Echipa M V E Î Gol P
1. Dacia Buiucani 13 12 1 0 37:5 37
2. FC Florești 13 11 1 1 29:11 34
3. Spartanii 13 9 1 3 34:11 28
4. Tighina 13 9 0 4 38:16 27
5. Cahul-2005 13 6 2 5 29:17 20
6. Speranța D 13 6 2 5 17:12 20
7. FC Victoria 12 6 0 6 24:17 18
8. Iskra 13 5 2 6 19:23 17
9. Grănicerul 13 5 1 7 21:28 16
10. Real-Suсces 12 4 2 6 32:26 14
11. FC Sireți 13 4 2 7 26:29 14
12. FC Sîngerei 14 4 1 9 28:39 13
13. Zaria 13 3 2 8 33:30 11
14. FC Ungheni 13 3 1 9 30:42 10
15. CSF Sparta 13 0 2 11 8:61 2

Golgheteri
Onofrei (Spartanii) 18 
Litveacov (Tighina) 17 (1)
Bîcicov (FC Sîngerei) 10 
Gondiu (Real-Suсces) 10 (1)
A.Apostol (Dacia Buiucani) 10 (2)
Iosipoi (Dacia Buiucani)
A.Şoimu (FC Sireți)
Borovschi (Iskra) 8 (2)
Gurjui (FC Sireți)
Stratan (FC Ungheni) 7 (2)
Nemerenco (Dacia Buiucani)
Mezerniuc (Zaria)
G.Orbu (FC Victoria)
Bezimov (Grănicerul)
30 etapa
09.11.2019 Grănicerul 14:00 Iskra
09.11.2019 Zaria 14:00 FC Victoria
09.11.2019 FC Sireți 14:00 CSF Sparta
09.11.2019 Cahul-2005 14:00 Speranța D
09.11.2019 Real-Suсces 14:00 Spartanii
09.11.2019 Dacia Buiucani 14:00 FC Florești
09.11.2019 Tighina 14:00 FC Ungheni
29 etapa
02.11.2019 FC Florești 14:00 Tighina
02.11.2019 Spartanii 14:00 Dacia Buiucani
02.11.2019 Speranța D 14:00 Real-Suсces
02.11.2019 CSF Sparta 14:00 Cahul-2005
02.11.2019 FC Victoria 14:00 FC Sireți
02.11.2019 Iskra 14:00 Zaria
02.11.2019 FC Sîngerei 14:00 Grănicerul
28 etapa
26.10.2019 Zaria 15:00 FC Sîngerei
26.10.2019 Cahul-2005 15:00 FC Victoria
26.10.2019 Real-Suсces 15:00 CSF Sparta
26.10.2019 Dacia Buiucani 15:00 Speranța D
27.10.2019 FC Sireți 15:00 Iskra
27.10.2019 Tighina 15:00 Spartanii
27.10.2019 FC Ungheni 15:00 FC Florești
27 etapa
19.10.2019 CSF Sparta 15:00 Dacia Buiucani
19.10.2019 FC Victoria 15:00 Real-Suсces
19.10.2019 Iskra 15:00 Cahul-2005
19.10.2019 FC Sîngerei 15:00 FC Sireți
19.10.2019 Grănicerul 15:00 Zaria
20.10.2019 Spartanii 15:00 FC Ungheni
20.10.2019 Speranța D 15:00 Tighina
26 etapa
02.10.2019 Real-Suсces 15:00 Iskra
05.10.2019 Cahul-2005 15:00 FC Sîngerei
05.10.2019 FC Ungheni 15:00 Speranța D
05.10.2019 Dacia Buiucani 15:00 FC Victoria
06.10.2019 FC Sireți 15:00 Grănicerul
06.10.2019 Tighina 15:00 CSF Sparta
06.10.2019 FC Florești 15:00 Spartanii
25 etapa
28.09.2019 FC Victoria 15:30 Tighina
28.09.2019 Iskra 15:30 Dacia Buiucani
28.09.2019 FC Sîngerei 15:30 Real-Suсces
28.09.2019 Grănicerul 15:30 Cahul-2005
