Noutăți
Concursul Pronosticurilor

Sheriff-2 a învins într-un meci de verificare un club din Israel

24 iulie 2022, duminica
Sursa: Site-ul oficial FC "Sheriff"
Sheriff-2 a învins într-un meci de verificare un club din Israel Sheriff-2 în ajunul startului noului sezon competițional în Liga 1 a susținut un meci de verificare în compania formației FC Hapoel Umm al-Fahm, care evoluează în al doilea eșalon valoric din Israel.

Gruparea tiraspoleană s-a impus cu scorul 2:1.

Golurile au fost marcate de Dan-Angelo Boțan și Nicolae Covalischii.

Vă reamintim că în prima etapă din Liga 1 Sheriff-2 va juca cu FCM Ungheni. Meciul va avea loc pe 27 august.
трали-вали
24.07.2022
20:10

Нормальный спарринг, это не с местными ...

Giovanni Bou
24.07.2022
10:40

Спирт против фалафел

Calendarul sezonului
Liga 1 2022/23, Grupa A
26.08.2022, Etapa 1
  • FC Sucleia - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
26.08.2022, Etapa 1
  • Olimp - Victoria
    17:00
  • Real-Succes - FC Văsieni
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
27.08.2022, Etapa 1
  • Sheriff-2 - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
27.08.2022, Etapa 1
  • Speranța D - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
02.09.2022, Etapa 2
  • Sheriff-2 - FC Sucleia
    17:00
  • FC Fălești - Speranis
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
02.09.2022, Etapa 2
  • Spartanii - Real-Succes
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
03.09.2022, Etapa 2
  • FCM Ungheni - FC Florești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
03.09.2022, Etapa 2
  • Victoria - FC Văsieni
    17:00
  • Olimp - Speranța D
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
09.09.2022, Etapa 3
  • FC Sucleia - FCM Ungheni
    17:00
  • Speranis - Sheriff-2
    17:00
  • FC Florești - FC Fălești
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
09.09.2022, Etapa 3
  • Real-Succes - Olimp
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
10.09.2022, Etapa 3
  • Speranța D - Victoria
    17:00
  • FC Văsieni - Spartanii
    17:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
16.09.2022, Etapa 4
  • FCM Ungheni - FC Fălești
    16:00
  • Sheriff-2 - FC Florești
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
16.09.2022, Etapa 4
  • Olimp - FC Văsieni
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
17.09.2022, Etapa 4
  • FC Sucleia - Speranis
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
17.09.2022, Etapa 4
  • Victoria - Spartanii
    16:00
  • Speranța D - Real-Succes
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
30.09.2022, Etapa 5
  • Speranis - FCM Ungheni
    16:00
  • FC Florești - FC Sucleia
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
30.09.2022, Etapa 5
  • FC Văsieni - Speranța D
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
01.10.2022, Etapa 5
  • FC Fălești - Sheriff-2
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
01.10.2022, Etapa 5
  • Real-Succes - Victoria
    16:00
  • Spartanii - Olimp
    16:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Florești - Speranis
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
07.10.2022, Etapa 6
  • FC Văsieni - Real-Succes
    15:00
  • Spartanii - Speranța D
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
08.10.2022, Etapa 6
  • FCM Ungheni - Sheriff-2
    15:00
  • FC Fălești - FC Sucleia
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
08.10.2022, Etapa 6
  • Victoria - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
14.10.2022, Etapa 7
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    15:00
  • FC Sucleia - Sheriff-2
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
14.10.2022, Etapa 7
  • Real-Succes - Spartanii
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
15.10.2022, Etapa 7
  • Speranis - FC Fălești
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
15.10.2022, Etapa 7
  • FC Văsieni - Victoria
    15:00
  • Speranța D - Olimp
    15:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
21.10.2022, Etapa 8
  • FC Fălești - FC Florești
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
21.10.2022, Etapa 8
  • Olimp - Real-Succes
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
22.10.2022, Etapa 8
  • FCM Ungheni - FC Sucleia
    14:00
  • Sheriff-2 - Speranis
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
22.10.2022, Etapa 8
  • Victoria - Speranța D
    14:00
  • Spartanii - FC Văsieni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
28.10.2022, Etapa 9
  • Speranis - FC Sucleia
    14:00
  • FC Florești - Sheriff-2
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
28.10.2022, Etapa 9
  • Real-Succes - Speranța D
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Fălești - FCM Ungheni
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
29.10.2022, Etapa 9
  • FC Văsieni - Olimp
    14:00
  • Spartanii - Victoria
    14:00
Liga 1 2022/23, Grupa A
04.11.2022, Etapa 10
  • FCM Ungheni - Speranis
    13:00
  • FC Sucleia - FC Florești
    13:00
  • Sheriff-2 - FC Fălești
    13:00
Liga 1 2022/23, Grupa B
04.11.2022, Etapa 10
  • Victoria - Real-Succes
    13:00
  • Speranța D - FC Văsieni
    13:00
  • Olimp - Spartanii
    13:00
Calendarul sezonului
Conferința