Alexandru Epureanu și-a încheiat cariera de jucător. El este fotbalistul cu cele mai multe selecții la naționala Moldovei
ru
md
Sezon 2023/24
Concurs
Publicitate
Despre noi
Cluburi
Concurs
Regulile Concursului
Accesați
Înregistrați-vă
Etape
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
F2/E1
F2/E2
F2/E3
F2/E4
F2/E5
F2/E6
F2/E7
F2/E8
Data
30.03.2024, 15:00
30.03.2024, 15:00
30.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
Gazde
Speranța D
Univer
Speranis
Spartanii
FCM Ungheni
Olimp
Scor
1:1
1:2
1:0
2:4
2:1
4:1
Oaspeți
Victoria
FC Florești
FC Fălești
Saksan
Iskra
Real-Succes
Pronostic
:
:
:
:
:
:
Bonus
-
-
-
-
-
-
Puncte
0
0
0
0
0
0
Statistica jucătorului
Participant: Ильич
Concurs: Liga 1 2023/24
Etapă: F2/E3
Total puncte în concurs: 6
Poziție în concurs: 46 / 48
Total puncte în etapă: 0
Poziție în etapă: 0 / 21
Liderii concursului
1
nikolai1949
265
2
Крапива
261
3
Lola
255
4
TirasGBR
253
5
Real.Zimbru
245
6
Gol
244
7
Gigs
243
8
+373079791485
242
9
Александр
238
10
+37379804144
237
11
Lolamax
235
12
Legion
221
13
Саша
216
14
Covalli
215
15
oleg123
214
16
pasnik
209
17
vitinio2015
195
18
metsabuh83
187
19
OLESHCA
186
20
Опять
180
21
Lexgarant
154
22
Raiden
147
23
Sergiu1983
128
24
vitalie_83
121
25
EduardF
105
26
Ivanlonen
53
27
nikolya_kostyuk
44
28
пижонство
39
29
Daniel4ik
33
30
МССР
32
31
alexceban92
31
32
alecsandr_al
27
33
Stratan77
23
34
xxl
22
35
Rusnak.pmr
13
36
afonia
11
37
Lunatik
10
38
stratan_2002
9
38
Лорд Ветинари
9
40
basora89
8
41
shusanu@mail.ru
7
42
Победа
6
42
Fc Saxan
6
42
Нео
6
42
st444
6
42
Ильич
6
47
sanyaba
4
48
Tudor98
2
Expertul concursului
1
nikolai1949
12.0455
2
Крапива
11.8636
3
OLESHCA
11.6250
4
Lola
11.5909
5
+373079791485
11.5238
6
TirasGBR
11.5000
7
oleg123
11.2632
8
Real.Zimbru
11.1364
9
Gol
11.0909
10
Gigs
11.0455
11
Александр
10.8182
12
+37379804144
10.7727
13
Lolamax
10.6818
14
Ivanlonen
10.6000
15
Lexgarant
10.2667
16
Legion
10.0455
17
Опять
10.0000
18
pasnik
9.9524
19
Саша
9.8182
20
Covalli
9.7727
21
пижонство
9.7500
22
vitinio2015
9.2857
23
nikolya_kostyuk
8.8000
24
Sergiu1983
8.5333
25
metsabuh83
8.5000
26
Daniel4ik
8.2500
27
EduardF
8.0769
28
МССР
8.0000
29
Raiden
7.7368
30
vitalie_83
7.5625
31
xxl
7.3333
32
alexceban92
6.2000
Lideri ai F2/E3 etape
1
Крапива
20
2
oleg123
15
3
Lolamax
14
4
Gigs
13
4
pasnik
13
4
+373079791485
13
7
metsabuh83
11
7
Covalli
11
7
Lola
11
7
OLESHCA
11
11
Raiden
10
11
nikolai1949
10
11
Опять
10
14
+37379804144
9
14
Александр
9
14
Gol
9
17
TirasGBR
8
17
vitinio2015
8
19
Legion
6
19
Саша
6
19
Real.Zimbru
6
Chat-ul concursului
00:47, 26.04.2024
+37379804144
админ почему нет до сих пор фаза 2 тур восьмой просьба проверить и включить
+37379804144
09:02, 17.04.2024
OLESHCA
TIRAS ARE 2 PUNCTE EU AM 4 DAR LA CONCURSUL CEL MAI BUN PROGNOZIST EL ESTE INAINTE?
22:10, 29.09.2023
Админ
Большое спасибо всем за внимательность! Поправили ошибку вручную у указанных пользователей.
09:33, 29.09.2023
Админ
Спасибо! Поправим глюки обзательно.
08:16, 24.09.2023
Gol
Админ, просьба пересчитай у nicolai1945 - 4 тур. 5 очков желательно бы урезать
07:29, 17.09.2023
Gol
Админ молчит. Значит всё "нормально". Вот и вся суть конкурсов. Так держать!!!