28.09.2019 CSF Sparta 15:30 FC Ungheni
29.09.2019 Speranța D 15:30 FC Florești
29.09.2019 Zaria 15:30 FC Sireți
24 etapa
21.09.2019 Cahul-2005 16:00 Zaria
21.09.2019 Real-Suсces 16:00 Grănicerul
21.09.2019 Dacia Buiucani 16:00 FC Sîngerei
21.09.2019 FC Ungheni 16:00 FC Victoria
22.09.2019 Tighina 16:00 Iskra
22.09.2019 FC Florești 16:00 CSF Sparta
22.09.2019 Spartanii 16:00 Speranța D
23 etapa
14.09.2019 FC Victoria 16:00 FC Florești
14.09.2019 FC Sîngerei 16:00 Tighina
14.09.2019 Grănicerul 16:00 Dacia Buiucani
14.09.2019 CSF Sparta 16:00 Spartanii
15.09.2019 Zaria 16:00 Real-Suсces
15.09.2019 Iskra 16:00 FC Ungheni
15.09.2019 FC Sireți 16:00 Cahul-2005
22 etapa
07.09.2019 Real-Suсces 17:00 FC Sireți
07.09.2019 Dacia Buiucani 17:00 Zaria
07.09.2019 FC Ungheni 17:00 FC Sîngerei
07.09.2019 Spartanii 17:00 FC Victoria
08.09.2019 Tighina 17:00 Grănicerul
08.09.2019 FC Florești 17:00 Iskra
08.09.2019 Speranța D 17:00 CSF Sparta
21 etapa
03.09.2019 FC Victoria 17:00 Speranța D
03.09.2019 Iskra 17:00 Spartanii
03.09.2019 FC Sîngerei 17:00 FC Florești
03.09.2019 Cahul-2005 17:00 Real-Suсces
04.09.2019 Grănicerul 17:00 FC Ungheni
04.09.2019 Zaria 17:00 Tighina
04.09.2019 FC Sireți 17:00 Dacia Buiucani
20 etapa
31.08.2019 Speranța D 17:00 Iskra
31.08.2019 CSF Sparta 17:00 FC Victoria
31.08.2019 Spartanii 17:00 FC Sîngerei
31.08.2019 Dacia Buiucani 17:00 Cahul-2005
01.09.2019 Tighina 17:00 FC Sireți
01.09.2019 FC Ungheni 17:00 Zaria
01.09.2019 FC Florești 17:00 Grănicerul
19 etapa
24.08.2019 FC Sîngerei 17:30 Speranța D
24.08.2019 Grănicerul 17:30 Spartanii
24.08.2019 Cahul-2005 17:30 Tighina
24.08.2019 Real-Suсces 17:30 Dacia Buiucani
25.08.2019 Iskra 17:30 CSF Sparta
25.08.2019 Zaria 17:30 FC Florești
25.08.2019 FC Sireți 17:30 FC Ungheni
18 etapa
17.08.2019 FC Ungheni 17:30 Cahul-2005
17.08.2019 CSF Sparta 17:30 FC Sîngerei
17.08.2019 FC Victoria 17:30 Iskra
18.08.2019 Tighina 17:30 Real-Suсces
18.08.2019 FC Florești 17:30 FC Sireți
18.08.2019 Spartanii 17:30 Zaria
18.08.2019 Speranța D 17:30 Grănicerul
17 etapa
13.08.2019 FC Sîngerei 17:30 FC Victoria
13.08.2019 Cahul-2005 17:30 FC Florești
13.08.2019 Real-Suсces 17:30 FC Ungheni
13.08.2019 Dacia Buiucani 17:30 Tighina
14.08.2019 Grănicerul 17:30 CSF Sparta
14.08.2019 Zaria 17:30 Speranța D
14.08.2019 FC Sireți 17:30 Spartanii
16 etapa
10.08.2019 FC Florești 18:00 Real-Suсces
10.08.2019 Spartanii 18:00 Cahul-2005
10.08.2019 FC Victoria 18:00 Grănicerul
