Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Sucleia - FCM Ungheni 0:3 (rezumat video)

09 septembrie 2022, vineri
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului FC Sucleia - FCM Ungheni (0:3) din cadrul etapei a 3-a din Liga 1.

Transmisiunile în direct și rezumatele meciurilor din Liga 1 sunt gratuite. Este necesar să vă înregistrați o singură dată pe LigaTV.md.

tioska
12.09.2022
13:43

bravo sobric !!!!!

Gol
09.09.2022
18:19

0-1 Шобранецки Вл
0-2 Кожокару Флорин

News Ungheni
09.09.2022
17:45

#ForțaFCMUngheni!

Унгены
09.09.2022
16:03

Унгены удачи удачи удачи.

Calendarul sezonului
Faza 1, grupa A
18.08.2023, Etapa 1
  • FCM Ungheni - Dinamo-Auto
    6:0
  • Sheriff-2 - Victoria
    3:2
Faza 1, grupa B
18.08.2023, Etapa 1
  • FC Fălești - Olimp
    2:1
Faza 1, grupa A
19.08.2023, Etapa 1
  • Speranța D - Iskra
    1:0
Faza 1, grupa B
19.08.2023, Etapa 1
  • Real-Succes - Speranis
    0:3
  • Univer - Saksan
    3:3
Faza 1, grupa A
25.08.2023, Etapa 2
  • Victoria - Iskra
    7:1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    1:0
Faza 1, grupa B
25.08.2023, Etapa 2
  • Olimp - Saksan
    1:1
Faza 1, grupa A
26.08.2023, Etapa 2
  • Dinamo-Auto - Speranța D
    1:2
Faza 1, grupa B
26.08.2023, Etapa 2
  • Speranis - Univer
    3:2
  • FC Fălești - Real-Succes
    1:0
Faza 1, grupa A
01.09.2023, Etapa 3
  • FCM Ungheni - Victoria
    1:1
  • Speranța D - Sheriff-2
    0:2
Faza 1, grupa B
01.09.2023, Etapa 3
  • Univer - FC Fălești
    3:0
Faza 1, grupa A
02.09.2023, Etapa 3
  • Iskra - Dinamo-Auto
    1:0
Faza 1, grupa B
02.09.2023, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    1:1
  • Saksan - Speranis
    0:0
Faza 1, grupa A
15.09.2023, Etapa 4
  • Victoria - Dinamo-Auto
    4:1
  • Sheriff-2 - Iskra
    4:0
Faza 1, grupa B
15.09.2023, Etapa 4
  • Olimp - Speranis
    2:2
  • Real-Succes - Univer
    0:3
Faza 1, grupa A
16.09.2023, Etapa 4
  • FCM Ungheni - Speranța D
    2:1
Faza 1, grupa B
16.09.2023, Etapa 4
  • FC Fălești - Saksan
    1:2
Faza 1, grupa A
22.09.2023, Etapa 5
  • Dinamo-Auto - Sheriff-2
    0:3
Faza 1, grupa B
22.09.2023, Etapa 5
  • Univer - Olimp
    0:0
  • Speranis - FC Fălești
    0:1
Faza 1, grupa A
23.09.2023, Etapa 5
  • Speranța D - Victoria
    1:3
  • Iskra - FCM Ungheni
    3:2
Faza 1, grupa B
23.09.2023, Etapa 5
  • Saksan - Real-Succes
    4:2
Faza 1, grupa A
29.09.2023, Etapa 6
  • Victoria - Sheriff-2
    1:0
  • Dinamo-Auto - FCM Ungheni
    1:5
Faza 1, grupa B
29.09.2023, Etapa 6
  • Olimp - FC Fălești
    2:3
Faza 1, grupa A
30.09.2023, Etapa 6
  • Iskra - Speranța D
    2:1
Faza 1, grupa B
30.09.2023, Etapa 6
  • Speranis - Real-Succes
    2:1
  • Saksan - Univer
    1:1
Faza 1, grupa B
06.10.2023, Etapa 7
  • Univer - Speranis
    15:00
Faza 1, grupa A
07.10.2023, Etapa 7
  • Speranța D - Dinamo-Auto
    15:00
  • Iskra - Victoria
    15:00
Faza 1, grupa B
07.10.2023, Etapa 7
  • Saksan - Olimp
    15:00
  • Real-Succes - FC Fălești
    15:00
Faza 1, grupa A
08.10.2023, Etapa 7
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    15:00
Faza 1, grupa A
20.10.2023, Etapa 8
  • Sheriff-2 - Speranța D
    14:00
Faza 1, grupa B
20.10.2023, Etapa 8
  • Speranis - Saksan
    14:00
  • FC Fălești - Univer
    14:00
Faza 1, grupa A
21.10.2023, Etapa 8
  • Victoria - FCM Ungheni
    14:00
  • Dinamo-Auto - Iskra
