Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Real-Succes nimicește FC Grănicerul, FC Fălești și Victoria se despart indecis: rezultatele etapei 2 din Divizia A

01 august 2020, simbata
Sursa: Divizia-A.md
Astăzi în Divizia A s-au disputat trei meciuri din cadrul etapei a 2-a din Divizia A.

Real-Succes - Grănicerul 7:2
Goluri
: Țîra, 8 - 1:0, Manole, 14 - 2:0, Manole, 17 (pen) - 3:0, Zămosteanu, 39 - 4:0, N.Moraru, 55 - 5:0, Ad.Popovici, 65 - 5:1, Ad.Popovici, 81 (pen) - 5:2, Guiban, 83 - 6:2, Mînăscurtă, 86 - 7:2.
Real-Succes: Garanovschi (Gh.Cazacu, 65), A.Lavric, M.Ștefan, Buiuclî (Castraveț, 83), Țîra (Moisei, 56), Zămosteanu, Chele, N.Moraru (Mînăscurtă, 56), Axenti, Hatman, Manole (Guiban, 65).
Rezerve: A.Ursu.
Grănicerul: Cristofovici, Orlov, Sinegur, Cheptenari, Dobrovinschi, Găicean, Tașco (Gafinciuc, 45), Pîslari (Calistru, 59), Cramarenco (Vas.Andronic, 59), Cernîh (Ad.Popovici, 32), Grijuc.
Rezerve: Colbasiuc, Ghen.Boghiu, Usatenco, Dan.Caras.
Arbitru: G.Vorfolomei. Chișinău, stadionul Real-Succes.

FC Fălești - Victoria 3:2
Goluri:
M.Popescu, 26 - 1:0, Turava, 47 - 2:0, Gh.Orbu, 51 - 2:1, Gh.Orbu, 79 - 2:2, Jurat, 84 - 3:2
FC Fălești: M.Popa, Hovanschii, Melnic, Andriţchi (Șontea, 70), Dumenico, Ciocoi, Turava, Gh.Boghiu (Jurat, 80), Bîzga (Tonofrei, 46), Daniliuc, M.Popescu (Grăjdianu, 89).
Rezerve: Macovschi, Zamari, Besarab, Dobîndă, Val.Cojocaru, Grajdean.
Victoria: Vicol, Bîrnaz, Petrascu, Cheltuitor (Valuța, 62) Tonu (Ș.Borș, 88), Gh.Orbu, Tiron, D.Bivol, Butucel (Frecațel, 72), I.Andronic, R.Jalbă.
Rezerve: Conica, Covali, Ala.
Arbitru: C.Pidghirnîi. Bălți, stadion Pișevic.

Spartanii - Speranța D 2:0
Goluri
: Stan, 14 - 1:0, Onofrei, 36 - 2:0
Spartanii: Galac, I.Borș (Iu.Erhan, 61), Furdui (V.Beșeti 80), Stan (Adam, 61), V.Cojocaru, Onofrei (Cîrchelan 80), V.Rassulov (N.Cebotari-jun, 22), A.Popovici, D.Popovici, Lisu, V.Negară.
Rezerve: Andr.Prepelița, Rotaru.
Speranța D: Nicolaev, Tomac, M.Țurcan, Vas.Noroc (A.Maxim, 76), Vîlcu, Conea, Mardarii, Laevschi, Dorogan, Stînga (Ursachilă, 76), Viţu (Borşci, 85).
Rezerve: Chiaburu, Polivaniuc, M.Țurcanu, S.Cojocari.
Arbitru: A.Ceban. Selemet, stadionul sătesc.
Николай
03.08.2020
01:22

Может, протоколы игр размещать будете?! Из comet? Как сайт фмф делает с национальной дивизией?

Никитос
02.08.2020
17:22

Админ ты пьян? У Виктории второй гол забил 97-й номер, а не Гена Орбу

Николай
02.08.2020
12:08

Грэничерул Глодяны играл без замен?

BYD3
01.08.2020
15:40

Pahodu Grănicerul joacă la scor,...că FCUngheni anul trecut...

CM7
01.08.2020
14:15

Этот матч стоил того, чтобы его показывать бесплатно
Сукчес полностью оправдал это.
Браво
KEEP IT UP!!!

2021
01.08.2020
13:18

Подписка рулит :))

2021
01.08.2020
13:18

В Фалештах мега гол забили. Посмотрите потом в обзоре.

FEEF
01.08.2020
12:58

Oare FMF nu poate organiza transmisiunile live ale Diviziei A? Cum n-ai da e liga a doua din RM... Prin acest mycujoo parcă se filmează cu telefonul fix, măcar un zoom să vezi normal meciul... Decît așa, mai bine deloc, de ce peste tot sîntem ultimii?

oleg123
01.08.2020
12:54

Aloooooo !!! Drochia ce-i cu voi ???
Treziti-va !!!

