Лента новостей



Зимбру-2 - Спикул 1:4

2 апреля 2017Источник: Divizia-A.md

Предлагаем вашему вниманию видеообзор матча 20-го тура Дивизии А между "Зимбру-2" и "Спикулом" (1:4).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • For patalogie 2 апреля 2017, 20:22

    Ai dovezi?Prezintale omule.Dute la CNA la FMF,fa ceva,ori ca de obicei toti sunteti eroi in fata oglinzii.
  • пат 2 апреля 2017, 20:10

    meci cedat!
  • Fan Spicul 2 апреля 2017, 19:48

    Bravo Spicule!!!Chiscareniul te iubeste!!!!Speram si va asteptam cu mare drag acasa.Forzza Spicul!!!;
  • gb 2 апреля 2017, 15:54

    ce se petrece in tre codru sigagauzia cit e scorul ?
  • gb 2 апреля 2017, 15:54

    mia bine codru cu gagauzia
  • Guf 2 апреля 2017, 15:45

    4 0 sherif vedrot
  • jghgkk;lskdk 2 апреля 2017, 15:28

    bai babuini,translati sheriff cu sfintii
  • Fddgb 2 апреля 2017, 15:20

    Cum joaca Sherif-2 cu Sf?ntul?
  • Guf 2 апреля 2017, 14:14

    Budet translestsia sherifa?
  • mt 2 апреля 2017, 13:27

    intrarea e gratis? stie cineva?
  • GMG 2 апреля 2017, 13:24

    Sheriff - Sfintul Gheorghe. Acesta este meciul solicitat pentru transmisiune live.
  • fan 2 апреля 2017, 11:11

    mai bine a-ti arata sheriff cu sfintu gheorghe
  • Guf 2 апреля 2017, 10:24

    Luce maci sherif sfintu



Анонс тура



28.07.2017, 3-й тур

Грэничерул - Спарта 18:00

ФК Сынжерей - ФК Унгень 18:00

ФК Виктория - Зимбру-2 18:00

Кагул-2005 - Искра 18:00

ФК Единцы - Шериф-2 18:00

Реал-Сукчес - Кодру 18:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Clubul FC Ungheni va primi adversarii în Chișinău, la stadionul Joma Arena.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Виктория 2 2 0 0 3:1 6
2. Саксан 2 1 1 0 2:1 4
3. ФК Единцы 2 1 1 0 4:3 4
4. Грэничерул 2 1 1 0 2:1 4
5. Шериф-2 2 1 0 1 4:1 3
6. Зимбру-2 2 1 0 1 5:1 3
7. Кагул-2005 2 1 0 1 1:4 3
8. ФК Сынжерей 2 1 0 1 3:6 3
9. ФК Унгень 2 0 2 0 4:4 2
10. Спарта 1 0 1 0 3:3 1
11. Реал-Сукчес 1 0 0 1 0:1 0
12. Кодру 2 0 0 2 2:4 0
13. Искра 2 0 0 2 2:5 0

Бомбардиры

Кэрунту (Шериф-2)
Чуйко (ФК Унгень)
Унгуряну (ФК Сынжерей)
Мургулец (ФК Единцы)
Г.Орбу (ФК Виктория)
Бортэ (Зимбру-2)
Юрашко (Зимбру-2)
Херсун (Кодру)
Томашевcкий (ФК Единцы)
Сангаре (Саксан)
Сaртаков (ФК Единцы)
Пысларь (ФК Сынжерей)
Павлов (Спарта)
Осипов (Шериф-2)
Мурованый (Зимбру-2)
Мирчиу (Кодру)
Лобко (Спарта)
Лашкан (Искра)
Ковачевич (ФК Унгень)
Иордаке (Спарта)
Донцу (Зимбру-2)
Добровинский (Грэничерул)
Д.Попа (Саксан)
Гайчан (Грэничерул)
Гайдаржи (ФК Унгень)
Валуца (ФК Виктория)
Бискер (Искра)