Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Trei jucători de la FC Bălți vor merge în probe la un club din Bundesliga

16 ianuarie 2021, simbata
Sursa: Site-ul oficial al FMF
Trei jucători de la FC Bălți vor merge în probe la un club din Bundesliga Directorul Școlii Sportive Specializate de Fotbal din Bălți, Ion Coroliuc, a declarat că în viitorul apropiat trei discipoli ai acestei școli vor merge în probe la un club de fotbal din Germania.

Este vorba despre Nichita Moțpan (19 ani), Daniel Danu (18 ani) și Petru Gherman (18 ani) - toți vor merge în probe la clubul Werder Bremen, care evoluează în Bundesliga.

Werder Bremen a cucerit de patru ori titlul în Germania și de șase ori Cupa țării. În acest sezon, echipa se află pe locul 12 în clasament.
Tt
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Bravo»
21.01.2021
11:52

Coroliuc nu speria lumea sau .

Drumul-Nou
21.01.2021
11:20

Voi ce v-ați lovit la cap? Care Werder? Werder Chetroșica Nouă? :))))

Уровень
19.01.2021
22:17

Лига доуа-зона ноуэ - Океан Южный Сахалин.

пацанывооб
19.01.2021
17:49

ахаха Вердер.. вы че там курите? полюбому это какой-то дубль дублей Вердера или команда из 5 лиги Германии из города Бремен

LM
18.01.2021
08:58

никакой это не Вердер....просто какая-то команда низких лиг из города Бремен

Bravo
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Tt»
17.01.2021
09:35

Время покажет.

Doom
16.01.2021
21:34

Похоже у Вердера дела совсем хреново.

Сс
16.01.2021
21:01

Перспективные ребята. ... Но это Вердер, ребята)))
В любом случае, держим кулаки!

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    15:00
  • FC Sucleia - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Spartanii
    15:00
20.03.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - Tighina
    15:00
  • Speranța D - FC Sireți
    15:00
26.03.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
27.03.2021, Etapa 18
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
02.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    00:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    00:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    00:00
  • Victoria - Speranța D
    00:00
03.04.2021, Etapa 19
  • Iskra - Real-Succes
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    00:00
  • Grănicerul - FC Sireți
    00:00
09.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    00:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    00:00
  • Tighina - FC Sucleia
    00:00
  • FC Fălești - Iskra
    00:00
10.04.2021, Etapa 20
  • Speranța D - Grănicerul
    00:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    00:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    00:00
16.04.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Iskra - Spartanii
    00:00
  • FC Sucleia - FC Sireți
    00:00
17.04.2021, Etapa 21
  • Real-Succes - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    00:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    00:00
  • Grănicerul - Victoria
    00:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    00:00
  • Victoria - Sheriff-2
    00:00
  • Spartanii - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    00:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    00:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    00:00
  • Tighina - Iskra
    00:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Victoria
    00:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    00:00
  • FC Bălți - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    00:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    00:00
  • Tighina - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - FC Fălești
    00:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    00:00
  • Olimp - Sheriff-2
    00:00
  • Speranța D - Iskra
    00:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    00:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    00:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    00:00
  • FC Bălți - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    00:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    00:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    00:00
  • Grănicerul - Iskra
    00:00
  • Victoria - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Real-Succes
    00:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    00:00
  • Tighina - Spartanii
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
4. Spartanii
16
9
3
4
35:25
30
5. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
6. Speranța D
16
8
5
3
36:20
29
7. FC Sucleia
16
9
2
5
42:28
29
8. Grănicerul
16
6
0
10
17:34
18
9. Olimp
16
5
3
8
25:26
18
10. Iskra
16
4
5
7
29:35
17
11. Real-Succes
16
3
4
9
21:26
13
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
16
1
2
13
13:66
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
14 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Stancev (Cahul-2005)
11
Onofrei (Spartanii)
11 (1)
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Noroc (Speranța D)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
9
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)