Noutăți
Concursul Pronosticurilor

FC Bălți preia conducerea în clasamentul Diviziei A 2020/21: rezultatele primei etape (se actualizează)

24 iulie 2020, vineri
Sursa: Divizia-A.md
Grănicerul - FC Bălți 0:3
Goluri: Moțpan, 41 - 0:1, Grosu, 50 - 0:2, D.Danu, 57 - 0:3
Grănicerul: Cristofovici, Vas.Andronic (Dobrovinschi, 46), S.Orlov, Sinegur, Cheptenari, Găicean (Cramarenco, 72), Ovseannicov, Pîslari (Ad.Popovici, 59), Cernîh (Calistru, 53), D.Caras, Grijuc.
Rezerve: Colbasiuc, Tașco, Boghiu, Gafinciuc, Usatenco.
FC Bălți: D.Burac, I.Burlacu, Costin (Gherman, 13), Moţpan, A.Grosu, I.Țîgîrlaș (Mișcov, 83), D.Danu, Drab, Tîşcul (Moşneaga, 83), Bucătaru (Ploniș, 61), Gomez.
Rezerve: Nazarciuc, Sîciov, Burdujan, Carazanu, E.Berco.
Arbitru: V.Berladean. Glodeni, stadion orășenesc.

Sheriff-2 - Iskra 1:0
Gol: Ojehovschi, 20 - 1:0
Sheriff-2: Cioban, Danilov, Macalici, Ojehovschii (Morarenco, 79), N.Covali (Carmanov, 86), Cesnocov (Pogreban, 86), Ignatov, Seraf.Cojocari, Ichim, Picus (Corneencov, 79), Murovanîi (Holodov, 47).
Rezerve: Samoilenco, Procopişen, R.Bejan.
Iskra: Parandiuc, Gafina, Diaconu, Costandachi, Mirciu (Dm.Graur, 55), Cegurco (Elțov, 66), Bîcicov (Tuluc, 66), Poian, Curchi (I.Pîslari, 40), Reznic (Latîșov, 66), Malțev.
Rezerve: Bumbac, Cușnir.
Arbitru: A.Ghetmanciuc. Tiraspol, CS Sheriff.

FC Suclea - Cahul-2005 1:0
Gol: A.Lupașco, 38 - 1:0
Sucleia: R.Istrati, Negara, Mezerniuc (Pilipenco, 75), Manastirli, Lupașco, S.Nicolaiciuc, Iordachi, Digori (Nichitov, 57), Terzi (Cimpoeș, 85), Verebceanu (Morcov, 81), Arnaut.
Rezerve: Grozdev, Cebanica, Marcov, Chioroglo.
Cahul-2005: N.Țurcan, Pruteanu ( Zagorodni, 38), Vas.Mîţă, Dizov, Nudnii, Şumchin, Haritov, Stratan, Baciu (Stancev, 81), A.Paşcenco, Calaraş (S.Dobrioglo, 54).
Rezerve: Stancov, Gorbunov, Val.Mîţă, Chirciu, Prepeliţa, V.Dobrioglo.
Arbitru: R.Jitari. Ceadîr Lunga, stadion orășenesc.
maxro
27.07.2020
12:45

Olejka Andronic gata si-a incheiat cariera la Cahul?

Jk
24.07.2020
22:51

Felicitări cu prima joacă şi primul cîştig baftă pe tot parcursul cempionalui ši fără traume

Караско
24.07.2020
22:18

Бельцы ееееее ?

Fc Balti
24.07.2020
20:28

Goluri :Motspan,Grosu,Danu corectati va rog

Bumer1983
24.07.2020
20:23

Я тоже поздравляю клуб!

