Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Real-Succes - FC Bălți 0:3 (rezumat video)

27 aprilie 2021, marti
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Real-Succes - FC Bălți (0:3) din cadrul etapei a 20-a din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.

As
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: .»
28.04.2021
17:41

Lasatii in pace ca ei dorm ,salariu merge.

Для админ
27.04.2021
23:29

Админ почему видео не грузится?

.
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: As»
27.04.2021
20:49

У меня у одного не показывает?

Calendarul sezonului
30.07.2021, Etapa 1
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    1:3
  • Dacia Buiucani - Cahul-2005
    2:0
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:1
31.07.2021, Etapa 1
  • Real-Succes - Iskra
    1:3
  • Speranța D - Sporting
    0:2
  • Spartanii - Olimp
    2:2
07.08.2021, Etapa 2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    0:2
  • FCM Ungheni - Olimp
    2:3
  • Sporting - Dacia Buiucani
    1:0
  • Iskra - Speranța D
    3:3
  • Victoria - Real-Succes
    4:0
13.08.2021, Etapa 3
  • Dacia Buiucani - Iskra
    3:1
  • Olimp - Cahul-2005
    2:2
14.08.2021, Etapa 3
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    4:0
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:0
  • Speranța D - Victoria
    0:2
  • Spartanii - Sporting
    5:1
20.08.2021, Etapa 4
  • Victoria - Dacia Buiucani
    2:2
  • FC Sucleia - Speranța D
    3:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:0
21.08.2021, Etapa 4
  • Iskra - Spartanii
    0:3
  • Sporting - Olimp
    1:2
  • FCM Ungheni - Cahul-2005
    3:3
27.08.2021, Etapa 5
  • Olimp - Iskra
    1:2
  • Dacia Buiucani - FC Sucleia
    5:1
  • Spartanii - Victoria
    2:2
28.08.2021, Etapa 5
  • Cahul-2005 - Sporting
    0:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    2:5
  • Real-Succes - FCM Ungheni
    1:3
10.09.2021, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    3:2
  • FC Sucleia - Spartanii
    0:1
11.09.2021, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sporting
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    3:1
  • Sheriff-2 - Dacia Buiucani
    1:1
  • Real-Succes - Speranța D
    3:2
17.09.2021, Etapa 7
  • Dacia Buiucani - Real-Succes
    1:0
18.09.2021, Etapa 7
  • Spartanii - Sheriff-2
    1:0
  • Speranța D - FCM Ungheni
    2:1
  • Olimp - FC Sucleia
    3:2
  • Cahul-2005 - Victoria
    0:1
  • Sporting - Iskra
    2:0
24.09.2021, Etapa 8
  • FCM Ungheni - Iskra
    16:00
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    16:00
  • Sheriff-2 - Olimp
    16:00
  • Real-Succes - Spartanii
    16:00
25.09.2021, Etapa 8
  • Victoria - Sporting
    16:00
  • Speranța D - Dacia Buiucani
    16:00
01.10.2021, Etapa 9
  • Olimp - Real-Succes
    15:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    15:00
  • Sporting - FC Sucleia
    15:00
02.10.2021, Etapa 9
  • Dacia Buiucani - FCM Ungheni
    15:00
  • Spartanii - Speranța D
    15:00
  • Iskra - Victoria
    15:00
15.10.2021, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Victoria
    15:00
  • FC Sucleia - Iskra
    15:00
  • Sheriff-2 - Sporting
    15:00
  • Dacia Buiucani - Spartanii
    15:00
16.10.2021, Etapa 10
  • Real-Succes - Cahul-2005
    15:00
  • Speranța D - Olimp
    15:00
31.12.2021, Etapa 2
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
Calendarul sezonului
Conferința
DIVIZIA 2021/22
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Spartanii
7
5
2
0
16:5
17
2. Sporting
7
5
0
2
12:8
15
3. Dacia Buiucani
7
4
2
1
14:6
14
4. Victoria
7
4
2
1
15:8
14
5. Sheriff-2
6
4
1
1
14:5
13
6. Olimp
7
3
2
2
15:14
11
7. Iskra
7
3
1
3
12:14
10
8. FCM Ungheni
7
2
1
4
13:17
7
9. FC Sucleia
6
1
1
4
7:12
4
10. Speranța D
7
1
1
5
9:19
4
11. Real-Succes
7
1
1
5
5:15
4
12. Cahul-2005
7
0
2
5
6:15
2
Golgheteri
M.Stan (Victoria)
5 (1)
A.Popovici (Iskra)
4
V.Bîtlan (Dacia Buiucani)
4
Arama (FCM Ungheni)
4
Porojniuc (FCM Ungheni)
4
Iavorchi (Sporting)
4 (1)
Vas.Mîță (Cahul-2005)
3
Molla (Victoria)
3
Gh.Orbu (Victoria)
3
Cegurco (Iskra)
3
L.Iurcu (Iskra)
3
Shuaibu (FC Sucleia)
3
Borovschii (Olimp)
3
Forov (Sheriff-2)
3
Pleșco (Sheriff-2)
3
Onofrei (Spartanii)
3 (1)