10.08.2019 Iskra 18:00 FC Sîngerei
11.08.2019 FC Ungheni 18:00 Dacia Buiucani
11.08.2019 Speranța D 18:00 FC Sireți
11.08.2019 CSF Sparta 18:00 Zaria
15 etapa
03.08.2019 Iskra 18:00 Grănicerul
03.08.2019 FC Victoria 18:00 Zaria
03.08.2019 CSF Sparta 18:00 FC Sireți
03.08.2019 Speranța D 18:00 Cahul-2005
04.08.2019 Spartanii 18:00 Real-Suсces
04.08.2019 FC Florești 18:00 Dacia Buiucani
04.08.2019 FC Ungheni 18:00 Tighina
14 etapa
13.07.2019 Real-Suсces
G.Tudor 55, Gurulea 58 (pen)
2:1 Speranța D
Mardarii 80
13.07.2019 Cahul-2005
Culicovschii 3, Gurgurov 21, Prepelița 46, A.Arabaji 87
4:0 CSF Sparta
13.07.2019 FC Sireți
Gurjui 57
1:5 FC Victoria
Postoronca 11, Postoronca 18, Postoronca 28, Bezimov 84, Bezimov 92
13.07.2019 Grănicerul
Galeas 46 (autogol), Gaicean 58
2:1 FC Sîngerei
Bostan 3
14.07.2019 Tighina
Schițenco 52
1:2 FC Florești
Mîrza 27 (autogol), Cricimar 36
14.07.2019 Dacia Buiucani
Iosipoi 34, Cașu 58
2:0 Spartanii
14.07.2019 Iskra
Diaconu 93
1:1 Zaria
Mezerniuc 16
13 etapa
06.07.2019 FC Sîngerei
Bîcicov 6, Bîcicov 11, Maga 44, Ungureanu 50, Bostan 69, Negroiu 82, Bostan 85
7:2 Zaria
Fadika 36, L.Cebotari 58
09.07.2019 FC Victoria
Molla 50, Bezimov 66, N.Josan 90
3:2 Cahul-2005
Den.Zagorodni 57, Dan.Zagorodni 86
09.07.2019 Speranța D 0:0 Dacia Buiucani
10.07.2019 CSF Sparta 0:10 Real-Suсces
Gondiu 26, Cilipic 30, Pușcaș 34, Gondiu 38, Gondiu 44, Gondiu 50, Pîslari 61, Pușcaș 74, Gaiu 81 (pen), Gheorghiu 89
10.07.2019 Spartanii
A.Grosu 90
1:0 Tighina
10.07.2019 FC Florești
A.Pașcenco 44, Pleșca 48
2:1 FC Ungheni
Stratan 53 (pen)
10.07.2019 Iskra
Tuluc 90
1:5 FC Sireți
A.Şoimu 35, Petrașcu 64, Petrașcu 75, A.Şoimu 86, Gurjui 89
12 etapa
05.07.2019 Dacia Buiucani
Iosipoi 23, Iosipoi 61, Namolovan 66, A.Apostol 76 (pen), Cotogoi 91
5:1 CSF Sparta
V.Rusu 40
31.07.2019 Real-Suсces 18:00 FC Victoria
29.06.2019 Cahul-2005
Gurgurov 11, Baciu 45 (pen), Prepelița 67
3:0 Iskra
29.06.2019 FC Sireți
A.Şoimu 32, Gurjui 36, Gurjui 48, Gurjui 50, S.Epureanu 77 (pen), A.Şoimu 82
6:2 FC Sîngerei
Maga 52, Patron 87
30.06.2019 FC Ungheni
Barbacaru 48, Cladicov 56, Stratan 59
3:4 Spartanii
Furdui 42, Onofrei 52, Onofrei 69, A.Grosu 83
30.06.2019 Tighina
S.Cojocari 35 (autogol), Litveacov 65, Semirov 74
3:1 Speranța D
Ovseannicov 92
30.06.2019 Grănicerul
Tașco 42, Noroc 50, Noroc 62, Grab 80 (pen)
4:3 Zaria
Mezerniuc 12, Trofan 45, Dobrovinschi 68
11 etapa
