Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Sireți și Iskra acced în 1/16 de finală a Cupei Moldovei

16 august 2020, duminica
Sursa: Site-ul oficial al FMF
Astăzi au fost disputate două meciuri din cadrul 1/32 de finală a Cupei Moldovei. Vă prezentăm rezultatele acestora:

FC Mănoilești - FC Sireți 1:4
Marcatori
: Petraș, 14 - 1:0, Gologan, 51 - 1:1, А.Erhan, 55 - 1:2, О.Șoimu, 87 (pen) - 1:3, О.Șoimu, 90+2 (pen) - 1:4.

FC Visoca - Iskra 1:3
Marcatori
: Mirciu, 19 - 0:1, Reznic, 26 - 0:2, Patic, 39 - 1:2, Bîcicov, 83 - 1:3.

Astfel, în 1/16 de finală se vor întîlni perechile:

FC Bălți - FC Florești
FCM Ungheni - FC Sîngerei
FC Fălești - Victoria
Sokol (Copceac) - Spartanii
ARF Ialoveni - Cahul-2005
Sporting Trestieni - FC Sucleia
Tighina - Dacia Buiucani
Iskra - FC Sireți

Meciurile sunt programate în zilele de 28 și 29 august cu începere de la ora 16:00.
igo-go
18.08.2020
11:29

видос ФЧМ УНГЕНЫ-Сперанца Дрокия 5-0
https://www.youtube.com/watch?v=gg_i9VLMzmQ

vorsma
17.08.2020
08:26

Не Петраш а Белявски забил

fossa
17.08.2020
01:04

ты, дилетант научись хотя бы писать это слово, гений

????
17.08.2020
00:45

Мэинолешть повели 1-0 в счете а не проигрывали.Где вас набирают,делитантов.По 999 или в маклере????

????
17.08.2020
00:42

Петраш забил за Мэйнолешть уважаемые.1-0 по правилам.Проснитесь.Молдова страна Чудова

Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    15:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    15:00
  • Victoria - Iskra
    15:00
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    15:00
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    15:00
  • Speranța D - FC Bălți
    15:00
  • FC Sireți - Real-Succes
    15:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    15:00
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    15:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    15:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    15:00
  • Spartanii - Tighina
    15:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    15:00
  • FC Bălți - Victoria
    15:00
  • Real-Succes - Speranța D
    15:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    14:00
  • Spartanii - FC Sireți
    14:00
  • FC Fălești - Speranța D
    14:00
  • Iskra - Sheriff-2
    14:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    14:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    14:00
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    14:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    14:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    14:00
  • Victoria - FC Fălești
    14:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    14:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    14:00
  • Speranța D - Spartanii
    14:00
  • FC Sireți - Tighina
    14:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    13:00
  • Tighina - Speranța D
    13:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    13:00
  • Real-Succes - Sheriff-2
    13:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Spartanii - Victoria
    13:00
  • FC Bălți - FC Sucleia
    13:00
  • Iskra - Cahul-2005
    13:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
10
9
0
1
24:6
27
2. Sheriff-2
11
8
2
1
21:5
26
3. Cahul-2005
11
8
1
2
36:12
25
4. Spartanii
10
6
2
2
26:12
20
5. FC Sucleia
11
6
2
3
32:19
20
6. Tighina
11
6
1
4
18:13
19
7. Speranța D
11
5
3
3
20:16
18
8. Grănicerul
11
5
0
6
12:24
15
9. Iskra
11
3
4
4
21:21
13
10. Olimp
11
3
2
6
16:20
11
11. FC Fălești
11
3
0
8
14:35
9
12. Real-Succes
10
1
3
6
14:17
6
13. Victoria
11
1
1
9
19:34
4
14. FC Sireți
10
0
1
9
7:46
1
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
14 (2)
Stancev (Cahul-2005)
11
Șumchin (Cahul-2005)
10
Onofrei (Spartanii)
9
E.Țiverenco (Tighina)
8
Tuluc (Iskra)
6
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
6
Noroc (Speranța D)
6
Seraf.Cojocari (Sheriff-2)
6