezumat video)
15
07.05.21
FC Fălești - Real-Succes 0:3 (rezumat video)
5
07.05.21
Tighina - Iskra 0:2 (rezumat video)
8
07.05.21
Olimp - Grănicerul 4:1 (rezumat video)
3
07.05.21
Victoria - Sheriff-2 1:2 (rezumat video)
2
06.05.21
Meciul Speranța D - FC Sucleia a fost primul în acest an desfășurat cu spectatori în tribune în Moldova (foto)
9
06.05.21
Comlionoc a parat un penalty, a uimit prin paradele sale, dar a și comis erori în poarta clubului FC Sireți, Sheriff se impune în meciul cu Victoria: rezultatele etapei 22 (actualizat)
11
06.05.21
La stadionul orășenesc din Bălți a fost instalat un tabel electronic modern (foto)
10
06.05.21
Clubului FC Sireți i-a fost acordată înfrîngere tehnică pentru evoluția unui jucător care nu a fost inclus în raportul de joc
5
06.05.21
Jucătorul clubului Olimp Serghei Gheorghiev a fost suspendat pentru trei etape de campionat
5
06.05.21
FC Bălți pierde surprinzător partida cu Spartanii, Olimp surclasează Grănicerul, Real-Succes părăsește zona retrogradării: rezultatele etapei 22 (actualizat)
24
05.05.21
Arhiva noutăților
Concursul Pronosticurilor

Real-Succes - Tighina 0:1 (rezumat video)

17 octombrie 2020, simbata
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Real-Succes - Tighina (0:1) din cadrul etapei a 11-a din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.

Viitorul
20.10.2020
14:34

După ratarea acesta Manole va fi incă mai bun .

Лис
20.10.2020
09:51

Чистильщик, игра забывается, счёт остается главное три очка взяли, ну а за игру 3-

Чистильщик
19.10.2020
09:49

Лис
17.10.2020
16:47
Режиссёру трансляции 5 +++
А сколько ты поставил Тигине за такую игру?

mwrodi
19.10.2020
00:41

Manole lasa fotbalul ca nu-i de tine

Viera
18.10.2020
07:18

Трансляция супер,оператору спасибо!

Zoff
17.10.2020
17:42

Marius Manole trebuia sa aducă victorie in prima repriză ,dar nu să rateze cu poarta goală

Zofff
17.10.2020
16:58

Rau ca Marius Manole a iesit din teren putea aduce victorie echipei

Лис
17.10.2020
16:47

Режиссёру трансляции 5 +++

шеф
17.10.2020
16:03

где трансляция?

reals
17.10.2020
15:13

GADEVIC rateaza urmatorul meci.

Priam ca la Champions League

2021
17.10.2020
15:08

Опять с 5 камер! Круто

Лис
17.10.2020
15:05

Оператору респект, ни когда не видел крупные планы и повторы
в этих трансляциях..

Шеф
17.10.2020
14:05

2-4

ciuda
16.10.2020
19:37

2:1

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    3:3
  • FC Sucleia - Real-Succes
    1:1
  • Grănicerul - Spartanii
    1:2
11.04.2021, Etapa 17
  • Speranța D - FC Sireți
    5:2
12.04.2021, Etapa 17
  • Victoria - Tighina
    8:0
13.04.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    1:2
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    2:1
16.04.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    3:1
17.04.2021, Etapa 18
  • Spartanii - Sheriff-2
    1:1
  • FC Fălești - FC Sucleia
    2:0
  • Iskra - FC Bălți
    1:2
  • FC Sireți - Victoria
    3:7
  • Tighina - Grănicerul
    3:3
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    0:0
20.04.2021, Etapa 19
  • Grănicerul - FC Sireți
    1:0
21.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    3:0
  • FC Sucleia - Spartanii
    1:2
  • Sheriff-2 - Tighina
    4:0
  • Victoria - Speranța D
    2:2
  • Iskra - Real-Succes
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    1:0
24.04.2021, Etapa 20
  • FC Fălești - Iskra
    1:5
  • Spartanii - Cahul-2005
    0:5
25.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    4:1
  • FC Sireți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sucleia
    1:6
  • Speranța D - Grănicerul
    1:0
  • Real-Succes - FC Bălți
    0:3
30.04.2021, Etapa 21
01.05.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    0:6
  • Iskra - Spartanii
    2:1
  • Real-Succes - Olimp
    1:1
05.05.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    4:1
  • Tighina - Iskra
    0:2
  • Spartanii - FC Bălți
    4:2
  • FC Fălești - Real-Succes
    0:3
06.05.2021, Etapa 22
  • Victoria - Sheriff-2
    1:2
  • Speranța D - FC Sucleia
    0:3
  • FC Sireți - Cahul-2005
    2:9
11.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    2:1
  • FC Bălți - Tighina
    4:0
  • Iskra - FC Sireți
    1:1
  • Cahul-2005 - Speranța D
    2:0
  • FC Sucleia - Victoria
    1:1
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    3:1
12.05.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    17:00
15.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    17:00
  • Tighina - Real-Succes
    17:00
16.05.2021, Etapa 24
  • Olimp - Sheriff-2
    17:00
  • Victoria - Cahul-2005
    17:00
  • Speranța D - Iskra
    17:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    17:00
  • Spartanii - FC Fălești
    17:00
21.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    18:00
  • FC Fălești - Tighina
    18:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    18:00
  • FC Bălți - Speranța D
    18:00
  • Iskra - Victoria
    18:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    18:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    18:00
25.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    18:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    18:00
  • Grănicerul - Iskra
    18:00
  • Victoria - FC Bălți
    18:00
  • Speranța D - Real-Succes
    18:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    18:00
  • Tighina - Spartanii
    18:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
23
20
0
3
67:15
60
2. Cahul-2005
23
17
3
3
66:18
54
3. Sheriff-2
23
15
3
5
42:21
48
4. Spartanii
23
12
4
7
46:39
40
5. FC Sucleia
23
12
4
7
57:35
40
6. Speranța D
23
10
6
7
45:36
36
7. Iskra
23
8
7
8
45:44
31
8. Tighina
23
9
3
11
41:48
30
9. Olimp
22
8
5
9
40:36
29
10. Victoria
23
6
4
13
54:57
22
11. Grănicerul
23
7
1
15
24:51
22
12. Real-Succes
23
5
7
11
29:34
22
13. FC Fălești
22
4
0
18
22:74
12
14. FC Sireți
23
2
3
18
22:92
9
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
22 (3)
Șumchin (Cahul-2005)
18
Molochko (FC Bălți)
17
M.Țurcan (Speranța D)
17 (1)
E.Țiverenco (Tighina)
13
Onofrei (Spartanii)
13 (1)
A.Stratan (Cahul-2005 / FC Bălți)
12
Stancev (Cahul-2005)
12
Noroc (Speranța D)
11
Pavlov (Victoria)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
10
A.Popovici (Iskra / Spartanii)
10 (1)
Moțpan (FC Bălți)
10 (2)
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Gh.Orbu (Victoria)
9 (1)
L.Iurcu (Iskra)
8
Tuluc (Iskra)
8
Stan (Spartanii)
8 (1)
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)