Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Fălești - Real-Succes 2:5 (rezumat video)

24 noiembrie 2023, vineri
Sursa: LigaTV
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului FC Fălești - Real-Succes (2:5) din cadrul etapei a 12-a din Faza 1 Liga 1.

misa
25.11.2023
11:48

Cum a jucat steluță noastră Gulceac ???

Moldova
25.11.2023
08:54

Vai de capul la acești jucătorii!!!

Gg
24.11.2023
20:03

Bravo fara succes

IN
24.11.2023
17:49

Lozova ai ars cu ceva? Ai ceva probleme?
Sau pur și simplu indignat ?

Sv-45
24.11.2023
17:18

Весь первым таим атаковали Фалешты - а забивать то некому - Манякова нету . Ну а если искать виноватых в порожении - на 90 процентов это воротарь которыи за споры с судьей получил жёлтую а потом и красную карточку и оставил свою команду в 10 - ом играть полтора таима .

Wai
24.11.2023
16:00

RUȘINE FĂLEȘTI LA GUNOI CU AȘA FOTBAL

Лозова Бет
24.11.2023
14:22

Ha La pllll wai Johny

falesti
24.11.2023
12:12

hai falesti

Calendarul sezonului
Faza 1, grupa A
18.08.2023, Etapa 1
  • FCM Ungheni - Dinamo-Auto
    6:0
  • Sheriff-2 - Victoria
    3:2
Faza 1, grupa B
18.08.2023, Etapa 1
  • FC Fălești - Olimp
    2:1
Faza 1, grupa A
19.08.2023, Etapa 1
  • Speranța D - Iskra
    1:0
Faza 1, grupa B
19.08.2023, Etapa 1
  • Real-Succes - Speranis
    0:3
  • Univer - Saksan
    3:3
Faza 1, grupa A
25.08.2023, Etapa 2
  • Victoria - Iskra
    7:1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    1:0
Faza 1, grupa B
25.08.2023, Etapa 2
  • Olimp - Saksan
    1:1
Faza 1, grupa A
26.08.2023, Etapa 2
  • Dinamo-Auto - Speranța D
    1:2
Faza 1, grupa B
26.08.2023, Etapa 2
  • Speranis - Univer
    3:2
  • FC Fălești - Real-Succes
    1:0
Faza 1, grupa A
01.09.2023, Etapa 3
  • FCM Ungheni - Victoria
    1:1
  • Speranța D - Sheriff-2
    0:2
Faza 1, grupa B
01.09.2023, Etapa 3
  • Univer - FC Fălești
    3:0
Faza 1, grupa A
02.09.2023, Etapa 3
  • Iskra - Dinamo-Auto
    1:0
Faza 1, grupa B
02.09.2023, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    1:1
  • Saksan - Speranis
    0:0
Faza 1, grupa A
15.09.2023, Etapa 4
  • Victoria - Dinamo-Auto
    4:1
  • Sheriff-2 - Iskra
    4:0
Faza 1, grupa B
15.09.2023, Etapa 4
  • Olimp - Speranis
    2:2
  • Real-Succes - Univer
    0:3
Faza 1, grupa A
16.09.2023, Etapa 4
  • FCM Ungheni - Speranța D
    2:1
Faza 1, grupa B
16.09.2023, Etapa 4
  • FC Fălești - Saksan
    1:2
Faza 1, grupa A
22.09.2023, Etapa 5
  • Dinamo-Auto - Sheriff-2
    0:3
Faza 1, grupa B
22.09.2023, Etapa 5
  • Univer - Olimp
    0:0
  • Speranis - FC Fălești
    0:1
Faza 1, grupa A
23.09.2023, Etapa 5
  • Speranța D - Victoria
    1:3
  • Iskra - FCM Ungheni
    3:2
Faza 1, grupa B
23.09.2023, Etapa 5
