S-au stabilit perechile din prima etapă a rundei play-off din Liga 1
ru
md
Sezon 2023/24
Concurs
Publicitate
Despre noi
Cluburi
Concurs
Regulile Concursului
Accesați
Înregistrați-vă
Etape
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
F2/E1
F2/E2
F2/E3
F2/E4
F2/E5
F2/E6
F2/E7
F2/E8
03.05
04.05
08.05
Data
28.10.2023, 14:00
28.10.2023, 14:00
28.10.2023, 14:00
28.10.2023, 14:00
27.10.2023, 14:00
27.10.2023, 14:00
Gazde
Iskra
Dinamo-Auto
Saksan
Speranis
Speranța D
Univer
Scor
1:1
0:3
2:0
2:0
2:1
2:1
Oaspeți
Sheriff-2
Victoria
FC Fălești
Olimp
FCM Ungheni
Real-Succes
Pronostic
:
:
:
:
:
:
Bonus
-
-
-
-
-
-
Puncte
0
0
0
0
0
0
Statistica jucătorului
Participant: Агроном84
Concurs: Liga 1 2023/24
Etapă: 9
Total puncte în concurs: 0
Poziție în concurs: 0 / 48
Total puncte în etapă: 0
Poziție în etapă: 0 / 26
Liderii concursului
1
nikolai1949
278
2
Крапива
271
3
TirasGBR
264
4
Lola
263
5
Real.Zimbru
255
6
Gol
253
7
+373079791485
252
8
Gigs
251
9
Александр
249
10
Lolamax
245
11
+37379804144
241
12
Legion
231
13
Саша
225
14
oleg123
223
14
Covalli
223
16
pasnik
213
17
vitinio2015
201
18
OLESHCA
197
19
metsabuh83
196
20
Опять
180
21
Raiden
158
22
Lexgarant
154
23
Sergiu1983
128
24
vitalie_83
121
25
EduardF
105
26
Ivanlonen
53
27
nikolya_kostyuk
44
28
пижонство
39
29
Daniel4ik
33
30
МССР
32
31
alexceban92
31
32
alecsandr_al
27
33
Stratan77
23
34
xxl
22
35
Rusnak.pmr
13
36
afonia
11
37
Lunatik
10
38
stratan_2002
9
38
Лорд Ветинари
9
40
basora89
8
41
shusanu@mail.ru
7
42
Победа
6
42
Fc Saxan
6
42
Нео
6
42
st444
6
42
Ильич
6
47
sanyaba
4
48
Tudor98
2
Expertul concursului
1
nikolai1949
11.5833
2
Крапива
11.2917
3
oleg123
11.1500
4
Gol
11.0000
4
TirasGBR
11.0000
6
Lola
10.9583
7
+373079791485
10.9565
8
OLESHCA
10.9444
9
Real.Zimbru
10.6250
10
Ivanlonen
10.6000
11
+37379804144
10.4783
12
Gigs
10.4583
13
Александр
10.3750
14
Lexgarant
10.2667
15
Lolamax
10.2083
16
Опять
10.0000
17
пижонство
9.7500
18
pasnik
9.6818
19
Legion
9.6250
20
Саша
9.3750
21
Covalli
9.2917
22
vitinio2015
9.1364
23
nikolya_kostyuk
8.8000
24
Sergiu1983
8.5333
25
metsabuh83
8.5217
26
Daniel4ik
8.2500
27
EduardF
8.0769
28
МССР
8.0000
29
vitalie_83
7.5625
30
Raiden
7.5238
31
xxl
7.3333
32
alexceban92
6.2000
Lideri ai 9 etape
1
Саша
16
1
Lola
16
1
Lexgarant
16
1
Александр
16
5
Опять
15
6
Gol
14
7
oleg123
13
7
TirasGBR
13
7
Real.Zimbru
13
7
nikolai1949
13
7
Крапива
13
12
OLESHCA
12
12
+373079791485
12
14
Gigs
11
15
Covalli
10
15
pasnik
10
17
пижонство
8
17
Lolamax
8
17
+37379804144
8
17
vitalie_83
8
21
vitinio2015
7
21
shusanu@mail.ru
7
23
Legion
6
23
Raiden
6
25
Sergiu1983
5
26
metsabuh83
4
Chat-ul concursului
00:47, 26.04.2024
+37379804144
админ почему нет до сих пор фаза 2 тур восьмой просьба проверить и включить
+37379804144
09:02, 17.04.2024
OLESHCA
TIRAS ARE 2 PUNCTE EU AM 4 DAR LA CONCURSUL CEL MAI BUN PROGNOZIST EL ESTE INAINTE?
22:10, 29.09.2023
Админ
Большое спасибо всем за внимательность! Поправили ошибку вручную у указанных пользователей.
