Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Sucleia nu a putut învinge Real-Succes, Olimp și Iskra încheie la egalitate, Spartanii au învins Grănicerul în deplasare: rezultatele etapei 17 (actualizat)

19 martie 2021, vineri
Sursa: Divizia-A.md
Astăzi în Divizia A s-au disputat trei meciuri ale etapei a 17-a.

Vă reamintim că toate meciurile Diviziei A din acest sezon sunt transmise în direct de către platforma MyCujoo. Сostul unui meci - 30 MDL, iar abonamentul pentru vizionarea tuturor meciurilor pînă la finele sezonului costă doar 169 MDL. Mai multe detalii – găsiți accesînd acest link.

Iskra - Olimp 3:3
Marcatori: Turta, 42 - 1:0, S.Dobrioglo, 57 - 1:1, S.Dobrioglo, 62 - 1:2, N.Ciumacenko, 69 - 2:2, Borovschi, 81 - 2:3, D.Popovici, 84 - 3:3
Iskra: N.Țurcan, Turta, V.Cușnir, D.Popovici, Bumbac, V.Rassulov (A.Ceban, 70), A.Popovici (L.Iurcu, 77), N.Ciumacenko (Tuluc, 77), Tasev, Reznic, Malțev (c).
Rezerve: A.Cebotari, Hamurar, Gherin.
Olimp: Ozdemir (Cîlcic, 88), Sinkovskii (Apostolov, 82), S.Dobrioglo (Covricov, 88), Bargan (Gargalîc, 54), Borovschi, S.Gheorghiev (c), Haritov, Gaidarji, V.Dobrioglo, M.Uzun (Gagauz, 82), D.Calaraş.
Rezerve: Mîsencov, Pulucciu.
Arbitru: A.Ghetmanciuc. Chișinău, stadion Real-Succes.

FC Sucleia - Real-Succes 1:1
Marcatori: Moșneaga, 44 - 0:1, Abdulmajeed, 54 - 1:1.
FC Sucleia: R.Istrati, Digori, Cusursuz, Djaha, Garşinschi (Burlac, 78), Godday, Shuaibu (Becu 46), Cimpoeș (c) (Negara, 69), Arnaut.
Rezerve: -
Real-Succes: Gh.Cazacu, Moşneaga, Moisei (Castraveț, 86), Lupan (Mînăscurtă, 86), Luchiță (Țîra, 73), Chilian (Șavga, 73), Chele (c), Guiban, Agatinei, Cilipic, Matran.
Rezerve: Gabura.
Arbitru: G.Dandeș. Ceadîr-Lunga, stadion orășenesc.

Grănicerul - Spartanii 1:2
Marcatori: Onofrei, 45 - 0:1, Onofrei, 47 - 0:2, Hovanschii, 92 (pen) - 1:2.
Grănicerul: Cristofovici, Grijuc, Carabulea, Cheptenari, Colbasiuc (Cernîh, 64), Găicean, G.Ovseannicov (c), Tașco (Ad.Popovici, 56), Vasilevschi, Dobrovinschi, Hovanschii.
Rezerve: Orlov, Dan.Caras.
Spartanii: Galac (Sîrghi, 87), Burlacu (A.Mămăligă, 87), V.Beșeti, Ciuntu, Stan, V.Cojocaru (c), Adam (V.Bejenari, 70), Onofrei (Coda, 87), Ploniș (N.Cebotari-jun., 14), M.Popescu, V.Negară.
Rezerve: R.Guşan, Rotaru, Cheptine.
Arbitru: A.Șturmilov. Glodeni, stadion orăeșenesc.
Админ
21.03.2021
09:30

При этом платформа отменила показ одного матча в туре бесплатно. Болельщики смогут бесплатно увидеть оперативный видеообзор одного из матчей тура, тогда как остальные видеообзоры станут доступными через 48 часов. Зрители, купившие абонемент или отдельный матч, смогут посмотреть соответствующие видеообзоры оперативно после матча.


divizia-a.md/ru/news/mycujoo-snizila-stoimost-abonementa-na-vse-matchi-divizii-a-do-8-evro

Разращраш
20.03.2021
21:25

ГДЕ ОБЗОРЫЫЫЫЫ?