KOHCEPBA
24.07.2020
20:00

Бельцы с первой победой

Autor
Comentarii
Calendarul sezonului
24.07.2020, Etapa 1
  • Grănicerul - FC Bălți
  • Sheriff-2 - Iskra
  • FC Suclea - Cahul-2005
25.07.2020, Etapa 1
  • Speranța D - FC Fălești
  • Tighina - Olimp
  • FC Sireți - Spartanii
26.07.2020, Etapa 1
  • Victoria - Real-Succes
31.07.2020, Etapa 2
  • Olimp - Cahul-2005
  • Iskra - FC Suclea
  • FC Bălți - Sheriff-2
  • Tighina - FC Sireți
01.08.2020, Etapa 2
  • Real-Succes - Grănicerul
  • FC Fălești - Victoria
  • Spartanii - Speranța D
07.08.2020, Etapa 3
  • Victoria - Spartanii
    18:00
  • Grănicerul - FC Fălești
    18:00
  • Sheriff-2 - Real-Succes
    18:00
  • FC Suclea - FC Bălți
    18:00
08.08.2020, Etapa 3
  • FC Sireți - Olimp
    18:00
  • Speranța D - Tighina
    18:00
  • Iskra - Cahul-2005
    18:00
21.08.2020, Etapa 4
  • Olimp - Iskra
    18:00
  • Real-Succes - FC Suclea
    18:00
  • FC Fălești - Sheriff-2
    18:00
22.08.2020, Etapa 4
  • FC Bălți - Cahul-2005
    18:00
  • Spartanii - Grănicerul
    18:00
  • Tighina - Victoria
    18:00
  • FC Sireți - Speranța D
    18:00
04.09.2020, Etapa 5
  • Speranța D - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - Spartanii
    00:00
  • Iskra - FC Bălți
    00:00
05.09.2020, Etapa 5
  • Victoria - FC Sireți
    00:00
  • Grănicerul - Tighina
    00:00
  • FC Suclea - FC Fălești
    00:00
  • Cahul-2005 - Real-Succes
    00:00
11.09.2020, Etapa 6
  • Olimp - FC Bălți
    00:00
  • FC Fălești - Cahul-2005
    00:00
  • Spartanii - FC Suclea
    00:00
12.09.2020, Etapa 6
  • Real-Succes - Iskra
    00:00
  • Tighina - Sheriff-2
    00:00
  • FC Sireți - Grănicerul
    00:00
  • Speranța D - Victoria
    00:00
18.09.2020, Etapa 7
  • Grănicerul - Speranța D
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Sireți
    00:00
  • FC Suclea - Tighina
    00:00
  • Cahul-2005 - Spartanii
    00:00
19.09.2020, Etapa 7
  • Victoria - Olimp
    00:00
  • Iskra - FC Fălești
    00:00
  • FC Bălți - Real-Succes
    00:00
25.09.2020, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    00:00
  • Spartanii - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Sheriff-2
    00:00
26.09.2020, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Bălți
    00:00
  • Tighina - Cahul-2005
    00:00
  • FC Sireți - FC Suclea
    00:00
  • Victoria - Grănicerul
    00:00
02.10.2020, Etapa 9
  • Grănicerul - Olimp
    00:00
  • FC Suclea - Speranța D
    00:00
  • Iskra - Tighina
    00:00
03.10.2020, Etapa 9
  • Sheriff-2 - Victoria
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Sireți
    00:00
  • FC Bălți - Spartanii
    00:00
  • Real-Succes - FC Fălești
    00:00
09.10.2020, Etapa 10
  • Olimp - FC Fălești
    00:00
  • Victoria - FC Suclea
    00:00
  • Grănicerul - Sheriff-2
    00:00
10.10.2020, Etapa 10
  • Spartanii - Real-Succes
    00:00
  • Tighina - FC Bălți
    00:00
  • FC Sireți - Iskra
    00:00
  • Speranța D - Cahul-2005
    00:00
16.10.2020, Etapa 11
  • FC Suclea - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Spartanii
    00:00
17.10.2020, Etapa 11
  • Sheriff-2 - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Sireți
    00:00
  • Real-Succes - Tighina
    00:00
23.10.2020, Etapa 12
  • Olimp - Spartanii
    00:00
  • Tighina - FC Fălești
    00:00
  • Speranța D - FC Bălți
    00:00
  • Victoria - Iskra
    00:00
24.10.2020, Etapa 12
  • FC Sireți - Real-Succes
    00:00
  • Grănicerul - Cahul-2005
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Suclea
    00:00
30.10.2020, Etapa 13
  • FC Suclea - Olimp
    00:00
  • Cahul-2005 - Sheriff-2
    00:00
  • FC Fălești - FC Sireți
    00:00
  • Spartanii - Tighina
    00:00
31.10.2020, Etapa 13
  • Iskra - Grănicerul
    00:00
  • FC Bălți - Victoria
    00:00
  • Real-Succes - Speranța D
    00:00
06.11.2020, Etapa 14
  • Olimp - Tighina
    00:00
  • Spartanii - FC Sireți
    00:00
  • FC Fălești - Speranța D
    00:00
07.11.2020, Etapa 14
  • Real-Succes - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - Grănicerul
    00:00
  • Iskra - Sheriff-2
    00:00
  • Cahul-2005 - FC Suclea
    00:00
13.11.2020, Etapa 15
  • FC Suclea - Iskra
    00:00
  • Grănicerul - Real-Succes
    00:00
  • Victoria - FC Fălești
    00:00
14.11.2020, Etapa 15
  • Cahul-2005 - Olimp
    00:00
  • Sheriff-2 - FC Bălți
    00:00
  • Speranța D - Spartanii
    00:00
  • FC Sireți - Tighina
    00:00
20.11.2020, Etapa 16
  • Olimp - FC Sireți
    00:00
  • Tighina - Speranța D
    00:00
  • FC Fălești - Grănicerul
    00:00
  • Real-Succes - Sheriff-2
    00:00
21.11.2020, Etapa 16
  • Spartanii - Victoria
    00:00
  • FC Bălți - FC Suclea
    00:00
  • Iskra - Cahul-2005
    00:00
Pariuri pe Divizia A
Conferința
Case de pariuri recomandate
DIVIZIA A 2020/21
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1. Spartanii
2
2
0
0
6:0
6
2. FC Bălți
2
2
0
0
4:0
6
3. Tighina
2
2
0
0
3:0
6
4. Real-Succes
2
1
1
0
8:3
4
5. Iskra
2
1
0
1
4:2
3
6. Speranța D
2
1
0
1
3:3
3
7. FC Suclea
2
1
0
1
2:4
3
8. Sheriff-2
2
1
0
1
1:1
3
9. FC Fălești
2
1
0
1
4:5
3
10. Cahul-2005
2
1
0
1
1:1
3
11. Victoria
2
0
1
1
3:4
1
12. Olimp
2
0
0
2
0:2
0
13. FC Sireți
2
0
0
2
0:6
0
14. Grănicerul
2
0
0
2
2:10
0
Golgheteri
Gh.Orbu (Victoria)
3
Onofrei (Spartanii)
3
Stan (Spartanii)
2
Manole (Real-Succes)
2 (1)
Ad.Popovici (Grănicerul)
2 (1)