Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Bălți a surclasat Spartanii, FC Sireți și Real-Succes pierd din nou puncte: rezultatele etapei 9 din Divizia A (actualizat)

03 octombrie 2020, simbata
Sursa: Divizia-A.md
Astăzi în Divizia A au fost disputate trei meciuri ale etapei a 9-a.

Suporterii, care au procurat Abonamente, vor putea viziona orice meci doresc în regim live, precum și rezumatele video imediat după încheierea partidelor pe pagina Diviziei A pe site-ul MyCujoo. Cei care nu au achitat Abonamentele sau vizionareа unui singur meci, vor putea privi rezumatele video peste 24 de ore după încheierea meciului.

Cahul-2005 - FC Sireți 3:0
Marcatori: Șumchin, 43 - 1:0, Șumchin, 45 - 2:0, Stancev, 51 - 3:0.
În minutul 78 Bursuc (S) nu a realizat un penalty (portarul).
Cahul-2005: N.Țurcan, Val.Mîţă (S.Nudnii, 35), D.Calaraş (Dizov, 46), A.Paşcenco, Şumchin (Dan.Zagorodni, 46), Baciu, Stancev, Pruteanu (Den.Zagorodni, 46), A.Stratan, V.Dobrioglo (E.Fiodorov, 62), Zaporojan.
Rezerve: Stancov, Gorbunov, Vas.Mîţă, D.Prepeliţa.
FC Sireți: An.Popovici, Ermurachi, Petrascu, Țîmbalist, Ciobu, A.șoimu, Iu.Bursuc, Comlionoc, O.Șoimu, Bețivu (Badea, 46).
Rezerve: S.Epureanu.
Arbitru: A.Gîrne. Cahul, stadion "Atlant".

FC Bălți - Spartanii 4:0
Marcator: Molochko, 10 - 1:0, Molochko, 44 - 2:0, Mișcov, 72 - 3:0, Golovatîi, 85 - 4:0.
FC Bălți: Burac, Burlacu, Costin, Moţpan, Tîgîrlaș (Gherman, 74), Drab, Tîşcul, Bucătaru (Golovatîi, 78), Molochko (Danu, 46), Ploniș (Mișcov, 78), Gomez (A.Grosu, 68), Bargan.
Rezerve: Enyeribe, Moşneaga, Carazanu, Chirciu, Lefter, E.Berco.
Spartanii: Galac, I.Borș, Furdui, Stan, V.Cojocaru, V.Rassulov (V.Beșeti, 55), A.Popovici (N.Cebotari-jun., 65), D.Popovici (Andr.Prepelița, 74), Iu.Erhan (Adam, 65), Lisu (A.Mămăligă, 65), V.Negară.
Rezerve: Onofrei, Rotaru.
Arbitru: P.Stoianov. Bălți, stadion orășenesc.

Real-Succes - FC Fălești 1:2
Marcatori: Turava, 3 - 0:1, Dumenico, 55 - 0:2, M.Ștefan, 76 - 1:2.
Real-Succes: Garanovschi, A.Lavric (Moisei, 61), M.Ștefan, Chilian (Hatman, 61), Zămosteanu (Guiban, 61), Chele, Castraveț, Axenti, Garganciuc (Șavga, 86), Manole, Lupan (Mînăscurtă, 61).
Rezerve: Gh.Cazacu, Agatinei, Luchiță, Buiuclî, Lisnic.
FC Fălești: M.Popa, Melnic, Jurat, Andriţchi, Dumenico, Ciocoi, Turava, Sîciov, Bîzga (Tonofrei, 67), Daniliuc, Besarab.
Rezerve: Grajdean, Șontea, Braiu, Zamari, Val.Cojocaru, Macovschi.
Arbitru: G.Vorfolomei. Chișinău, stadion "Real-Succes".
Jako-jalo
04.10.2020
13:25

Brat sunt deacord cu tine cred k fundashii de la Spartanii au avut premiii de la Balti prea usor sau batut golurile. Veaceslav Sofroni tu iesti un baiet care cunoaste FOODBALL ar trebuie sa vezi aceste momente in timpu jocului. Cred k stafu sh sponsorii or deschide ochii sh vor analizza meciu sh vor face deciziile corecte.