22.06.2019 FC Sîngerei 0:3 Cahul-2005
22.06.2019 FC Victoria
Molla 85
1:3 Dacia Buiucani
A.Apostol 62, A.Apostol 86, Cașu 91
22.06.2019 Speranța D
Mardarii 31
1:0 FC Ungheni
22.06.2019 Spartanii
Furdui 33
1:2 FC Florești
A.Pașcenco 56, Iordachi 65 (autogol)
22.06.2019 Grănicerul
Tașco 35
1:0 FC Sireți
23.06.2019 Iskra
Tcaciuc 17, Borovschi 39, Borovschi 41, Borovschi 45 (pen)
4:2 Real-Suсces
Zămoșteanu 36, Gondiu 63
22.06.2019 CSF Sparta 0:12 Tighina
Litveacov 10, Litveacov 21, Litveacov 23, Nudnîi 49, Schițenco 67, Tașev 74, Tașev 76, Nudnîi 78, Nudnîi 81, Litveacov 82, Litveacov 84, Chirev 85
10 etapa
15.06.2019 Tighina
C.Mandrîcenco 45, Mîrza 93
2:1 FC Victoria
Bezimov 72
15.06.2019 Dacia Buiucani
Nemerenco 51, Gafina 64 (autogol), Iosipoi 92
3:1 Iskra
Borovschi 48
15.06.2019 Real-Suсces
Gurulea 29 (pen), Gondiu 57
2:3 FC Sîngerei
Bîcicov 9, Bîcicov 23, Bîcicov 79
15.06.2019 Cahul-2005
G.Mîță 17, Val.Mîță 57
2:2 Grănicerul
Gaicean 36, Tașco 43
16.06.2019 FC Florești
A.Pașcenco 44, A.Pașcenco 45, Lefter 81
3:1 Speranța D
Mardarii 66
16.06.2019 FC Ungheni 3:0 CSF Sparta
16.06.2019 FC Sireți
A.Şoimu 56
1:4 Zaria
Comlionoc 29, Mezerniuc 39, Dobrovinschi 64, Fadika 77
9 etapa
29.05.2019 Grănicerul
Gaicean 60
1:3 Real-Suсces
Gondiu 54 (pen), Gheorghiu 71, Gondiu 93
31.05.2019 Dacia Buiucani
Iosipoi 12, Iosipoi 36, Cotogoi 62, Iosipoi 82, Namolovan 83
5:0 FC Sîngerei
01.06.2019 Iskra
Tcaciuc 44, Borovschi 82 (pen)
2:4 Tighina
Litveacov 6, C.Mandrîcenco 53, Litveacov 62, Litveacov 94
01.06.2019 FC Victoria
Bezimov 70
1:2 FC Ungheni
Bucătaru 36, Stratan 66 (pen)
26.06.2019 Cahul-2005
Dan.Zagorodni 13, Vas.Mîță 55
2:0 Zaria
02.06.2019 CSF Sparta 0:2 FC Florești
A.Namașco 54, A.Namașco 67
02.06.2019 Speranța D 0:2 Spartanii
Onofrei 27, Onofrei 52
8 etapa
18.05.2019 FC Florești
A.Namașco 7, A.Popovici 18
2:1 FC Victoria
A.??g?rla? 67
18.05.2019 Tighina
Litveacov 14, Litveacov 78, Nudnîi 87
3:2 FC Sîngerei
Bîcicov 76, Maga 84
18.05.2019 Real-Suсces 0:2 Zaria
Dobrovinschi 18, Trofan 75
18.05.2019 Cahul-2005
Haritov 19, Haritov 32, Baciu 61 (pen)
3:1 FC Sireți
Dm.Graur 62
19.05.2019 Spartanii
Onofrei 14, Onofrei 27, Onofrei 34, Onofrei 38, A.Grosu 42, Rotaru 51, I.Sandu 64, Mihailovschi 68, Onofrei 77, I.Sandu 81, Mihailovschi 89
11:0 CSF Sparta
19.05.2019 FC Ungheni 1:2 Iskra
19.05.2019 Dacia Buiucani
Bivol 6, A.Apostol 37 (pen)
2:0 Grănicerul
7 etapa
14.05.2019 FC Sireți
O.Șoimu 2
1:5 Real-Suсces
