Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Grănicerul - FC Fălești 2:0 (rezumat video)

07 august 2020, vineri
Sursa: Divizia-A.md
Vă propunem atenției dumneavoastră rezumatul video al meciului Grănicerul - FC Fălești (2:0) din cadrul etapei a 3-a din Divizia A.

MyCujoo - este o platformă, care îmmbină streamingul video prin intermediul unei aplicații pentru smartphone și rolul de rețea de socializare. Folosind MyCujoo, echipele și ligile de toate nivelele pot transmite online meciurile pe Internet. Operatorul indică chiar în aplicația de pe telefon momentele cheie ale meciului, astfel încît, suporterii care au ratat startul partidei, pot privi toate fazele interesante ale jocului și le pot posta imediat pe rețelele de socializare.

richi
09.08.2020
06:32

Falesti succes la anul pe divizia B cu asa atacanti buni!!!

Marius
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Samil»
08.08.2020
09:22

Alungați batranii din echipă, va trebuie sange nou.
Grașii din Glodeni v-au luat punctele...

Samil
«Atenție! Posibil acest utilizator a scris comentarii folosind mai multe nick-uri: Marius»
08.08.2020
09:21

Da Falesti chiar sa pierzi puncte și de la colhoznicii De grănicerul
Nu aveți șanse pe A

Mațâra
07.08.2020
14:44

Bravo Grănicerul! Felicitări cu prima victorie!

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    15:00
  • Iskra - Tighina
    15:00
  • Sheriff-2 - Victoria
    15:00
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    15:00
  • FC Bălți - Spartanii
    15:00
  • Real-Succes - FC Fălești
    15:00
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    15:00
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - FC Sucleia
    15:00
  • Grănicerul - Sheriff-2
    15:00
10.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    15:00
  • Tighina - FC Bălți
    15:00
  • FC Sireți - Iskra
    15:00
  • Speranța D - Cahul-2005
    15:00
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    15:00
  • Iskra - Speranța D
    15:00
  • FC Fălești - Spartanii
    15:00
17.10.2020, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Olimp
    15:00
  • Cahul-2005 - Victoria
    15:00
  • FC Bălți - FC Sireți
    15:00
  • Real-Succes - Tighina
    15:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    15:00
  • Speranța D - FC Bălți
    15:00
  • Victoria - Iskra
    15:00
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    15:00
  • FC Sireți - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    15:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    15:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    15:00
  • Spartanii - Tighina
    15:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    15:00
  • FC Bălți - Victoria
    15:00
  • Real-Succes - Speranța D
    15:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    14:00
  • Spartanii - FC Sireți
    14:00
  • FC Fălești - Speranța D
    14:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    14:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    14:00
  • Iskra - Sheriff-2
    14:00
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    14:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    14:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    14:00
  • Victoria - FC Fălești
    14:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    14:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    14:00
  • Speranța D - Spartanii
    14:00
  • FC Sireți - Tighina
    14:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    13:00
  • Tighina - Speranța D
    13:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    13:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Real-Succes - Sheriff-2
    13:00
  • Spartanii - Victoria
    13:00
  • FC Bălți - FC Sucleia
    13:00
  • Iskra - Cahul-2005
    13:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
8
7
0
1
17:6
21
2. Spartanii
8
5
2
1
22:7
17
3. Sheriff-2
8
5
2
1
15:4
17
4. Tighina
8
5
1
2
16:8
16
5. Cahul-2005
8
5
1
2
24:11
16
6. Speranța D
8
5
1
2
16:10
16
7. FC Sucleia
8
4
1
3
20:14
13
8. Grănicerul
8
4
0
4
8:15
12
9. Iskra
8
2
2
4
13:14
8
10. Olimp
8
2
2
4
8:13
8
11. Real-Succes
8
1
3
4
13:14
6
12. FC Fălești
8
2
0
6
11:26
6
13. Victoria
8
1
1
6
15:20
4
14. FC Sireți
8
0
0
8
3:39
0
Golgheteri
Șumchin (Cahul-2005)
8
Onofrei (Spartanii)
8
Stancev (Cahul-2005)
7
Godday (FC Sucleia)
7 (1)
E.Țiverenco (Tighina)
6
Cheltuitor (Victoria)
5
A.Popovici (Spartanii)
5
Țîgîrlaș (FC Bălți)
5
Noroc (Speranța D)
5
M.Țurcan (Speranța D)
5
Seraf.Cojocari (Sheriff-2)
4
Manole (Real-Succes)
4 (1)