Media servicii


Oferim serviciile grupului nostru media cluburilor de fotbal, juc?torilor, agen?ilor, agen?iilor de fotbal ?i tuturor celor interesa?i.

- Filmarea meciurilor de fotbal cu una sau mai multe camere.
- Crearea ?i compilarea tissot prs 516 replica watches unui video despre un fotbalist ?n baza unui meci, sau a arhivei noastre.
- Filmarea competi?iilor sportive de orice fel.
- Crearea unui video cu toate ac?iunile tehnico-tactice ale juc?torilor ?n unul sau mai multe meciuri. - Archiva meciurilor.
- Administrarea site-urilor cluburilor de fotbal, introducerea unor montblanc timewalker replica watches noi tehnologii.
Operatorii no?tri au o vast? experien?? ?n filmarea evenimentelor specifice fotbalului, colabor?m cu succes u mai multe cluburi din Moldova ?i agen?ii din str?in?tate.

Informa?ie de contact:
Telefon: +373 690-36-756
E-mail: marketing@moldfootball.com


Avancronica etapei



23.10.2019, etapa a 20-a

Dacia Buiucani - Cahul-2005 15:00


23.10.2019, etapa a 25-a

FC Sîngerei - Real-Suсces 15:00

Conferinţe

Divizia.A.md
Administraţia site-ului
Первый критерий при сортировке - это личные встречи!
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. FC Florești 25 19 3 3 66:27 60
2. Dacia Buiucani 24 19 3 2 61:12 60
3. Spartanii 25 19 1 5 68:26 58
4. Tighina 25 18 2 5 80:28 56
5. Cahul-2005 24 12 6 6 52:30 42
6. Speranța D 25 12 4 9 41:29 40
7. FC Victoria 25 12 1 12 49:46 37
8. Iskra 25 9 4 12 47:52 31
9. FC Ungheni 26 9 3 14 52:77 30
10. Grănicerul 26 8 4 14 39:63 28
11. Zaria 25 7 4 14 55:53 25
12. Real-Suсces 24 7 3 14 54:59 24
13. FC Sireți 25 7 3 15 38:79 24
14. FC Sîngerei 25 6 3 16 34:63 21
15. CSF Sparta 25 0 2 23 6:98 2

Golgheteri

Onofrei (Spartanii) 29 
Litveacov (Tighina) 27 (3)
Haritov (FC Ungheni) 14 
O.Andronic (Iskra) 14 (1)
Cricimar (Cahul-2005) 14 (1)
Iosipoi (FC Sîngerei) 13 
Bîcicov (FC Florești) 13 
Gondiu (Real-Suсces) 12 (1)
Stratan (Dacia Buiucani) 12 (2)
A.Apostol (Dacia Buiucani) 12 (3)
A.Pașcenco (FC Ungheni) 11 
Bezimov (FC Florești) 10 
Postoronca (Grănicerul) 10 (1)
Molla (FC Victoria) 10 (1)
Borovschii (FC Victoria) 10 (3)