09:33, 29.09.2023
Админ
Спасибо! Поправим глюки обзательно.
08:16, 24.09.2023
Gol
Админ, просьба пересчитай у nicolai1945 - 4 тур. 5 очков желательно бы урезать
07:29, 17.09.2023
Gol
Админ молчит. Значит всё "нормально". Вот и вся суть конкурсов. Так держать!!!
19:35, 16.09.2023
Gol
Lolamax остались теже 17 вместо 11
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
21:38, 15.09.2023
Gol
Админ поправь таблицу lolamax 11 очков
21:32, 15.09.2023
oleg123
calculat 17
21:31, 15.09.2023
oleg123
lolamax are 11 puncte
14:25, 05.09.2023
+373079791485
Почему меня нет в рейтинге лучший прогнозист
23:52, 19.08.2023
+37379804144
ok
21:19, 19.08.2023
Админ
Это почему вдруг? У вас должно быть 10 очков, 10 и начислено.
20:08, 19.08.2023
+37379804144
11 очков должно быть проверить исправить +379804144
Calendarul sezonului
Faza 1, grupa A
18.08.2023, Etapa 1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
6:0
Sheriff-2 - Victoria
3:2
Faza 1, grupa B
18.08.2023, Etapa 1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 1, grupa A
19.08.2023, Etapa 1
Speranța D - Iskra
1:0
Faza 1, grupa B
19.08.2023, Etapa 1
Real-Succes - Speranis
0:3
Univer - Saksan
3:3
Faza 1, grupa A
25.08.2023, Etapa 2
Victoria - Iskra
7:1
Sheriff-2 - FCM Ungheni
1:0
Faza 1, grupa B
25.08.2023, Etapa 2
Olimp - Saksan
1:1
Faza 1, grupa A
26.08.2023, Etapa 2
Dinamo-Auto - Speranța D
1:2
Faza 1, grupa B
26.08.2023, Etapa 2
Speranis - Univer
3:2
FC Fălești - Real-Succes
1:0
Faza 1, grupa A
01.09.2023, Etapa 3
FCM Ungheni - Victoria
1:1
Speranța D - Sheriff-2
0:2
Faza 1, grupa B
01.09.2023, Etapa 3
Univer - FC Fălești
3:0
Faza 1, grupa A
02.09.2023, Etapa 3
Iskra - Dinamo-Auto
1:0
Faza 1, grupa B
02.09.2023, Etapa 3
Real-Succes - Olimp
1:1
Saksan - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
15.09.2023, Etapa 4
Victoria - Dinamo-Auto
4:1
Sheriff-2 - Iskra
4:0
Faza 1, grupa B
15.09.2023, Etapa 4
Olimp - Speranis
2:2
Real-Succes - Univer
0:3
Faza 1, grupa A
16.09.2023, Etapa 4
FCM Ungheni - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
16.09.2023, Etapa 4
FC Fălești - Saksan
1:2
Faza 1, grupa A
22.09.2023, Etapa 5
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:3
Faza 1, grupa B
22.09.2023, Etapa 5
Univer - Olimp
0:0
Speranis - FC Fălești
0:1
Faza 1, grupa A
23.09.2023, Etapa 5
Speranța D - Victoria
1:3
Iskra - FCM Ungheni
3:2
Faza 1, grupa B
23.09.2023, Etapa 5
Saksan - Real-Succes
4:2
Faza 1, grupa A
29.09.2023, Etapa 6
Victoria - Sheriff-2
1:0
Dinamo-Auto - FCM Ungheni
1:5
Faza 1, grupa B
29.09.2023, Etapa 6
Olimp - FC Fălești
2:3
Faza 1, grupa A
30.09.2023, Etapa 6
Iskra - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
30.09.2023, Etapa 6
Speranis - Real-Succes
2:1
Saksan - Univer
1:1
Faza 1, grupa B
06.10.2023, Etapa 7
Univer - Speranis
2:1
Faza 1, grupa A
07.10.2023, Etapa 7
Speranța D - Dinamo-Auto
0:0
Iskra - Victoria
0:2
Faza 1, grupa B
07.10.2023, Etapa 7
Saksan - Olimp
1:1
Real-Succes - FC Fălești
0:3
Faza 1, grupa A
08.10.2023, Etapa 7
Sheriff-2 - FCM Ungheni
5:1
Faza 1, grupa A
20.10.2023, Etapa 8
Sheriff-2 - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa B
20.10.2023, Etapa 8
Speranis - Saksan
1:3
FC Fălești - Univer
1:2
Faza 1, grupa A
21.10.2023, Etapa 8
Victoria - FCM Ungheni
