Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Bălți a fost învins de un club din Divizia Națională într-un meci de verificare

FC Bălți a fost învins de un club din Divizia Națională într-un meci de verificare Astăzi FC Bălți a disputat un meci de verificare în compania clubului Sfîntul Gheorghe din Divizia Națională.

Partida s-a încheiat cu victoria grupării din Suruceni, scor 1:0. Unicul gol al partidei a fost marcat de Ivan Bobko.

Pe 17 februarie bălțenii vor mai disputa un meci de verificare cu un alt club din eșalonul superior al fotbalului moldovenesc, Zimbru Chișinău.
Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
    0:3
  • Sheriff-2 - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - Cahul-2005
    1:0
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
    3:1
  • Tighina - Olimp
    1:0
  • FC Sireți - Spartanii
    0:4
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
    1:1
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
    0:1
  • Iskra - FC Sucleia
    4:1
  • FC Bălți - Sheriff-2
    1:0
  • Tighina - FC Sireți
    2:0
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
    7:2
  • FC Fălești - Victoria
    3:2
  • Spartanii - Speranța D
    2:0
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    1:7
  • Grănicerul - FC Fălești
    2:0
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    2:1
  • FC Sucleia - FC Bălți
    1:3
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    1:2
  • Speranța D - Tighina
    1:3
  • Iskra - Cahul-2005
    2:4
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    1:1
  • Real-Succes - FC Sucleia
    0:1
  • FC Fălești - Sheriff-2
    1:2
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    3:1
  • Spartanii - Grănicerul
    0:1
  • Tighina - Victoria
    3:1
  • FC Sireți - Speranța D
    2:3
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    6:1
  • Sheriff-2 - Spartanii
    0:0
  • FC Bălți - Iskra
    1:0
  • FC Sucleia - FC Fălești
    4:2
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    9:0
  • Grănicerul - Tighina
    0:4
  • Real-Succes - Cahul-2005
    1:3
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    0:2
  • FC Fălești - Cahul-2005
  • Spartanii - FC Sucleia
    3:1
  • Tighina - Sheriff-2
    0:1
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    1:1
  • FC Sireți - Grănicerul
    0:2
  • Speranța D - Victoria
    1:0
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    0:1
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    8:0
  • FC Sucleia - Tighina
    2:2
  • Cahul-2005 - Spartanii
    2:2
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    1:4
  • Iskra - FC Fălești
    3:1
  • FC Bălți - Real-Succes
    4:2
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    0:0
  • Spartanii - Iskra
    4:2
  • Speranța D - Sheriff-2
    1:1
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Bălți - FC Fălești
    0:2
  • Tighina - Cahul-2005
    1:3
  • FC Sireți - FC Sucleia
    0:9
  • Victoria - Grănicerul
    0:1
02.10.2020, Etapa 9
  • FC Sucleia - Speranța D
    1:1
  • Iskra - Tighina
    2:1
  • Sheriff-2 - Victoria
    2:0
03.10.2020, Etapa 9
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    3:0
  • FC Bălți - Spartanii
    4:0
  • Real-Succes - FC Fălești
    1:2
04.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    4:3
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    4:0
  • Victoria - FC Sucleia
    4:6
  • Grănicerul - Sheriff-2
    0:1
10.10.2020, Etapa 10
  • Tighina - FC Bălți
    0:3
  • FC Sireți - Iskra
    4:4
  • Speranța D - Cahul-2005
    1:3
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Sucleia - Grănicerul
    5:0
  • Iskra - Speranța D
    2:2
  • FC Fălești - Spartanii
    1:4
  • Sheriff-2 - Olimp
    3:1
17.10.2020, Etapa 11
  • Cahul-2005 - Victoria
    6:0
  • Real-Succes - Tighina
    0:1
20.10.2020, Etapa 11
  • FC Bălți - FC Sireți
    5:0
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    2:3
  • Victoria - Iskra
    3:3
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    0:3
24.10.2020, Etapa 12
  • Tighina - FC Fălești
    6:1
  • Speranța D - FC Bălți
    1:0
  • FC Sireți - Real-Succes
    1:2
  • Grănicerul - Cahul-2005
    1:3
27.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    2:1
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Sucleia - Olimp
    2:0
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    4:1
  • FC Fălești - FC Sireți
    1:3
  • Spartanii - Tighina
    1:4
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    3:1
  • FC Bălți - Victoria
    4:1
  • Real-Succes - Speranța D
    1:1
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    2:1
  • Spartanii - FC Sireți
    1:1
  • Iskra - Sheriff-2