Cilipic 21, Pîslari 59 (pen), Cilipic 69, Gondiu 72, Gondiu 76
14.05.2019 CSF Sparta 0:4 Speranța D
D.Orbu 14, D.Orbu 27, D.Orbu 29 (pen), Borșci 79
15.05.2019 Dacia Buiucani
A.Apostol 57
1:0 Zaria
15.05.2019 Grănicerul
Noroc 70
1:3 Tighina
Schițenco 21, Litveacov 36, Litveacov 90 (pen)
15.05.2019 FC Sîngerei
Ungureanu 41, Iancioglo 71, Bîcicov 82, Bîcicov 86
4:2 FC Ungheni
I.Cebotari 1, Stratan 56
15.05.2019 Iskra
Cegurco 31
1:2 FC Florești
Cușnir 34, Paseciniuc 62
15.05.2019 FC Victoria
Molla 92
1:0 Spartanii
6 etapa
11.05.2019 Speranța D 0:1 FC Victoria
G.Orbu 78
11.05.2019 FC Florești
A.Pașcenco 41, V.Rassulov 43, D.Popovici 51, Lefter 53, Cricimar 92
5:1 FC Sîngerei
Bîcicov 62
07.06.2019 Dacia Buiucani
Revenco 55, Cașu 64, Nemerenco 85
3:1 FC Sireți
Gurjui 14
12.05.2019 Real-Suсces
Pîslari 4, Erhan 34, Cilipic 42
3:3 Cahul-2005
Baciu 6 (pen), Haritov 13, A.Arabaji 71
12.05.2019 Spartanii
Onofrei 45
1:0 Iskra
12.05.2019 FC Ungheni
Stratan 2, Bucătaru 62, Bucătaru 65, R.Gușan 68, Bucătaru 92
5:3 Grănicerul
Tașco 12, Cramarenco 56, Grab 74
12.05.2019 Tighina
Dediu 28 (autogol), Litveacov 33, C.Mandrîcenco 71
3:1 Zaria
Comlionoc 21
5 etapa
26.04.2019 Cahul-2005
Dan.Zagorodni 35
1:2 Dacia Buiucani
A.Apostol 18, Nemerenco 83
26.04.2019 FC Sireți
Dm.Graur 42, A.Şoimu 43
2:0 Tighina
26.04.2019 FC Sîngerei 0:4 Spartanii
Onofrei 9, Stan 21, Onofrei 31, Onofrei 51
27.04.2019 Zaria
Mezerniuc 5, D.Rogac 6, Mezerniuc 16, Dobrovinschi 24, Mezerniuc 27, D.Rogac 35, Trofan 50, Negara 56, D.Rogac 66, Dediu 68 (autogol)
10:3 FC Ungheni
Bucătaru 11, Petrov 45 (autogol), R.Gușan 82
27.04.2019 Grănicerul
Noroc 35, Murguleț 64
2:0 FC Florești
27.04.2019 Iskra 0:0 Speranța D
27.04.2019 FC Victoria
Bezimov 11, G.Orbu 54, Molla 80, G.Orbu 88, Molla 89
5:2 CSF Sparta
C.Cebotari 23, Cheltuitor 68
4 etapa
20.04.2019 CSF Sparta
Cheltuitor 51
1:3 Iskra
Borovschi 13, Borovschi 48, Tuluc 87
20.04.2019 Speranța D
Calmațui 67, Mocanu 77
2:0 FC Sîngerei
20.04.2019 FC Florești
Cricimar 27, Cricimar 57, A.Popovici 71
3:0 Zaria
21.04.2019 Spartanii
Furdui 7, Onofrei 13, Mihailovschi 33, A.Grosu 40, Mihailovschi 80
5:0 Grănicerul
21.04.2019 FC Ungheni
Stratan 60
1:3 FC Sireți
Gurjui 37, A.Şoimu 61, Verebceanu 90
21.04.2019 Tighina
Litveacov 9, C.Mandrîcenco 49, Litveacov 88
3:1 Cahul-2005
Baciu 14 (pen)
21.04.2019 Dacia Buiucani
Nemerenco 17, Bivol 81
2:0 Real-Suсces
3 etapa
16.04.2019 Grănicerul 0:1 Speranța D