19:35, 16.09.2023
Gol
Lolamax остались теже 17 вместо 11
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
21:38, 15.09.2023
Gol
Админ поправь таблицу lolamax 11 очков
21:32, 15.09.2023
oleg123
calculat 17
21:31, 15.09.2023
oleg123
lolamax are 11 puncte
14:25, 05.09.2023
+373079791485
Почему меня нет в рейтинге лучший прогнозист
23:52, 19.08.2023
+37379804144
ok
21:19, 19.08.2023
Админ
Это почему вдруг? У вас должно быть 10 очков, 10 и начислено.
20:08, 19.08.2023
+37379804144
11 очков должно быть проверить исправить +379804144
Calendarul sezonului
Faza 1, grupa A
18.08.2023, Etapa 1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
6:0
Sheriff-2 - Victoria
3:2
Faza 1, grupa B
18.08.2023, Etapa 1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 1, grupa A
19.08.2023, Etapa 1
Speranța D - Iskra
1:0
Faza 1, grupa B
19.08.2023, Etapa 1
Real-Succes - Speranis
0:3
Univer - Saksan
3:3
Faza 1, grupa A
25.08.2023, Etapa 2
Victoria - Iskra
7:1
Sheriff-2 - FCM Ungheni
1:0
Faza 1, grupa B
25.08.2023, Etapa 2
Olimp - Saksan
1:1
Faza 1, grupa A
26.08.2023, Etapa 2
Dinamo-Auto - Speranța D
1:2
Faza 1, grupa B
26.08.2023, Etapa 2
Speranis - Univer
3:2
FC Fălești - Real-Succes
1:0
Faza 1, grupa A
01.09.2023, Etapa 3
FCM Ungheni - Victoria
1:1
Speranța D - Sheriff-2
0:2
Faza 1, grupa B
01.09.2023, Etapa 3
Univer - FC Fălești
3:0
Faza 1, grupa A
02.09.2023, Etapa 3
Iskra - Dinamo-Auto
1:0
Faza 1, grupa B
02.09.2023, Etapa 3
Real-Succes - Olimp
1:1
Saksan - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
15.09.2023, Etapa 4
Victoria - Dinamo-Auto
4:1
Sheriff-2 - Iskra
4:0
Faza 1, grupa B
15.09.2023, Etapa 4
Olimp - Speranis
2:2
Real-Succes - Univer
0:3
Faza 1, grupa A
16.09.2023, Etapa 4
FCM Ungheni - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
16.09.2023, Etapa 4
FC Fălești - Saksan
1:2
Faza 1, grupa A
22.09.2023, Etapa 5
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:3
Faza 1, grupa B
22.09.2023, Etapa 5
Univer - Olimp
0:0
Speranis - FC Fălești
0:1
Faza 1, grupa A
23.09.2023, Etapa 5
Speranța D - Victoria
1:3
Iskra - FCM Ungheni
3:2
Faza 1, grupa B
23.09.2023, Etapa 5
Saksan - Real-Succes
4:2
Faza 1, grupa A
29.09.2023, Etapa 6
Victoria - Sheriff-2
1:0
Dinamo-Auto - FCM Ungheni
1:5
Faza 1, grupa B
29.09.2023, Etapa 6
Olimp - FC Fălești
2:3
Faza 1, grupa A
30.09.2023, Etapa 6
Iskra - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
30.09.2023, Etapa 6
Speranis - Real-Succes
2:1
Saksan - Univer
1:1
Faza 1, grupa B
06.10.2023, Etapa 7
Univer - Speranis
2:1
Faza 1, grupa A
07.10.2023, Etapa 7
Speranța D - Dinamo-Auto
0:0
Iskra - Victoria
0:2
Faza 1, grupa B
07.10.2023, Etapa 7
Saksan - Olimp
1:1
Real-Succes - FC Fălești
0:3
Faza 1, grupa A
08.10.2023, Etapa 7
Sheriff-2 - FCM Ungheni
5:1
Faza 1, grupa A
20.10.2023, Etapa 8
Sheriff-2 - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa B
20.10.2023, Etapa 8
Speranis - Saksan
1:3
FC Fălești - Univer
1:2
Faza 1, grupa A
21.10.2023, Etapa 8
Victoria - FCM Ungheni
5:3
Dinamo-Auto - Iskra
1:4
Faza 1, grupa B
21.10.2023, Etapa 8
Olimp - Real-Succes
3:1
Faza 1, grupa A
27.10.2023, Etapa 9
Speranța D - FCM Ungheni
2:1
Faza 1, grupa B
27.10.2023, Etapa 9
Univer - Real-Succes
2:1
Faza 1, grupa A