Brat 2
03.10.2020
20:06

Cam dubios a jucat astăzi fundașii la Spartanii!
Păcat au atîta experiența dar se fac de rușine.

43 GOD
03.10.2020
19:45

falesti bravo - nu jucati pe terenul propriu dar in schimb luati puncte in deplasari - de facto toate meciurile anul acesta vor fi in deplasare - succes si rabdare

Cahul
03.10.2020
18:31

cahul bravooo

Lupu
03.10.2020
17:55

Bravo Fc Falesti !!!

Name
03.10.2020
17:27

Бэлць!! Лучше

Joma
03.10.2020
17:25

Fratini Popovici cei mai in teren.... Haaaaaa

344234242
03.10.2020
17:18

Spartanii rusine

FAN
03.10.2020
16:58

БРАВОО...БЕЛЬЦЫ,,,!!!

Bizzzu
03.10.2020
16:43

Manole oricum e cel mai bun

cc
03.10.2020
15:52

http://www.btv.md/online-tv/
Sau pe facebook. Pe pagina ofiviala

Beowulf
03.10.2020
15:52

https://www.facebook.com/fcbalti.md/videos/338230690761387/

Name
03.10.2020
15:02

Scrieti va rog lincu de pe Facebook Balti - Spartanii

dzagoev
03.10.2020
14:40

Falesti forever.

Beowulf
03.10.2020
14:32

УДАЧИ ФК. Бэлць!!!!!

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    15:00
  • FC Sucleia - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Spartanii
    15:00
20.03.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - Tighina
    15:00
  • Speranța D - FC Sireți
    15:00
26.03.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
27.03.2021, Etapa 18
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
02.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    00:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    00:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    00:00
  • Victoria - Speranța D
    00:00
03.04.2021, Etapa 19
  • Iskra - Real-Succes
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    00:00
  • Grănicerul - FC Sireți
    00:00
09.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    00:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    00:00
  • Tighina - FC Sucleia
    00:00
  • FC Fălești - Iskra
    00:00
10.04.2021, Etapa 20
  • Speranța D - Grănicerul
    00:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    00:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    00:00
16.04.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Iskra - Spartanii
    00:00
  • FC Sucleia - FC Sireți
    00:00
17.04.2021, Etapa 21
  • Real-Succes - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    00:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    00:00
  • Grănicerul - Victoria
    00:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    00:00
  • Victoria - Sheriff-2
    00:00
  • Spartanii - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    00:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    00:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    00:00
  • Tighina - Iskra
    00:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Victoria
    00:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    00:00
  • FC Bălți - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    00:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    00:00
  • Tighina - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - FC Fălești
    00:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    00:00
  • Olimp - Sheriff-2
    00:00
  • Speranța D - Iskra
    00:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    00:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    00:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    00:00
  • FC Bălți - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    00:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    00:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    00:00
  • Grănicerul - Iskra
    00:00
  • Victoria - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Real-Succes
    00:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    00:00
  • Tighina - Spartanii
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
4. Spartanii
16
9
3
4
35:25
30
5. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
6. Speranța D
16
8
5
3
36:20
29
7. FC Sucleia
16
9
2
5
42:28
29
8. Grănicerul
16
6
0
10
17:34
18
9. Olimp
16
5
3
8
25:26
18
10. Iskra
16
4
5
7
29:35
17
11. Real-Succes
16
3
4
9
21:26
13
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
16
1
2
13
13:66
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
14 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Stancev (Cahul-2005)
11
Onofrei (Spartanii)
11 (1)
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Noroc (Speranța D)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
9
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)