  • Saksan - Real-Succes
    4:2
Faza 1, grupa A
29.09.2023, Etapa 6
  • Victoria - Sheriff-2
    1:0
  • Dinamo-Auto - FCM Ungheni
    1:5
Faza 1, grupa B
29.09.2023, Etapa 6
  • Olimp - FC Fălești
    2:3
Faza 1, grupa A
30.09.2023, Etapa 6
  • Iskra - Speranța D
    2:1
Faza 1, grupa B
30.09.2023, Etapa 6
  • Speranis - Real-Succes
    2:1
  • Saksan - Univer
    1:1
Faza 1, grupa B
06.10.2023, Etapa 7
  • Univer - Speranis
    2:1
Faza 1, grupa A
07.10.2023, Etapa 7
  • Speranța D - Dinamo-Auto
    0:0
  • Iskra - Victoria
    0:2
Faza 1, grupa B
07.10.2023, Etapa 7
  • Saksan - Olimp
    1:1
  • Real-Succes - FC Fălești
    0:3
Faza 1, grupa A
08.10.2023, Etapa 7
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    5:1
Faza 1, grupa A
20.10.2023, Etapa 8
  • Sheriff-2 - Speranța D
    1:0
Faza 1, grupa B
20.10.2023, Etapa 8
  • Speranis - Saksan
    1:3
  • FC Fălești - Univer
    1:2
Faza 1, grupa A
21.10.2023, Etapa 8
  • Victoria - FCM Ungheni
    5:3
  • Dinamo-Auto - Iskra
    1:4
Faza 1, grupa B
21.10.2023, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    3:1
Faza 1, grupa A
27.10.2023, Etapa 9
  • Speranța D - FCM Ungheni
    2:1
Faza 1, grupa B
27.10.2023, Etapa 9
  • Univer - Real-Succes
    2:1
Faza 1, grupa A
28.10.2023, Etapa 9
  • Dinamo-Auto - Victoria
    0:3
  • Iskra - Sheriff-2
    1:1
Faza 1, grupa B
28.10.2023, Etapa 9
  • Saksan - FC Fălești
    2:0
  • Speranis - Olimp
    2:0
Faza 1, grupa A
02.11.2023, Etapa 10
  • Sheriff-2 - Dinamo-Auto
    8:0
Faza 1, grupa B
04.11.2023, Etapa 10
  • Olimp - Univer
    0:2
  • Real-Succes - Saksan
    0:5
  • FC Fălești - Speranis
    0:0
Faza 1, grupa A
05.11.2023, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Iskra
    3:1
  • Victoria - Speranța D
    1:0
Faza 1, grupa A
10.11.2023, Etapa 11
  • FCM Ungheni - Dinamo-Auto
    7:0
Faza 1, grupa B
10.11.2023, Etapa 11
  • FC Fălești - Olimp
    0:1
  • Real-Succes - Speranis
    1:5
Faza 1, grupa A
11.11.2023, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Victoria
    1:0
  • Speranța D - Iskra
    0:0
Faza 1, grupa B
11.11.2023, Etapa 11
  • Univer - Saksan
    0:1
Faza 1, grupa A
24.11.2023, Etapa 12
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    3:1
Faza 1, grupa B
24.11.2023, Etapa 12
  • FC Fălești - Real-Succes
    2:5
  • Speranis - Univer
    2:4
Faza 1, grupa A
25.11.2023, Etapa 12
  • Dinamo-Auto - Speranța D
    1:3
  • Victoria - Iskra
    7:1
Faza 1, grupa B
25.11.2023, Etapa 12
  • Olimp - Saksan
    0:3
Faza 1, grupa A
01.12.2023, Etapa 13
  • Iskra - Dinamo-Auto
    6:1
Faza 1, grupa B
01.12.2023, Etapa 13
  • Real-Succes - Olimp
    1:2
  • Saksan - Speranis
    5:0
Faza 1, grupa B
02.12.2023, Etapa 13