28.10.2023, Etapa 9
Dinamo-Auto - Victoria
0:3
Iskra - Sheriff-2
1:1
Faza 1, grupa B
28.10.2023, Etapa 9
Saksan - FC Fălești
2:0
Speranis - Olimp
2:0
Faza 1, grupa A
02.11.2023, Etapa 10
Sheriff-2 - Dinamo-Auto
8:0
Faza 1, grupa B
04.11.2023, Etapa 10
Olimp - Univer
0:2
Real-Succes - Saksan
0:5
FC Fălești - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
05.11.2023, Etapa 10
FCM Ungheni - Iskra
3:1
Victoria - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa A
10.11.2023, Etapa 11
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
7:0
Faza 1, grupa B
10.11.2023, Etapa 11
FC Fălești - Olimp
0:1
Real-Succes - Speranis
1:5
Faza 1, grupa A
11.11.2023, Etapa 11
Sheriff-2 - Victoria
1:0
Speranța D - Iskra
0:0
Faza 1, grupa B
11.11.2023, Etapa 11
Univer - Saksan
0:1
Faza 1, grupa A
24.11.2023, Etapa 12
FCM Ungheni - Sheriff-2
3:1
Faza 1, grupa B
24.11.2023, Etapa 12
FC Fălești - Real-Succes
2:5
Speranis - Univer
2:4
Faza 1, grupa A
25.11.2023, Etapa 12
Dinamo-Auto - Speranța D
1:3
Victoria - Iskra
7:1
Faza 1, grupa B
25.11.2023, Etapa 12
Olimp - Saksan
0:3
Faza 1, grupa A
01.12.2023, Etapa 13
Iskra - Dinamo-Auto
6:1
Faza 1, grupa B
01.12.2023, Etapa 13
Real-Succes - Olimp
1:2
Saksan - Speranis
5:0
Faza 1, grupa B
02.12.2023, Etapa 13
Univer - FC Fălești
3:2
Faza 1, grupa A
03.12.2023, Etapa 13
Speranța D - Sheriff-2
1:0
FCM Ungheni - Victoria
3:6
Faza 1, grupa A
08.12.2023, Etapa 14
Sheriff-2 - Iskra
1:1
FCM Ungheni - Speranța D
0:0
Faza 1, grupa A
09.12.2023, Etapa 14
Victoria - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 1, grupa B
09.12.2023, Etapa 14
Real-Succes - Univer
1:2
FC Fălești - Saksan
4:7
Olimp - Speranis
3:1
Faza 1, grupa A
16.12.2023, Etapa 15
Speranța D - Victoria
2:1
Iskra - FCM Ungheni
3:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:7
Faza 1, grupa B
16.12.2023, Etapa 15
Univer - Olimp
4:2
Saksan - Real-Succes
6:0
Speranis - FC Fălești
4:4
Faza 2, Grupa 1
08.03.2024, Etapa 1
Univer - Spartanii
1:1
Speranța D - Saksan
0:2
Faza 2, Grupa 2
08.03.2024, Etapa 1
Sheriff-2 - Iskra
3:0
FCM Ungheni - Real-Succes
2:1
Faza 2, Grupa 2
09.03.2024, Etapa 1
Dinamo-Auto - FC Fălești
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Speranis
2:1
Faza 2, Grupa 1
10.03.2024, Etapa 1
FC Florești - Victoria
4:0
Faza 2, Grupa 1
15.03.2024, Etapa 2
Victoria - Spartanii
4:1
Faza 2, Grupa 2
15.03.2024, Etapa 2
Real-Succes - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Sheriff-2 - FCM Ungheni
6:1
Faza 2, Grupa 1
16.03.2024, Etapa 2
Saksan - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
16.03.2024, Etapa 2
Iskra - Speranis
0:1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 2, Grupa 1
17.03.2024, Etapa 2
FC Florești - Speranța D
3:0
Faza 2, Grupa 1
29.03.2024, Etapa 3
Spartanii - Saksan
2:4
Faza 2, Grupa 2
29.03.2024, Etapa 3
FCM Ungheni - Iskra
2:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Real-Succes
4:1
Faza 2, Grupa 1
30.03.2024, Etapa 3
Speranța D - Victoria
1:1
Univer - FC Florești
1:2
Faza 2, Grupa 2
30.03.2024, Etapa 3
Speranis - FC Fălești
1:0
Faza 2, Grupa 2
05.04.2024, Etapa 4
Real-Succes - Speranis
1:2
Sheriff-2 - Olimp
3:1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 2, Grupa 1
06.04.2024, Etapa 4