    14:00
Faza 1, grupa B
21.10.2023, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    14:00
Faza 1, grupa A
27.10.2023, Etapa 9
  • Speranța D - FCM Ungheni
    14:00
Faza 1, grupa B
27.10.2023, Etapa 9
  • Univer - Real-Succes
    14:00
Faza 1, grupa A
28.10.2023, Etapa 9
  • Dinamo-Auto - Victoria
    14:00
  • Iskra - Sheriff-2
    14:00
Faza 1, grupa B
28.10.2023, Etapa 9
  • Saksan - FC Fălești
    14:00
  • Speranis - Olimp
    14:00
Faza 1, grupa A
04.11.2023, Etapa 10
  • Sheriff-2 - Dinamo-Auto
    13:00
Faza 1, grupa B
04.11.2023, Etapa 10
  • Olimp - Univer
    13:00
  • Real-Succes - Saksan
    13:00
  • FC Fălești - Speranis
    13:00
Faza 1, grupa A
05.11.2023, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Iskra
    13:00
  • Victoria - Speranța D
    13:00
Faza 1, grupa A
10.11.2023, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Victoria
    13:00
  • FCM Ungheni - Dinamo-Auto
    13:00
Faza 1, grupa B
10.11.2023, Etapa 11
  • FC Fălești - Olimp
    13:00
  • Real-Succes - Speranis
    13:00
Faza 1, grupa A
11.11.2023, Etapa 11
  • Speranța D - Iskra
    13:00
Faza 1, grupa B
11.11.2023, Etapa 11
  • Univer - Saksan
    13:00
Faza 1, grupa A
24.11.2023, Etapa 12
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    13:00
Faza 1, grupa B
24.11.2023, Etapa 12
  • FC Fălești - Real-Succes
    13:00
  • Speranis - Univer
    13:00
Faza 1, grupa A
25.11.2023, Etapa 12
  • Dinamo-Auto - Speranța D
    13:00
  • Victoria - Iskra
    13:00
Faza 1, grupa B
25.11.2023, Etapa 12
  • Olimp - Saksan
    13:00
Faza 1, grupa A
01.12.2023, Etapa 13
  • Iskra - Dinamo-Auto
    13:00
  • Speranța D - Sheriff-2
    13:00
Faza 1, grupa B
01.12.2023, Etapa 13
  • Real-Succes - Olimp
    13:00
  • Saksan - Speranis
    13:00
Faza 1, grupa B
02.12.2023, Etapa 13
  • Univer - FC Fălești
    13:00
Faza 1, grupa A
03.12.2023, Etapa 13
  • FCM Ungheni - Victoria
    13:00
Faza 1, grupa A
08.12.2023, Etapa 14
  • Sheriff-2 - Iskra
    13:00
  • FCM Ungheni - Speranța D
    13:00
Faza 1, grupa B
08.12.2023, Etapa 14
  • Real-Succes - Univer
    13:00
Faza 1, grupa A
09.12.2023, Etapa 14
  • Victoria - Dinamo-Auto
    13:00
Faza 1, grupa B
09.12.2023, Etapa 14
  • FC Fălești - Saksan
    13:00
  • Olimp - Speranis
    13:00
Faza 1, grupa A
16.12.2023, Etapa 15
  • Speranța D - Victoria
    13:00
  • Iskra - FCM Ungheni
    13:00
  • Dinamo-Auto - Sheriff-2
    13:00
Faza 1, grupa B
16.12.2023, Etapa 15
  • Univer - Olimp
    13:00
  • Saksan - Real-Succes
    13:00
  • Speranis - FC Fălești
    13:00
Calendarul sezonului
Conferința
FAZA 1, GRUPA A
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Sheriff-2
6
5
0
1
13:3
15
2. Victoria
6
4
1
1
18:7
13
3. FCM Ungheni
6
3
1
2
16:7
10
4. Iskra
6
3
0
3
7:15
9
5. Speranța D
6
2
0
4
6:10
6
6. Dinamo-Auto
6
0
0
6
3:21
0
Golgheteri
Sidorenco (FCM Ungheni)
6
F.Cojocaru (FCM Ungheni)
5
C.Cebotari (Victoria)
3
Blajchin (Victoria)
3
D.Pleșca (Sheriff-2)
3 (1)
Novicov (Iskra / Sheriff-2)
3 (2)
FAZA 1, GRUPA B
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Fălești
6
4
0
2
8:8
12
2. Speranis
6
3
2
1
10:6
11
3. Saksan
6
2
4
0
11:8
10
4. Univer
6
2
3
1
12:7
9
5. Olimp
6
0
4
2
7:9
4
6. Real-Succes
6
0
1
5
4:14
1
Golgheteri
Maneacov (FC Fălești)
6
Borovschii (Univer)
4
M.Danilov (Speranis)
3
Guibero (Saksan)
3
Gla (Saksan)
3
Abba (Saksan)
3