Ovseannicov 87
16.04.2019 FC Sîngerei
Bîcicov 4
1:1 CSF Sparta
Șuleac 51
16.04.2019 Iskra
Tuluc 91
1:0 FC Victoria
17.04.2019 Real-Suсces 0:4 Tighina
Nudnîi 7, Litveacov 10, Mîrza 14, Semirov 77
17.04.2019 Cahul-2005
Gurgurov 42, Fiodorov 92
2:0 FC Ungheni
17.04.2019 Zaria
Trofan 45, Dobrovinschi 64
2:3 Spartanii
Onofrei 21, Onofrei 26, Onofrei 85
17.04.2019 FC Sireți
Dm.Graur 61, Iu.Bursuc 83 (pen)
2:2 FC Florești
Lefter 18, Lefter 46
2 etapa
13.04.2019 FC Victoria 0:1 FC Sîngerei
Țuguțchi 5 (pen)
13.04.2019 CSF Sparta 0:1 Grănicerul
Cramarenco 30
13.04.2019 Speranța D
Hovanschi 57, Mocanu 63
2:1 Zaria
Comlionoc 89
14.04.2019 Spartanii
Onofrei 26
1:1 FC Sireți
A.Şoimu 5
14.04.2019 FC Florești
A.Namașco 58, Lefter 89
2:0 Cahul-2005
14.04.2019 FC Ungheni
I.Cebotari 28, Stratan 87, I.Cebotari 90
3:3 Real-Suсces
Gaiu 47, Pîslari 66 (pen), Cilipic 75
14.04.2019 Tighina 0:2 Dacia Buiucani
A.Apostol 8, A.Apostol 34
1 etapa
07.04.2019 Dacia Buiucani
A.Apostol 38, Iosipoi 48, Nemerenco 61, Calestru 74, Nemerenco 76, A.Apostol 84, Cașu 87
7:0 FC Ungheni
06.04.2019 Real-Suсces 0:2 FC Florești
Cricimar 19, A.Popovici 34
06.04.2019 Cahul-2005 0:1 Spartanii
Stan 31
07.04.2019 FC Sireți 0:1 Speranța D
Maneacov 1
07.04.2019 Zaria 0:0 CSF Sparta
06.04.2019 Grănicerul
Grab 28
1:3 FC Victoria
G.Orbu 11, G.Orbu 58, G.Orbu 80
06.04.2019 FC Sîngerei 0:2 Iskra
Bumbac 50, Borovschi 78

Avancronica etapei



31.07.2019, etapa a 12-a

Real-Suсces - FC Victoria 18:00

Conferinţe

Divizia.A.md
Administraţia site-ului
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. Dacia Buiucani 13 12 1 0 37:5 37
2. FC Florești 13 11 1 1 29:11 34
3. Spartanii 13 9 1 3 34:11 28
4. Tighina 13 9 0 4 38:16 27
5. Cahul-2005 13 6 2 5 26:17 20
6. Speranța D 13 6 2 5 14:12 20
7. FC Victoria 12 6 0 6 22:17 18
8. Iskra 13 5 2 6 18:23 17
9. Grănicerul 13 5 1 7 18:28 16
10. Real-Suсces 12 4 2 6 30:26 14
11. FC Sireți 13 4 2 7 24:29 14
12. FC Sîngerei 14 4 1 9 22:39 13
13. Zaria 13 3 2 8 26:30 11
14. FC Ungheni 13 3 1 9 24:42 10
15. CSF Sparta 13 0 2 11 5:61 2

Golgheteri

Onofrei (Spartanii) 18 
Litveacov (Tighina) 17 (1)
Bîcicov (FC Sîngerei) 10 
Gondiu (Real-Suсces) 10 (1)
A.Apostol (Dacia Buiucani) 10 (2)
Iosipoi (Dacia Buiucani)
A.Şoimu (FC Sireți)
Borovschi (Iskra) 8 (2)
Gurjui (FC Sireți)
Stratan (FC Ungheni) 7 (2)
Nemerenco (Dacia Buiucani)
Mezerniuc (Zaria)
G.Orbu (FC Victoria)
Bezimov (Grănicerul)