    1:2
07.11.2020, Etapa 14
  • FC Fălești - Speranța D
    0:7
  • Real-Succes - Victoria
    2:3
  • FC Bălți - Grănicerul
    2:1
  • Cahul-2005 - FC Sucleia
    1:0
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Sucleia - Iskra
    5:1
  • Grănicerul - Real-Succes
    0:1
  • Victoria - FC Fălești
    4:1
  • Cahul-2005 - Olimp
    0:0
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    0:3
14.11.2020, Etapa 15
  • FC Sireți - Tighina
    1:6
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    5:0
  • FC Fălești - Grănicerul
    1:2
  • Real-Succes - Sheriff-2
    0:2
21.11.2020, Etapa 16
  • Tighina - Speranța D
    2:2
  • Spartanii - Victoria
    1:0
  • FC Bălți - FC Sucleia
    7:0
  • Cahul-2005 - Iskra
    3:0
28.11.2020, Etapa 15
  • Speranța D - Spartanii
    5:1
19.03.2021, Etapa 17
  • Iskra - Olimp
    3:3
  • FC Sucleia - Real-Succes
    1:1
  • Grănicerul - Spartanii
    1:2
11.04.2021, Etapa 17
  • Speranța D - FC Sireți
    5:2
12.04.2021, Etapa 17
  • Victoria - Tighina
    8:0
13.04.2021, Etapa 17
  • Cahul-2005 - FC Bălți
    1:2
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    2:1
16.04.2021, Etapa 18
  • Olimp - Speranța D
    15:00
17.04.2021, Etapa 18
  • Spartanii - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
  • Iskra - FC Bălți
    15:00
  • FC Sireți - Victoria
    15:00
  • Tighina - Grănicerul
    15:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    15:00
20.04.2021, Etapa 19
  • Grănicerul - FC Sireți
    16:00
21.04.2021, Etapa 19
  • FC Bălți - Olimp
    16:00
  • FC Sucleia - Spartanii
    16:00
  • Sheriff-2 - Tighina
    16:00
  • Victoria - Speranța D
    16:00
  • Iskra - Real-Succes
    16:00
  • Cahul-2005 - FC Fălești
    16:00
23.04.2021, Etapa 22
  • Olimp - Grănicerul
    16:00
  • Victoria - Sheriff-2
    16:00
  • Spartanii - FC Bălți
    16:00
  • FC Fălești - Real-Succes
    16:00
24.04.2021, Etapa 20
  • FC Fălești - Iskra
    16:00
  • Spartanii - Cahul-2005
    16:00
24.04.2021, Etapa 22
  • Speranța D - FC Sucleia
    16:00
  • FC Sireți - Cahul-2005
    16:00
  • Tighina - Iskra
    16:00
25.04.2021, Etapa 20
  • Olimp - Victoria
    16:00
  • FC Sireți - Sheriff-2
    16:00
  • Tighina - FC Sucleia
    16:00
  • Speranța D - Grănicerul
    16:00
  • Real-Succes - FC Bălți
    16:00
30.04.2021, Etapa 21
  • FC Sucleia - FC Sireți
    16:00
  • Cahul-2005 - Tighina
    16:00
  • Sheriff-2 - Speranța D
    16:00
  • Grănicerul - Victoria
    16:00
30.04.2021, Etapa 23
  • FC Fălești - Olimp
    17:00
  • Iskra - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Victoria
    17:00
01.05.2021, Etapa 21
  • FC Fălești - FC Bălți
    16:00
  • Iskra - Spartanii
    16:00
  • Real-Succes - Olimp
    16:00
01.05.2021, Etapa 23
  • Real-Succes - Spartanii
    17:00
  • FC Bălți - Tighina
    17:00
  • Cahul-2005 - Speranța D
    17:00
  • Sheriff-2 - Grănicerul
    17:00
07.05.2021, Etapa 24
  • Grănicerul - FC Sucleia
    17:00
  • Tighina - Real-Succes
    17:00
  • Spartanii - FC Fălești
    17:00
08.05.2021, Etapa 24
  • Victoria - Cahul-2005
    17:00
  • Olimp - Sheriff-2
    17:00
  • Speranța D - Iskra
    17:00
  • FC Sireți - FC Bălți
    17:00
14.05.2021, Etapa 25
  • FC Fălești - Tighina
    17:00
  • Real-Succes - FC Sireți
    17:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    17:00
15.05.2021, Etapa 25
  • Spartanii - Olimp
    17:00
  • FC Bălți - Speranța D
    17:00
  • Iskra - Victoria
    17:00
  • Cahul-2005 - Grănicerul
    17:00
21.05.2021, Etapa 26
  • Olimp - FC Sucleia
    18:00
  • Sheriff-2 - Cahul-2005
    18:00
  • Grănicerul - Iskra
    18:00
  • Victoria - FC Bălți
    18:00
  • Speranța D - Real-Succes
    18:00
  • FC Sireți - FC Fălești
    18:00
  • Tighina - Spartanii
    18:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Informație despre case de pariuri
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. FC Bălți
17
15
0
2
47:10
45
2. Cahul-2005
17
12
2
3
48:16
38
3. Sheriff-2
17
11
2
4
28:17
35
4. Spartanii
17
10
3
4
37:26
33
5. Speranța D
17
9
5
3
41:22
32
6. FC Sucleia
17
9
3
5
43:29
30
7. Tighina
17
9
2
6
37:28
29
8. Olimp
17
5
4
8
28:29
19
9. Iskra
17
4
6
7
32:38
18
10. Grănicerul
17
6
0
11
18:36
18
11. Victoria
17
4
2
11
38:45
14
12. Real-Succes
17
3
5
9
22:27
14
13. FC Fălești
17
3
0
14
19:59
9
14. FC Sireți
17
1
2
14
15:71
5
Golgheteri
Godday (FC Sucleia)
17 (3)
M.Țurcan (Speranța D)
16 (1)
Șumchin (Cahul-2005)
13
E.Țiverenco (Tighina)
13
Onofrei (Spartanii)
13 (1)
Stancev (Cahul-2005)
11
Noroc (Speranța D)
11
A.Stratan (Cahul-2005)
10
Borovschii (FC Sireți / Olimp)
10
Molochko (FC Bălți)
9
M.Ștefan (Real-Succes)
9 (1)
Tuluc (Iskra)
8
Țîgîrlaș (FC Bălți)
8 (1)
Moțpan (FC Bălți)
8 (2)
Gh.Orbu (Victoria)
7