Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Bălți s-a impus în fața unui club din Divizia Națională într-un meci de verificare

FC Bălți s-a impus în fața unui club din Divizia Națională într-un meci de verificare Formația Dacia Buiucani a fost învinsă de lidera ligii secunde FC Bălți cu scorul de 3:2, într-un meci amical desfășurat azi la Joma Arena.

În lotul clubului din nordul țării au marcat Igor Țîgîrlaș. Maxim Bucătaru și Serghei Molochko. Golurile echipei chișinăuiene au fost marcate de Valeriu Gurgurov în minutul 52 și Ioan-Călin Revenco în minutul 59, din penalty.

De notat și faptul că Dumitru Bivol a ratat un penalty în minutul 73, la scorul de 2:3, iar încă un gol marcat de Valeriu Gurgurov a fost anulat de arbitru pe motiv de ofsaid.
Jk
10.02.2021
20:29

Bravo băieți tak derjati mai departe

М
10.02.2021
15:30

Молодцы ребята

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    15:00
  • FC Sucleia - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Spartanii
    15:00
20.03.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - Tighina
    15:00
  • Speranța D - FC Sireți
    15:00
26.03.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
27.03.2021, Etapa 18
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
02.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    16:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    16:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    16:00
  • Victoria - Speranța D
    16:00
03.04.2021, Etapa 19
  • Iskra - Real-Succes
    16:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    16:00
  • Grănicerul - FC Sireți
    16:00
09.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    16:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    16:00
  • Tighina - FC Sucleia
    16:00
  • FC Fălești - Iskra
    16:00
10.04.2021, Etapa 20
  • Speranța D - Grănicerul
    16:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    16:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    16:00
16.04.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    16:00
  • Iskra - Spartanii
    16:00
  • FC Sucleia - FC Sireți
    16:00
17.04.2021, Etapa 21
  • Real-Succes - Olimp
    16:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    16:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    16:00
  • Grănicerul - Victoria
    16:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    16:00
  • Victoria - Sheriff-2
    16:00
  • Spartanii - FC Bălți
    16:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    16:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    16:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    16:00
  • Tighina - Iskra
    16:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    17:00
  • Iskra - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Victoria
    17:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    17:00
  • FC Bălți - Tighina
    17:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    17:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    17:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    17:00
  • Tighina - Real-Succes
    17:00
  • Spartanii - FC Fălești
    17:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    17:00
  • Olimp - Sheriff-2
    17:00
  • Speranța D - Iskra
    17:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    17:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    17:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    17:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    17:00
  • FC Bălți - Speranța D
    17:00
  • Iskra - Victoria
    17:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    17:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    18:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    18:00
  • Grănicerul - Iskra
    18:00
  • Victoria - FC Bălți
    18:00
  • Speranța D - Real-Succes
    18:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    18:00
  • Tighina - Spartanii
    18:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
4. Spartanii
16
9
3
4
35:25
30
5. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
6. Speranța D
16
8
5
3
36:20
29
7. FC Sucleia
16
9
2
5
42:28
29
8. Grănicerul
16
6
0
10
17:34
18
9. Olimp
16
5
3
8
25:26
18
10. Iskra
16
4
5
7
29:35
17
11. Real-Succes
16
3
4
9
21:26
13
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
16
1
2
13
13:66
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
14 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Stancev (Cahul-2005)
11
Onofrei (Spartanii)
11 (1)
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Noroc (Speranța D)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
9
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)