Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Grănicerul - Spartanii 1:2 (rezumat video)

21 martie 2021, duminica
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Grănicerul - Spartanii (1:2) din cadrul etapei a 17-a din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.

qwertyz
21.03.2021
13:50

La penalty, cind se loveste in minge, nr. 17 era deja in fata arbitrului. ce trebuie in acest caz?

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    3:3
  • FC Sucleia - Real-Succes
    1:1
  • Grănicerul - Spartanii
    1:2
11.04.2021, Etapa 17
  • Speranța D - FC Sireți
    5:2
12.04.2021, Etapa 17
  • Victoria - Tighina
    8:0
13.04.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    1:2
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    2:1
16.04.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    3:1
17.04.2021, Etapa 18
  • Spartanii - Sheriff-2
    1:1
  • FC Fălești - FC Sucleia
    2:0
  • Iskra - FC Bălți
    1:2
  • FC Sireți - Victoria
    3:7
  • Tighina - Grănicerul
    3:3
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    0:0
20.04.2021, Etapa 19
  • Grănicerul - FC Sireți
    1:0
21.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    3:0
  • FC Sucleia - Spartanii
    1:2
  • Sheriff-2 - Tighina
    4:0
  • Victoria - Speranța D
    2:2
  • Iskra - Real-Succes
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    1:0
24.04.2021, Etapa 20
  • FC Fălești - Iskra
    1:5
  • Spartanii - Cahul-2005
    0:5
25.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    4:1
  • FC Sireți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sucleia
    1:6
  • Speranța D - Grănicerul
    1:0
  • Real-Succes - FC Bălți
    0:3
30.04.2021, Etapa 21
01.05.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    0:6
  • Iskra - Spartanii
    2:1
  • Real-Succes - Olimp
    1:1
05.05.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    4:1
  • Tighina - Iskra
    0:2
  • Spartanii - FC Bălți
    4:2
  • FC Fălești - Real-Succes
    0:3
06.05.2021, Etapa 22
  • Victoria - Sheriff-2
    1:2
  • Speranța D - FC Sucleia
    0:3
  • FC Sireți - Cahul-2005
    2:9
11.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    17:00
  • FC Bălți - Tighina
    17:00
  • Iskra - FC Sireți
    17:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    17:00
  • FC Sucleia - Victoria
    17:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    17:00
12.05.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    17:00
15.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    17:00
  • Tighina - Real-Succes
    17:00
16.05.2021, Etapa 24
  • Olimp - Sheriff-2
    17:00
  • Victoria - Cahul-2005
    17:00
  • Speranța D - Iskra
    17:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    17:00
  • Spartanii - FC Fălești
    17:00
21.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    18:00
  • FC Fălești - Tighina
    18:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    18:00
  • FC Bălți - Speranța D
    18:00
  • Iskra - Victoria
    18:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    18:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    18:00
25.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    18:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    18:00
  • Grănicerul - Iskra
    18:00
  • Victoria - FC Bălți
    18:00
  • Speranța D - Real-Succes
    18:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    18:00
  • Tighina - Spartanii
    18:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
22
19
0
3
63:15
57
2. Cahul-2005
22
16
3
3
64:18
51
3. Sheriff-2
22
14
3
5
39:20
45
4. Spartanii
22
12
4
6
45:37
40
5. FC Sucleia
22
12
3
7
56:34
39
6. Speranța D
22
10
6
6
45:34
36
7. Iskra
22
8
6
8
44:43
30
8. Tighina
22
9
3
10
41:44
30
9. Olimp
22
8
5
9
40:36
29
10. Grănicerul
22
7
1
14
23:48
22
11. Victoria
22
6
3
13
53:56
21
12. Real-Succes
22
4
7
11
27:33
19
13. FC Fălești
22
4
0
18
22:74
12
14. FC Sireți
22
2
2
18
21:91
8
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
22 (3)
Șumchin (Cahul-2005)
18
M.Țurcan (Speranța D)
17 (1)
Molochko (FC Bălți)
14
E.Țiverenco (Tighina)
13
Onofrei (Spartanii)
13 (1)
A.Stratan (Cahul-2005 / FC Bălți)
12
Stancev (Cahul-2005)
12
Noroc (Speranța D)
11
Pavlov (Victoria)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
10
A.Popovici (Iskra / Spartanii)
10 (1)
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Moțpan (FC Bălți)
9 (2)
Gh.Orbu (Victoria)
8
L.Iurcu (Iskra)
8
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)