Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Speranța D - Sporting 0:2 (rezumat video)

01 august 2021, duminica
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Speranța D - Sporting (0:2) din cadrul primei etapei din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.

123
05.08.2021
15:17

Позорише ,а не видео , смешные ляпоти))))

Сталин Всея Руси
02.08.2021
16:34

И за такие видео ещё и подписку покупать? Смешно, все обзоры с таким качеством.

трали-вали
01.08.2021
17:51

такое ощущение, что это не вчерашнее видео, а как минимум 90-х - 2000-х....

55555.
01.08.2021
17:22

Rușine cu asa video, nimic nu se înțelege

Calendarul sezonului
30.07.2021, Etapa 1
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    1:3
  • Dacia Buiucani - Cahul-2005
    2:0
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:1
31.07.2021, Etapa 1
  • Real-Succes - Iskra
    1:3
  • Speranța D - Sporting
    0:2
  • Spartanii - Olimp
    2:2
07.08.2021, Etapa 2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    0:2
  • FCM Ungheni - Olimp
    2:3
  • Sporting - Dacia Buiucani
    1:0
  • Iskra - Speranța D
    3:3
  • Victoria - Real-Succes
    4:0
13.08.2021, Etapa 3
  • Dacia Buiucani - Iskra
    3:1
  • Olimp - Cahul-2005
    2:2
14.08.2021, Etapa 3
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    4:0
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:0
  • Speranța D - Victoria
    0:2
  • Spartanii - Sporting
    5:1
20.08.2021, Etapa 4
  • Victoria - Dacia Buiucani
    2:2
  • FC Sucleia - Speranța D
    3:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:0
21.08.2021, Etapa 4
  • Iskra - Spartanii
    0:3
  • Sporting - Olimp
    1:2
  • FCM Ungheni - Cahul-2005
    3:3
27.08.2021, Etapa 5
  • Olimp - Iskra
    1:2
  • Dacia Buiucani - FC Sucleia
    5:1
  • Spartanii - Victoria
    2:2
28.08.2021, Etapa 5
  • Cahul-2005 - Sporting
    0:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    2:5
  • Real-Succes - FCM Ungheni
    1:3
10.09.2021, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    3:2
  • FC Sucleia - Spartanii
    0:1
11.09.2021, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sporting
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    3:1
  • Sheriff-2 - Dacia Buiucani
    1:1
  • Real-Succes - Speranța D
    3:2
17.09.2021, Etapa 7
  • Dacia Buiucani - Real-Succes
    1:0
18.09.2021, Etapa 7
  • Spartanii - Sheriff-2
    1:0
  • Speranța D - FCM Ungheni
    2:1
  • Olimp - FC Sucleia
    3:2
  • Cahul-2005 - Victoria
    0:1
  • Sporting - Iskra
    2:0
24.09.2021, Etapa 8
  • FCM Ungheni - Iskra
    5:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    2:0
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:3
  • Real-Succes - Spartanii
    0:3
25.09.2021, Etapa 8
  • Victoria - Sporting
    0:2
  • Speranța D - Dacia Buiucani
    0:0
01.10.2021, Etapa 9
  • Olimp - Real-Succes
    15:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    15:00
  • Sporting - FC Sucleia
    15:00
02.10.2021, Etapa 9
  • Dacia Buiucani - FCM Ungheni
    15:00
  • Spartanii - Speranța D
    15:00
  • Iskra - Victoria
    15:00
15.10.2021, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Victoria
    15:00
  • FC Sucleia - Iskra
    15:00
  • Sheriff-2 - Sporting
    15:00
  • Dacia Buiucani - Spartanii
    15:00
16.10.2021, Etapa 10
  • Real-Succes - Cahul-2005
    15:00
  • Speranța D - Olimp
    15:00
31.12.2021, Etapa 2
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
Calendarul sezonului
Conferința
DIVIZIA 2021/22
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Spartanii
8
6
2
0
19:5
20
2. Sporting
8
6
0
2
14:8
18
3. Dacia Buiucani
8
4
3
1
14:6
15
4. Sheriff-2
7
4
2
1
17:8
14
5. Victoria
8
4
2
2
15:10
14
6. Olimp
8
3
3
2
18:17
12
7. FCM Ungheni
8
3
1
4
18:17
10
8. Iskra
8
3
1
4
12:19
10
9. FC Sucleia
7
2
1
4
9:12
7
10. Speranța D
8
1
2
5
9:19
5
11. Real-Succes
8
1
1
6
5:18
4
12. Cahul-2005
8
0
2
6
6:17
2
Golgheteri
Porojniuc (FCM Ungheni)
7
M.Stan (Victoria)
5 (1)
A.Popovici (Iskra)
4
V.Bîtlan (Dacia Buiucani)
4
Arama (FCM Ungheni)
4
Onofrei (Spartanii)
4 (1)
Iavorchi (Sporting)
4 (1)