Dumitru Bivol: "La intensitatea și calitatea jocului pe care o arată, Petrocub merită să devină campioană în acest sezon"
ru
md
Sezon 2023/24
Concurs
Publicitate
Despre noi
Cluburi
Concurs
Regulile Concursului
Accesați
Înregistrați-vă
Etape
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
F2/E1
F2/E2
F2/E3
F2/E4
F2/E5
F2/E6
F2/E7
Data
30.03.2024, 15:00
30.03.2024, 15:00
30.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
29.03.2024, 15:00
Gazde
Speranța D
Univer
Speranis
Spartanii
FCM Ungheni
Olimp
Scor
1:1
1:2
1:0
2:4
2:1
4:1
Oaspeți
Victoria
FC Florești
FC Fălești
Saksan
Iskra
Real-Succes
Pronostic
:
:
:
:
:
:
Bonus
-
-
-
-
-
-
Puncte
0
0
0
0
0
0
Statistica jucătorului
Participant: Slava
Concurs: Liga 1 2023/24
Etapă: F2/E3
Total puncte în concurs: 0
Poziție în concurs: 0 / 48
Total puncte în etapă: 0
Poziție în etapă: 0 / 21
Liderii concursului
1
nikolai1949
250
2
Крапива
244
3
TirasGBR
237
4
Lola
235
5
Real.Zimbru
232
6
+37379804144
231
7
Gigs
226
8
Gol
223
9
+373079791485
221
9
Александр
221
11
Lolamax
217
12
Legion
204
13
oleg123
200
14
pasnik
198
14
Саша
198
16
Covalli
192
17
vitinio2015
189
18
metsabuh83
171
19
OLESHCA
169
20
Опять
164
21
Lexgarant
154
22
Raiden
130
23
Sergiu1983
128
24
vitalie_83
121
25
EduardF
105
26
Ivanlonen
53
27
nikolya_kostyuk
44
28
пижонство
39
29
Daniel4ik
33
30
МССР
32
31
alexceban92
31
32
alecsandr_al
27
33
Stratan77
23
34
xxl
22
35
Rusnak.pmr
13
36
afonia
11
37
Lunatik
10
38
stratan_2002
9
38
Лорд Ветинари
9
40
basora89
8
41
shusanu@mail.ru
7
42
Победа
6
42
Fc Saxan
6
42
Нео
6
42
st444
6
42
Ильич
6
47
sanyaba
4
48
Tudor98
2
Expertul concursului
1
nikolai1949
11.9048
2
Крапива
11.6190
3
TirasGBR
11.2857
4
OLESHCA
11.2667
5
Lola
11.1905
6
Gol
11.1500
7
oleg123
11.1111
8
+373079791485
11.0500
9
Real.Zimbru
11.0476
10
+37379804144
11.0000
11
Gigs
10.7619
12
Ivanlonen
10.6000
13
Александр
10.5238
14
Lolamax
10.3333
15
Lexgarant
10.2667
16
pasnik
9.9000
17
пижонство
9.7500
18
Legion
9.7143
19
Опять
9.6471
20
vitinio2015
9.4500
21
Саша
9.4286
22
Covalli
9.1429
23
nikolya_kostyuk
8.8000
24
metsabuh83
8.5500
25
Sergiu1983
8.5333
26
Daniel4ik
8.2500
27
EduardF
8.0769
28
МССР
8.0000
29
vitalie_83
7.5625
30
xxl
7.3333
31
Raiden
7.2222
32
alexceban92
6.2000
Lideri ai F2/E3 etape
1
Крапива
20
2
oleg123
15
3
Lolamax
14
4
Gigs
13
4
pasnik
13
4
+373079791485
13
7
metsabuh83
11
7
Covalli
11
7
Lola
11
7
OLESHCA
11
11
Raiden
10
11
nikolai1949
10
11
Опять
10
14
+37379804144
9
14
Александр
9
14
Gol
9
17
TirasGBR
8
17
vitinio2015
8
19
Legion
6
19
Саша
6
19
Real.Zimbru
6
Chat-ul concursului
09:02, 17.04.2024
OLESHCA
TIRAS ARE 2 PUNCTE EU AM 4 DAR LA CONCURSUL CEL MAI BUN PROGNOZIST EL ESTE INAINTE?
22:10, 29.09.2023
Админ
Большое спасибо всем за внимательность! Поправили ошибку вручную у указанных пользователей.
09:33, 29.09.2023
Админ
Спасибо! Поправим глюки обзательно.
08:16, 24.09.2023
Gol
Админ, просьба пересчитай у nicolai1945 - 4 тур. 5 очков желательно бы урезать
07:29, 17.09.2023
Gol
Админ молчит. Значит всё "нормально". Вот и вся суть конкурсов. Так держать!!!