5:3
Dinamo-Auto - Iskra
1:4
Faza 1, grupa B
21.10.2023, Etapa 8
Olimp - Real-Succes
3:1
Faza 1, grupa A
27.10.2023, Etapa 9
Speranța D - FCM Ungheni
2:1
Faza 1, grupa B
27.10.2023, Etapa 9
Univer - Real-Succes
2:1
Faza 1, grupa A
28.10.2023, Etapa 9
Dinamo-Auto - Victoria
0:3
Iskra - Sheriff-2
1:1
Faza 1, grupa B
28.10.2023, Etapa 9
Saksan - FC Fălești
2:0
Speranis - Olimp
2:0
Faza 1, grupa A
02.11.2023, Etapa 10
Sheriff-2 - Dinamo-Auto
8:0
Faza 1, grupa B
04.11.2023, Etapa 10
Olimp - Univer
0:2
Real-Succes - Saksan
0:5
FC Fălești - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
05.11.2023, Etapa 10
FCM Ungheni - Iskra
3:1
Victoria - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa A
10.11.2023, Etapa 11
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
7:0
Faza 1, grupa B
10.11.2023, Etapa 11
FC Fălești - Olimp
0:1
Real-Succes - Speranis
1:5
Faza 1, grupa A
11.11.2023, Etapa 11
Sheriff-2 - Victoria
1:0
Speranța D - Iskra
0:0
Faza 1, grupa B
11.11.2023, Etapa 11
Univer - Saksan
0:1
Faza 1, grupa A
24.11.2023, Etapa 12
FCM Ungheni - Sheriff-2
3:1
Faza 1, grupa B
24.11.2023, Etapa 12
FC Fălești - Real-Succes
2:5
Speranis - Univer
2:4
Faza 1, grupa A
25.11.2023, Etapa 12
Dinamo-Auto - Speranța D
1:3
Victoria - Iskra
7:1
Faza 1, grupa B
25.11.2023, Etapa 12
Olimp - Saksan
0:3
Faza 1, grupa A
01.12.2023, Etapa 13
Iskra - Dinamo-Auto
6:1
Faza 1, grupa B
01.12.2023, Etapa 13
Real-Succes - Olimp
1:2
Saksan - Speranis
5:0
Faza 1, grupa B
02.12.2023, Etapa 13
Univer - FC Fălești
3:2
Faza 1, grupa A
03.12.2023, Etapa 13
Speranța D - Sheriff-2
1:0
FCM Ungheni - Victoria
3:6
Faza 1, grupa A
08.12.2023, Etapa 14
Sheriff-2 - Iskra
1:1
FCM Ungheni - Speranța D
0:0
Faza 1, grupa A
09.12.2023, Etapa 14
Victoria - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 1, grupa B
09.12.2023, Etapa 14
Real-Succes - Univer
1:2
FC Fălești - Saksan
4:7
Olimp - Speranis
3:1
Faza 1, grupa A
16.12.2023, Etapa 15
Speranța D - Victoria
2:1
Iskra - FCM Ungheni
3:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:7
Faza 1, grupa B
16.12.2023, Etapa 15
Univer - Olimp
4:2
Saksan - Real-Succes
6:0
Speranis - FC Fălești
4:4
Faza 2, Grupa 1
08.03.2024, Etapa 1
Univer - Spartanii
1:1
Speranța D - Saksan
0:2
Faza 2, Grupa 2
08.03.2024, Etapa 1
Sheriff-2 - Iskra
3:0
FCM Ungheni - Real-Succes
2:1
Faza 2, Grupa 2
09.03.2024, Etapa 1
Dinamo-Auto - FC Fălești
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Speranis
2:1
Faza 2, Grupa 1
10.03.2024, Etapa 1
FC Florești - Victoria
4:0
Faza 2, Grupa 1
15.03.2024, Etapa 2
Victoria - Spartanii
4:1
Faza 2, Grupa 2
15.03.2024, Etapa 2
Real-Succes - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Sheriff-2 - FCM Ungheni
6:1
Faza 2, Grupa 1
16.03.2024, Etapa 2
Saksan - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
16.03.2024, Etapa 2
Iskra - Speranis
0:1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 2, Grupa 1
17.03.2024, Etapa 2
FC Florești - Speranța D
3:0
Faza 2, Grupa 1
29.03.2024, Etapa 3
Spartanii - Saksan
2:4
Faza 2, Grupa 2
29.03.2024, Etapa 3
FCM Ungheni - Iskra
2:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Real-Succes
4:1
Faza 2, Grupa 1
30.03.2024, Etapa 3
Speranța D - Victoria
1:1
Univer - FC Florești
1:2
Faza 2, Grupa 2
