Лента новостей



Сфынтул Георге - ФК Сынжерей 4:0

7 апреля 2017Источник: Официальный канал FMF на Youtube

Предлагаем вашему вниманию видео голов в матче 21-го тура Дивизии А между "Сфынтул Георге" и ФК "Сынжерей " (4:0).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Pentru Ikhf 9 апреля 2017, 15:33

    Bravo tinere,corect spus!!!
  • lkhf 9 апреля 2017, 13:16

    Pentru Fan, bai giska mai uite dupa meciuri, asta sparta selemet trebuie sa multumeasca la sfinti ca nu leau bagat vrio 6-0))))
  • FC SINGEREI 8 апреля 2017, 07:14

    Cit nu ar parea de straniu, atunci c?nd echipa ?nvinge nimeni nu ne lauda, c?nd pierdem toti invidio?ii needuca?i ??i arat? col?ii, mersi 888 pentru apreciere, ?i te-a? ruga din duflet daca ai un pic de demnitate sa la?i nr. de telefon sa facem un dialog constructiv, s? vedem, poate ne po?i ajuta cu ceva ca ?i a?a ne vine greu far de ajutor.
  • Singerei 8 апреля 2017, 07:07

    888 tu esti un prost, ea echipa si arata ce poti, daca nu stii nimik ce se petrece mai bine inchidete dalbaiobule !
  • 888 7 апреля 2017, 22:50

    Bravo jelu bravo conduceria debililor
  • Fan 7 апреля 2017, 22:35

    Sfintii multumiitii pe SPARTA SELEMET ca ati ajuns pe locul trei, s-in special pe VALERA MINCIUNA*****



Анонс тура



22.09.2017, 11-й тур

Реал-Сукчес - ФК Виктория 16:00

Кодру - Грэничерул 16:00

Шериф-2 - Спарта 16:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Протоколы добавлены в раздел "Сезон 2017". С этого сезона протоколы добавляются в виде скан копии оригинальных протоколов.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Виктория 9 6 2 1 23:13 20
2. Спарта 9 5 4 0 25:11 19
3. Шериф-2 9 5 3 1 25:9 18
4. Зимбру-2 11 5 2 4 29:18 17
5. Грэничерул 9 4 4 1 15:6 16
6. ФК Сынжерей 9 4 3 2 13:13 15
7. Кагул-2005 9 4 2 3 19:20 14
8. Искра 9 4 1 4 15:17 13
9. ФК Унгень 11 2 5 4 19:22 11
10. Саксан 9 2 3 4 8:16 9
11. Кодру 9 1 3 5 12:23 6
12. Реал-Сукчес 9 1 1 7 6:23 4
13. ФК Единцы 10 1 1 8 6:24 4

Бомбардиры

Г.Орбу (ФК Виктория) 13 (2)
Кэрунту (Шериф-2) 10 (1)
Чуйко (ФК Унгень)
Павлов (Спарта)
Донцу (Зимбру-2)
Кристиогло (ФК Сынжерей)
Д.Адам (Зимбру-2)
Шумкин (Кагул-2005)
Рельич (ФК Унгень)
Павалаке (Спарта)
Николаеску (Зимбру-2)
Кобец (Шериф-2)
Иордаки (Спарта)
Добровинский (Грэничерул)
Бортэ (Зимбру-2)
Мирчиу (Кодру) 4 (1)
Юрашко (Зимбру-2)
Цуркан (Кодру)
Ф.Фофана (Саксан)
Унгуряну (ФК Сынжерей)
Нихаев (Шериф-2)
Мургулец (ФК Единцы)
Д.Рогак (Искра)