19:35, 16.09.2023
Gol
Lolamax остались теже 17 вместо 11
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
19:33, 16.09.2023
Gol
Админ что за фигня
Nicolai1949 набрал в 4 туре 19 очков-вы начисляеете 24
21:38, 15.09.2023
Gol
Админ поправь таблицу lolamax 11 очков
21:32, 15.09.2023
oleg123
calculat 17
21:31, 15.09.2023
oleg123
lolamax are 11 puncte
14:25, 05.09.2023
+373079791485
Почему меня нет в рейтинге лучший прогнозист
23:52, 19.08.2023
+37379804144
ok
21:19, 19.08.2023
Админ
Это почему вдруг? У вас должно быть 10 очков, 10 и начислено.
20:08, 19.08.2023
+37379804144
11 очков должно быть проверить исправить +379804144
Calendarul sezonului
Faza 1, grupa A
18.08.2023, Etapa 1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
6:0
Sheriff-2 - Victoria
3:2
Faza 1, grupa B
18.08.2023, Etapa 1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 1, grupa A
19.08.2023, Etapa 1
Speranța D - Iskra
1:0
Faza 1, grupa B
19.08.2023, Etapa 1
Real-Succes - Speranis
0:3
Univer - Saksan
3:3
Faza 1, grupa A
25.08.2023, Etapa 2
Victoria - Iskra
7:1
Sheriff-2 - FCM Ungheni
1:0
Faza 1, grupa B
25.08.2023, Etapa 2
Olimp - Saksan
1:1
Faza 1, grupa A
26.08.2023, Etapa 2
Dinamo-Auto - Speranța D
1:2
Faza 1, grupa B
26.08.2023, Etapa 2
Speranis - Univer
3:2
FC Fălești - Real-Succes
1:0
Faza 1, grupa A
01.09.2023, Etapa 3
FCM Ungheni - Victoria
1:1
Speranța D - Sheriff-2
0:2
Faza 1, grupa B
01.09.2023, Etapa 3
Univer - FC Fălești
3:0
Faza 1, grupa A
02.09.2023, Etapa 3
Iskra - Dinamo-Auto
1:0
Faza 1, grupa B
02.09.2023, Etapa 3
Real-Succes - Olimp
1:1
Saksan - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
15.09.2023, Etapa 4
Victoria - Dinamo-Auto
4:1
Sheriff-2 - Iskra
4:0
Faza 1, grupa B
15.09.2023, Etapa 4
Olimp - Speranis
2:2
Real-Succes - Univer
0:3
Faza 1, grupa A
16.09.2023, Etapa 4
FCM Ungheni - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
16.09.2023, Etapa 4
FC Fălești - Saksan
1:2
Faza 1, grupa A
22.09.2023, Etapa 5
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:3
Faza 1, grupa B
22.09.2023, Etapa 5
Univer - Olimp
0:0
Speranis - FC Fălești
0:1
Faza 1, grupa A
23.09.2023, Etapa 5
Speranța D - Victoria
1:3
Iskra - FCM Ungheni
3:2
Faza 1, grupa B
23.09.2023, Etapa 5
Saksan - Real-Succes
4:2
Faza 1, grupa A
29.09.2023, Etapa 6
Victoria - Sheriff-2
1:0
Dinamo-Auto - FCM Ungheni
1:5
Faza 1, grupa B
29.09.2023, Etapa 6
Olimp - FC Fălești
2:3
Faza 1, grupa A
30.09.2023, Etapa 6
Iskra - Speranța D
2:1
Faza 1, grupa B
30.09.2023, Etapa 6
Speranis - Real-Succes
2:1
Saksan - Univer
1:1
Faza 1, grupa B
06.10.2023, Etapa 7
Univer - Speranis
2:1
Faza 1, grupa A
07.10.2023, Etapa 7
Speranța D - Dinamo-Auto
0:0
Iskra - Victoria
0:2
Faza 1, grupa B
07.10.2023, Etapa 7
Saksan - Olimp
1:1
Real-Succes - FC Fălești
0:3
Faza 1, grupa A
08.10.2023, Etapa 7
Sheriff-2 - FCM Ungheni
5:1
Faza 1, grupa A
20.10.2023, Etapa 8
Sheriff-2 - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa B
20.10.2023, Etapa 8
Speranis - Saksan
1:3
FC Fălești - Univer
1:2
Faza 1, grupa A
21.10.2023, Etapa 8
Victoria - FCM Ungheni
5:3
Dinamo-Auto - Iskra
1:4
Faza 1, grupa B
21.10.2023, Etapa 8
Olimp - Real-Succes
3:1
Faza 1, grupa A
27.10.2023, Etapa 9
Speranța D - FCM Ungheni
2:1
Faza 1, grupa B
27.10.2023, Etapa 9
Univer - Real-Succes
2:1
Faza 1, grupa A
28.10.2023, Etapa 9