Victoria - Saksan
1:2
FC Florești - Spartanii
3:0
Speranța D - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
06.04.2024, Etapa 4
Iskra - FC Fălești
2:1
Faza 2, Grupa 1
12.04.2024, Etapa 5
Univer - Victoria
2:3
Faza 2, Grupa 2
12.04.2024, Etapa 5
Speranis - Sheriff-2
0:1
FC Fălești - Real-Succes
3:2
Faza 2, Grupa 1
13.04.2024, Etapa 5
Spartanii - Speranța D
2:1
Saksan - FC Florești
0:1
Faza 2, Grupa 2
13.04.2024, Etapa 5
Dinamo-Auto - Iskra
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - FCM Ungheni
3:0
Faza 2, Grupa 1
16.04.2024, Etapa 6
Victoria - FC Florești
1:0
Saksan - Speranța D
1:0
Faza 2, Grupa 1
17.04.2024, Etapa 6
Spartanii - Univer
2:1
Faza 2, Grupa 2
19.04.2024, Etapa 6
Iskra - Real-Succes
3:0
Sheriff-2 - FC Fălești
9:0
FCM Ungheni - Speranis
2:2
Faza 2, Grupa 1
20.04.2024, Etapa 7
Spartanii - Victoria
0:1
Univer - Saksan
1:2
Speranța D - FC Florești
0:3
Faza 2, Grupa 2
20.04.2024, Etapa 6
Dinamo-Auto - Olimp
Înfrîngere tehnică 0:3
Faza 2, Grupa 2
26.04.2024, Etapa 7
Olimp - Iskra
3:1
Speranis - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
FC Fălești - FCM Ungheni
2:2
Real-Succes - Sheriff-2
3:3
Faza 2, Grupa 1
27.04.2024, Etapa 8
Victoria - Speranța D
16:00
FC Florești - Univer
16:00
Saksan - Spartanii
16:00
Faza 2, Grupa 1
03.05.2024, Etapa 9
Univer - Speranța D
16:00
Spartanii - FC Florești
16:00
Faza 2, Grupa 1
04.05.2024, Etapa 9
Saksan - Victoria
16:00
Faza 2, Grupa 1
08.05.2024, Etapa 10
Victoria - Univer
17:00
Speranța D - Spartanii
17:00
FC Florești - Saksan
17:00
Calendarul sezonului
Conferința
Divizia-A.md - Administraţia site-ului
Вот тут ФК "Флорешть" объяснил ситуацию со стадионом: https://moldfootball.com/ru/news/fk-floresht-arendoval-stadion-v-benderakh-do-konca-sezona-no-stremitsja-pereekhat-vo-floreshty
FAZA 2, GRUPA 1
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
FC Florești
7
6
0
1
16:2
18
2.
Saksan
7
5
0
2
11:8
15
3.
Victoria
7
4
1
2
11:10
13
4.
Spartanii
7
2
1
4
8:15
7
5.
Univer
7
2
1
4
12:10
7
6.
Speranța D
7
0
1
6
2:15
1
Golgheteri
Gurgurov (Victoria)
4
S.Țurcan (Spartanii)
4 (1)
Holodov (FC Florești)
4 (1)
D.Muntean (FC Florești)
3
Picus (FC Florești)
3
Zverikin (Saksan)
3
Cozma (Univer)
3
Pulucciu (Univer)
3 (1)
Ad.Rusu (Victoria)
2
Molla (Victoria)
2
N.Rotaru (Spartanii)
2
Iancioglo (Speranța D)
2
Borovschii (Univer)
2
Osipov (FC Florești)
2 (1)
Ș.Mocanu (Saksan)
2 (1)
FAZA 2, GRUPA 2
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
Sheriff-2
7
6
1
0
28:5
19
2.
Olimp
7
5
0
2
17:8
15
3.
Speranis
7
4
1
2
10:6
13
4.
FCM Ungheni
7
3
2
2
12:15
11
5.
FC Fălești
7
3
1
3
11:17
10
6.
Iskra
7
3
0
4
10:10
9
7.
Real-Succes
7
1
1
5
11:17
4
8.
Dinamo-Auto
7
0
0
7
0:21
0
Dinamo-Auto s-a retras din campionat din cauza problemelor financiare. În toate partidele echipei i-a fost acordată înfrîngere tehnică
Golgheteri
Spatar (Sheriff-2)
5
Decev (Olimp)
4
D.Boțan (Sheriff-2)
4
Loukou (Sheriff-2)
4
Boico (FC Fălești)
3
Golovatîi (FC Fălești)
3
A.Popovici (Olimp)
3
Dijinari (Sheriff-2)
3 (1)
Gurulea (Real-Succes)
2
Daraban (Real-Succes)
2
D.Popovici (Iskra)
2
Chirciu (Olimp)
2
Covalschii (Sheriff-2)
2
F.Cojocaru (FCM Ungheni)
2
Cricimari (Speranis)
2
C.Cebotari (Speranis)
2
I.Samardac (Speranis)
2
+37379804144