30.03.2024, Etapa 3
Speranis - FC Fălești
1:0
Faza 2, Grupa 2
05.04.2024, Etapa 4
Real-Succes - Speranis
1:2
Sheriff-2 - Olimp
3:1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 2, Grupa 1
06.04.2024, Etapa 4
Victoria - Saksan
1:2
FC Florești - Spartanii
3:0
Speranța D - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
06.04.2024, Etapa 4
Iskra - FC Fălești
2:1
Faza 2, Grupa 1
12.04.2024, Etapa 5
Univer - Victoria
2:3
Faza 2, Grupa 2
12.04.2024, Etapa 5
Speranis - Sheriff-2
0:1
FC Fălești - Real-Succes
3:2
Faza 2, Grupa 1
13.04.2024, Etapa 5
Spartanii - Speranța D
2:1
Saksan - FC Florești
0:1
Faza 2, Grupa 2
13.04.2024, Etapa 5
Dinamo-Auto - Iskra
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - FCM Ungheni
3:0
Faza 2, Grupa 1
16.04.2024, Etapa 6
Victoria - FC Florești
1:0
Saksan - Speranța D
1:0
Faza 2, Grupa 1
17.04.2024, Etapa 6
Spartanii - Univer
2:1
Faza 2, Grupa 2
19.04.2024, Etapa 6
Iskra - Real-Succes
3:0
Sheriff-2 - FC Fălești
9:0
FCM Ungheni - Speranis
2:2
Faza 2, Grupa 1
20.04.2024, Etapa 7
Spartanii - Victoria
0:1
Univer - Saksan
1:2
Speranța D - FC Florești
0:3
Faza 2, Grupa 2
20.04.2024, Etapa 6
Dinamo-Auto - Olimp
Înfrîngere tehnică 0:3
Faza 2, Grupa 2
26.04.2024, Etapa 7
Olimp - Iskra
3:1
Speranis - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
FC Fălești - FCM Ungheni
2:2
Real-Succes - Sheriff-2
3:3
Faza 2, Grupa 1
27.04.2024, Etapa 8
Victoria - Speranța D
5:1
FC Florești - Univer
1:1
Saksan - Spartanii
1:3
Faza 2, Grupa 1
03.05.2024, Etapa 9
Univer - Speranța D
7:0
Spartanii - FC Florești
1:2
Faza 2, Grupa 1
04.05.2024, Etapa 9
Saksan - Victoria
16:00
Play-off
04.05.2024, 1/8 de finală
Olimp - FC Fălești
16:00
Speranis - FCM Ungheni
16:00
Faza 2, Grupa 1
08.05.2024, Etapa 10
Victoria - Univer
17:00
Speranța D - Spartanii
17:00
FC Florești - Saksan
17:00
Calendarul sezonului
Conferința
Divizia-A.md - Administraţia site-ului
Вот тут ФК "Флорешть" объяснил ситуацию со стадионом: https://moldfootball.com/ru/news/fk-floresht-arendoval-stadion-v-benderakh-do-konca-sezona-no-stremitsja-pereekhat-vo-floreshty
FAZA 2, GRUPA 1
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
FC Florești
9
7
1
1
19:4
22
2.
Victoria
8
5
1
2
16:11
16
3.
Saksan
8
5
0
3
12:11
15
4.
Univer
9
3
2
4
20:11
11
5.
Spartanii
9
3
1
5
12:18
10
6.
Speranța D
9
0
1
8
3:27
1
Golgheteri
Holodov (FC Florești)
6 (1)
Gurgurov (Victoria)
5
Cozma (Univer)
5
S.Țurcan (Spartanii)
5 (2)
Ad.Rusu (Victoria)
4
N.Rotaru (Spartanii)
4
Molla (Victoria)
3
Picus (FC Florești)
3
D.Muntean (FC Florești)
3
Zverikin (Saksan)
3
Borovschii (Univer)
3
Pulucciu (Univer)
3 (1)
FAZA 2, GRUPA 2
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
Sheriff-2
7
6
1
0
28:5
19
2.
Olimp
7
5
0
2
17:8
15
3.
Speranis
7
4
1
2
10:6
13
4.
FCM Ungheni
7
3
2
2
12:15
11
5.
FC Fălești
7
3
1
3
11:17
10
6.
Iskra
7
3
0
4
10:10
9
7.
Real-Succes
7
1
1
5
11:17
4
8.
Dinamo-Auto
7
0
0
7
0:21
0
Dinamo-Auto s-a retras din campionat din cauza problemelor financiare. În toate partidele echipei i-a fost acordată înfrîngere tehnică
Golgheteri
Spatar (Sheriff-2)
5
Decev (Olimp)
4
D.Boțan (Sheriff-2)
4
Loukou (Sheriff-2)
4
Golovatîi (FC Fălești)
3
Boico (FC Fălești)
3
A.Popovici (Olimp)
3
Dijinari (Sheriff-2)
3 (1)
+37379804144