  • Univer - FC Fălești
    3:2
Faza 1, grupa A
03.12.2023, Etapa 13
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:0
  • FCM Ungheni - Victoria
    3:6
Faza 1, grupa A
08.12.2023, Etapa 14
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:1
  • FCM Ungheni - Speranța D
    0:0
Faza 1, grupa A
09.12.2023, Etapa 14
Faza 1, grupa B
09.12.2023, Etapa 14
  • Real-Succes - Univer
    1:2
  • FC Fălești - Saksan
    4:7
  • Olimp - Speranis
    3:1
Faza 1, grupa A
16.12.2023, Etapa 15
  • Speranța D - Victoria
    2:1
  • Iskra - FCM Ungheni
    3:1
  • Dinamo-Auto - Sheriff-2
    0:7
Faza 1, grupa B
16.12.2023, Etapa 15
  • Univer - Olimp
    4:2
  • Saksan - Real-Succes
    6:0
  • Speranis - FC Fălești
    4:4
Faza 2, Grupa 1
08.03.2024, Etapa 1
  • Univer - Spartanii
    14:00
Faza 2, Grupa 2
08.03.2024, Etapa 1
  • Sheriff-2 - Iskra
    14:00
  • FCM Ungheni - Real-Succes
    14:00
Faza 2, Grupa 1
09.03.2024, Etapa 1
  • FC Florești - Victoria
    14:00
  • Speranța D - Saksan
    14:00
Faza 2, Grupa 2
09.03.2024, Etapa 1
  • Dinamo-Auto - FC Fălești
    14:00
  • Olimp - Speranis
    14:00
Faza 2, Grupa 1
15.03.2024, Etapa 2
  • Victoria - Spartanii
    14:00
Faza 2, Grupa 2
15.03.2024, Etapa 2
  • Real-Succes - Dinamo-Auto
    15:00
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    15:00
Faza 2, Grupa 1
16.03.2024, Etapa 2
  • Saksan - Univer
    14:00
  • FC Florești - Speranța D
    14:00
Faza 2, Grupa 2
16.03.2024, Etapa 2
  • Iskra - Speranis
    15:00
  • FC Fălești - Olimp
    15:00
Faza 2, Grupa 1
29.03.2024, Etapa 3
  • Spartanii - Saksan
    15:00
Faza 2, Grupa 2
29.03.2024, Etapa 3
  • FCM Ungheni - Iskra
    15:00
  • Dinamo-Auto - Sheriff-2
    15:00
  • Olimp - Real-Succes
    15:00
Faza 2, Grupa 1
30.03.2024, Etapa 3
  • Speranța D - Victoria
    15:00
  • Univer - FC Florești
    15:00
Faza 2, Grupa 2
30.03.2024, Etapa 3
  • Speranis - FC Fălești
    15:00
Faza 2, Grupa 2
05.04.2024, Etapa 4
  • Real-Succes - Speranis
    16:00
  • Sheriff-2 - Olimp
    16:00
  • FCM Ungheni - Dinamo-Auto
    16:00
Faza 2, Grupa 1
06.04.2024, Etapa 4
  • Victoria - Saksan
    16:00
  • FC Florești - Spartanii
    16:00
  • Speranța D - Univer
    16:00
Faza 2, Grupa 2
06.04.2024, Etapa 4
  • Iskra - FC Fălești
    16:00
Faza 2, Grupa 1
12.04.2024, Etapa 5
  • Univer - Victoria
    16:00
Faza 2, Grupa 2
12.04.2024, Etapa 5
  • Speranis - Sheriff-2
    16:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    16:00
Faza 2, Grupa 1
13.04.2024, Etapa 5
  • Spartanii - Speranța D
    16:00
  • Saksan - FC Florești
    16:00
Faza 2, Grupa 2
13.04.2024, Etapa 5
  • Dinamo-Auto - Iskra
    16:00
  • Olimp - FCM Ungheni
    16:00
Calendarul sezonului
Conferința