Real-Succes va disputa un amical cu Selec?ionata Moldovei U-16

30 noiembrie 2012Sursă: Divizia-A.md

Duminic?, 2 decembrie, la baza de preg?tire a selec?ionatelor de la Vadul-lui-Vod?, se va disputa un meci amical dintre Selec?ionata Moldovei U-16 (antrenor Nicolae Bunea) ?i clubul din Divizia A, Real-Succes. Începutul partidei - ora 10:00.



Ştiri la tema dată


Commentarii

  • vizitator 2 decembrie 2012, 20:52

    Nationala U16 a jucat cu Real-Succes 1997-96(U16) unde echipele a demonstrat joc frumos. Jucatorii Realului au impresionat.
  • azxc 30 noiembrie 2012, 18:31

    echipa din divizia A acum e in vacanta
  • ????? 30 noiembrie 2012, 17:28

    sigur vor juca contra echipei mari din divizia A ? Eu intelesesem ca cu real succes U-17
  • under 16 30 noiembrie 2012, 17:17

    bunea se gindea cu cine sa joace amicalu cu maiak sau cu real succes si i-au ales pe acei mai tari
  • eu 30 noiembrie 2012, 17:15

    de la copii cred ca vor cistiga real succes
  • eu 30 noiembrie 2012, 17:14

    poate macar aici sa cistige



Avancronica etapei



23.10.2019, etapa a 20-a

Dacia Buiucani - Cahul-2005 15:00


23.10.2019, etapa a 25-a

FC Sîngerei - Real-Suсces 15:00

Conferinţe

Divizia.A.md
Administraţia site-ului
Первый критерий при сортировке - это личные встречи!
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. FC Florești 25 19 3 3 66:27 60
2. Dacia Buiucani 24 19 3 2 61:12 60
3. Spartanii 25 19 1 5 68:26 58
4. Tighina 25 18 2 5 80:28 56
5. Cahul-2005 24 12 6 6 52:30 42
6. Speranța D 25 12 4 9 41:29 40
7. FC Victoria 25 12 1 12 49:46 37
8. Iskra 25 9 4 12 47:52 31
9. FC Ungheni 26 9 3 14 52:77 30
10. Grănicerul 26 8 4 14 39:63 28
11. Zaria 25 7 4 14 55:53 25
12. Real-Suсces 24 7 3 14 54:59 24
13. FC Sireți 25 7 3 15 38:79 24
14. FC Sîngerei 25 6 3 16 34:63 21
15. CSF Sparta 25 0 2 23 6:98 2

Golgheteri

Onofrei (Spartanii) 29 
Litveacov (Tighina) 27 (3)
Haritov (FC Ungheni) 14 
O.Andronic (Iskra) 14 (1)
Cricimar (Cahul-2005) 14 (1)
Iosipoi (FC Sîngerei) 13 
Bîcicov (FC Florești) 13 
Gondiu (Real-Suсces) 12 (1)
Stratan (Dacia Buiucani) 12 (2)
A.Apostol (Dacia Buiucani) 12 (3)
A.Pașcenco (FC Ungheni) 11 
Bezimov (FC Florești) 10 
Postoronca (Grănicerul) 10 (1)
Molla (FC Victoria) 10 (1)
Borovschii (FC Victoria) 10 (3)