O_o
20.03.2021
04:16

Ну что за расисты, сами вы негры.

Зэба
19.03.2021
22:23

Все будет хорошо Суклея...Не переживай !Негры ещё покажут свое

good boy
19.03.2021
17:45

Cazacu Gabriel cel mai bun.

007
19.03.2021
17:38

Что-то Африка сдала сбой.

Sucleia
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Name»
19.03.2021
16:57

Undes Negri vostri.....??????in amicale ATI jucat cu 11 negri dar in campionat nu se permite...!!!!!

Лис
19.03.2021
16:45

Искра с Олимпом веселятся, ууххх

Name
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Sucleia»
19.03.2021
15:59

Onefreiiiiiiii GOOOOOOOOL.......Hai spartaniiii

Анонимно
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Кенд»
19.03.2021
15:40

Дмитрий Калараш с вас гол ждём

Кенд
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Анонимно»
19.03.2021
15:39

Олимп копар ону!!

гога
19.03.2021
15:01

Олимп вперёд

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    3:3
  • FC Sucleia - Real-Succes
    1:1
  • Grănicerul - Spartanii
    1:2
11.04.2021, Etapa 17
  • Speranța D - FC Sireți
    5:2
12.04.2021, Etapa 17
  • Victoria - Tighina
    14:00
13.04.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
16.04.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
17.04.2021, Etapa 18
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
20.04.2021, Etapa 19
  • Grănicerul - FC Sireți
    16:00
21.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    16:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    16:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    16:00
  • Victoria - Speranța D
    16:00
  • Iskra - Real-Succes
    16:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    16:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    16:00
  • Victoria - Sheriff-2
    16:00
  • Spartanii - FC Bălți
    16:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    16:00
24.04.2021, Etapa 20
  • FC Fălești - Iskra
    16:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    16:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    16:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    16:00
  • Tighina - Iskra
    16:00
25.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    16:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    16:00
  • Tighina - FC Sucleia
    16:00
  • Speranța D - Grănicerul
    16:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    16:00
30.04.2021, Etapa 21
  • FC Sucleia - FC Sireți
    16:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    16:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    16:00
  • Grănicerul - Victoria
    16:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    17:00
  • Iskra - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Victoria
    17:00
01.05.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    16:00
  • Iskra - Spartanii
    16:00
  • Real-Succes - Olimp
    16:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    17:00
  • FC Bălți - Tighina
    17:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    17:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    17:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    17:00
  • Tighina - Real-Succes
    17:00
  • Spartanii - FC Fălești
    17:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    17:00
  • Olimp - Sheriff-2
    17:00
  • Speranța D - Iskra
    17:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    17:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    17:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    17:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    17:00
  • FC Bălți - Speranța D
    17:00
  • Iskra - Victoria
    17:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    17:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    18:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    18:00
  • Grănicerul - Iskra
    18:00
  • Victoria - FC Bălți
    18:00
  • Speranța D - Real-Succes
    18:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    18:00
  • Tighina - Spartanii
    18:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Spartanii
17
10
3
4
37:26
33
4. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
5. Speranța D
17
9
5
3
41:22
32
6. FC Sucleia
17
9
3
5
43:29
30
7. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
8. Olimp
17
5
4
8
28:29
19
9. Iskra
17
4
6
7
32:38
18
10. Grănicerul
17
6
0
11
18:36
18
11. Real-Succes
17
3
5
9
22:27
14
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
17
1
2
14
15:71
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
16 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Onofrei (Spartanii)
13 (1)
Stancev (Cahul-2005)
11
Noroc (Speranța D)
11
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
10
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)