Вовчик
01.08.2020
12:19

Нефигасе Реал уже 3 положил. За 15 минут

Autor
Comentarii
Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
  • Sheriff-2 - Iskra
  • FC Suclea - Cahul-2005
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
  • Tighina - Olimp
  • FC Sireți - Spartanii
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
  • Iskra - FC Suclea
  • FC Bălți - Sheriff-2
  • Tighina - FC Sireți
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
  • FC Fălești - Victoria
  • Spartanii - Speranța D
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
  • Grănicerul - FC Fălești
  • Sheriff-2 - Real-Succes
  • FC Suclea - FC Bălți
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
  • Speranța D - Tighina
  • Iskra - Cahul-2005
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    18:00
  • Real-Succes - FC Suclea
    18:00
  • FC Fălești - Sheriff-2
    18:00
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    18:00
  • Spartanii - Grănicerul
    18:00
  • Tighina - Victoria
    18:00
  • FC Sireți - Speranța D
    18:00
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - Spartanii
    00:00
  • Iskra - FC Bălți
    00:00
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    00:00
  • Grănicerul - Tighina
    00:00
  • FC Suclea - FC Fălești
    00:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    00:00
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Cahul-2005
    00:00
  • Spartanii - FC Suclea
    00:00
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    00:00
  • Tighina - Sheriff-2
    00:00
  • FC Sireți - Grănicerul
    00:00
  • Speranța D - Victoria
    00:00
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    00:00
  • FC Suclea - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Spartanii
    00:00
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Fălești
    00:00
  • FC Bălți - Real-Succes
    00:00
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Sheriff-2
    00:00
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Tighina - Cahul-2005
    00:00
  • FC Sireți - FC Suclea
    00:00
  • Victoria - Grănicerul
    00:00
02.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    00:00
  • FC Suclea - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Tighina
    00:00
03.10.2020, Etapa 9
  • Sheriff-2 - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    00:00
  • FC Bălți - Spartanii
    00:00
  • Real-Succes - FC Fălești
    00:00
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    00:00
  • Victoria - FC Suclea
    00:00
  • Grănicerul - Sheriff-2
    00:00
10.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    00:00
  • Tighina - FC Bălți
    00:00
  • FC Sireți - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Cahul-2005
    00:00
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Suclea - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Spartanii
    00:00
17.10.2020, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Sireți
    00:00
  • Real-Succes - Tighina
    00:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    00:00
  • Tighina - FC Fălești
    00:00
  • Speranța D - FC Bălți
    00:00
  • Victoria - Iskra
    00:00
24.10.2020, Etapa 12
  • FC Sireți - Real-Succes
    00:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Suclea
    00:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Suclea - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    00:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    00:00
  • Spartanii - Tighina
    00:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    00:00
  • FC Bălți - Victoria
    00:00
  • Real-Succes - Speranța D
    00:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    00:00
  • Spartanii - FC Sireți
    00:00
  • FC Fălești - Speranța D
    00:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Sheriff-2
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Suclea
    00:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Suclea - Iskra
    00:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    00:00
  • Victoria - FC Fălești
    00:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Spartanii
    00:00
  • FC Sireți - Tighina
    00:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    00:00
  • Tighina - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    00:00
  • Real-Succes - Sheriff-2
    00:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Spartanii - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Suclea
    00:00
  • Iskra - Cahul-2005
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Spartanii
3
3
0
0
13:1
9
2. FC Bălți
3
3
0
0
7:1
9
3. Tighina
3
3
0
0
6:1
9
4. Cahul-2005
3
2
0
1
5:3
6
5. Sheriff-2
3
2
0
1
3:2
6
6. Real-Succes
3
1
1
1
9:5
4
7. Iskra
3
1
0
2
6:6
3
8. Speranța D
3
1
0
2
4:6
3
9. Olimp
3
1
0
2
2:3
3
10. FC Fălești
3
1
0
2
4:7
3
11. FC Suclea
3
1
0
2
3:7
3
12. Grănicerul
3
1
0
2
4:10
3
13. Victoria
3
0
1
2
4:11
1
14. FC Sireți
3
0
0
3
1:8
0
Golgheteri
Onofrei (Spartanii)
5
Gh.Orbu (Victoria)
3
Ad.Popovici (Grănicerul)
3 (1)
M.Ștefan (Real-Succes)
2
Șumchin (Cahul-2005)
2
Tiverenco (Tighina)
2
Ciumacenko (Tighina)
2
A.Popovici (Spartanii)
2
Stan (Spartanii)
2
Țîgîrlaș (FC Bălți)
2
Manole (Real-Succes)
2 (1)
I.Mirciu (Iskra)
2 (1)