Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Sucleia s-a impus într-un meci de verificare cu un club din Divizia Națională

FC Sucleia s-a impus într-un meci de verificare cu un club din Divizia Națională FC Sucleia a jucat un meci de verificare în compania clubului Milsami, care evoluează în Divizia Națională.

Astăzi, în cadrul pregătirii pentru a doua parte a campionatului, nou promovata Diviziei A s-a impus categoric în fața orheenilor, scor 5:2. Meciul a avut loc la Chișinău, la stadionul „Joma Arena".

Vă reamintim că pe 10 februarie, FC Sucleia va juca un amical împotriva unui alt reprezentant al Diviziei Naționale și anume Sfintul Gheorghe.
Правда
28.01.2021
15:57

Лучший тренер и лучший клуб Гагаузии, это не обсуждается!!! Вперёд СУКЛЕЯ!!!

Футбольный Юг
27.01.2021
23:13

Согласен, Тренер сильный, Руководство старается и Ребята не подвели! С победой!

Юра
27.01.2021
20:32

Табанов И.П.- лучший тренер современного футбола Молдовы!!!

Стас Чадыр-Лунга
19.01.2021
20:42

Вперёд Суклея!

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    15:00
  • FC Sucleia - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Spartanii
    15:00
20.03.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    15:00
  • Victoria - Tighina
    15:00
  • Speranța D - FC Sireți
    15:00
26.03.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
27.03.2021, Etapa 18
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
02.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    00:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    00:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    00:00
  • Victoria - Speranța D
    00:00
03.04.2021, Etapa 19
  • Iskra - Real-Succes
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    00:00
  • Grănicerul - FC Sireți
    00:00
09.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    00:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    00:00
  • Tighina - FC Sucleia
    00:00
  • FC Fălești - Iskra
    00:00
10.04.2021, Etapa 20
  • Speranța D - Grănicerul
    00:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    00:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    00:00
16.04.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Iskra - Spartanii
    00:00
  • FC Sucleia - FC Sireți
    00:00
17.04.2021, Etapa 21
  • Real-Succes - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    00:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    00:00
  • Grănicerul - Victoria
    00:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    00:00
  • Victoria - Sheriff-2
    00:00
  • Spartanii - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    00:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    00:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    00:00
  • Tighina - Iskra
    00:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Victoria
    00:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    00:00
  • FC Bălți - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    00:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    00:00
  • Tighina - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - FC Fălești
    00:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    00:00
  • Olimp - Sheriff-2
    00:00
  • Speranța D - Iskra
    00:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    00:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    00:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    00:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    00:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    00:00
  • FC Bălți - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    00:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    00:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    00:00
  • Grănicerul - Iskra
    00:00
  • Victoria - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Real-Succes
    00:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    00:00
  • Tighina - Spartanii
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
16
14
0
2
45:9
42
2. Cahul-2005
16
12
2
2
47:14
38
3. Sheriff-2
16
10
2
4
26:16
32
4. Spartanii
16
9
3
4
35:25
30
5. Tighina
16
9
2
5
37:20
29
6. Speranța D
16
8
5
3
36:20
29
7. FC Sucleia
16
9
2
5
42:28
29
8. Grănicerul
16
6
0
10
17:34
18
9. Olimp
16
5
3
8
25:26
18
10. Iskra
16
4
5
7
29:35
17
11. Real-Succes
16
3
4
9
21:26
13
12. Victoria
16
3
2
11
30:45
11
13. FC Fălești
16
3
0
13
18:57
9
14. FC Sireți
16
1
2
13
13:66
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
14 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Stancev (Cahul-2005)
11
Onofrei (Spartanii)
11 (1)
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Noroc (Speranța D)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
9
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)