Dinamo-Auto - Victoria
0:3
Iskra - Sheriff-2
1:1
Faza 1, grupa B
28.10.2023, Etapa 9
Saksan - FC Fălești
2:0
Speranis - Olimp
2:0
Faza 1, grupa A
02.11.2023, Etapa 10
Sheriff-2 - Dinamo-Auto
8:0
Faza 1, grupa B
04.11.2023, Etapa 10
Olimp - Univer
0:2
Real-Succes - Saksan
0:5
FC Fălești - Speranis
0:0
Faza 1, grupa A
05.11.2023, Etapa 10
FCM Ungheni - Iskra
3:1
Victoria - Speranța D
1:0
Faza 1, grupa A
10.11.2023, Etapa 11
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
7:0
Faza 1, grupa B
10.11.2023, Etapa 11
FC Fălești - Olimp
0:1
Real-Succes - Speranis
1:5
Faza 1, grupa A
11.11.2023, Etapa 11
Sheriff-2 - Victoria
1:0
Speranța D - Iskra
0:0
Faza 1, grupa B
11.11.2023, Etapa 11
Univer - Saksan
0:1
Faza 1, grupa A
24.11.2023, Etapa 12
FCM Ungheni - Sheriff-2
3:1
Faza 1, grupa B
24.11.2023, Etapa 12
FC Fălești - Real-Succes
2:5
Speranis - Univer
2:4
Faza 1, grupa A
25.11.2023, Etapa 12
Dinamo-Auto - Speranța D
1:3
Victoria - Iskra
7:1
Faza 1, grupa B
25.11.2023, Etapa 12
Olimp - Saksan
0:3
Faza 1, grupa A
01.12.2023, Etapa 13
Iskra - Dinamo-Auto
6:1
Faza 1, grupa B
01.12.2023, Etapa 13
Real-Succes - Olimp
1:2
Saksan - Speranis
5:0
Faza 1, grupa B
02.12.2023, Etapa 13
Univer - FC Fălești
3:2
Faza 1, grupa A
03.12.2023, Etapa 13
Speranța D - Sheriff-2
1:0
FCM Ungheni - Victoria
3:6
Faza 1, grupa A
08.12.2023, Etapa 14
Sheriff-2 - Iskra
1:1
FCM Ungheni - Speranța D
0:0
Faza 1, grupa A
09.12.2023, Etapa 14
Victoria - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 1, grupa B
09.12.2023, Etapa 14
Real-Succes - Univer
1:2
FC Fălești - Saksan
4:7
Olimp - Speranis
3:1
Faza 1, grupa A
16.12.2023, Etapa 15
Speranța D - Victoria
2:1
Iskra - FCM Ungheni
3:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
0:7
Faza 1, grupa B
16.12.2023, Etapa 15
Univer - Olimp
4:2
Saksan - Real-Succes
6:0
Speranis - FC Fălești
4:4
Faza 2, Grupa 1
08.03.2024, Etapa 1
Univer - Spartanii
1:1
Speranța D - Saksan
0:2
Faza 2, Grupa 2
08.03.2024, Etapa 1
Sheriff-2 - Iskra
3:0
FCM Ungheni - Real-Succes
2:1
Faza 2, Grupa 2
09.03.2024, Etapa 1
Dinamo-Auto - FC Fălești
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Speranis
2:1
Faza 2, Grupa 1
10.03.2024, Etapa 1
FC Florești - Victoria
4:0
Faza 2, Grupa 1
15.03.2024, Etapa 2
Victoria - Spartanii
4:1
Faza 2, Grupa 2
15.03.2024, Etapa 2
Real-Succes - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Sheriff-2 - FCM Ungheni
6:1
Faza 2, Grupa 1
16.03.2024, Etapa 2
Saksan - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
16.03.2024, Etapa 2
Iskra - Speranis
0:1
FC Fălești - Olimp
2:1
Faza 2, Grupa 1
17.03.2024, Etapa 2
FC Florești - Speranța D
3:0
Faza 2, Grupa 1
29.03.2024, Etapa 3
Spartanii - Saksan
2:4
Faza 2, Grupa 2
29.03.2024, Etapa 3
FCM Ungheni - Iskra
2:1
Dinamo-Auto - Sheriff-2
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - Real-Succes
4:1
Faza 2, Grupa 1
30.03.2024, Etapa 3
Speranța D - Victoria
1:1
Univer - FC Florești
1:2
Faza 2, Grupa 2
30.03.2024, Etapa 3
Speranis - FC Fălești
1:0
Faza 2, Grupa 2
05.04.2024, Etapa 4
Real-Succes - Speranis
1:2
Sheriff-2 - Olimp
3:1
FCM Ungheni - Dinamo-Auto
Înfrîngere tehnică 3:0
Faza 2, Grupa 1
06.04.2024, Etapa 4
Victoria - Saksan
1:2
FC Florești - Spartanii
3:0
Speranța D - Univer
0:3
Faza 2, Grupa 2
06.04.2024, Etapa 4
Iskra - FC Fălești
2:1
Faza 2, Grupa 1
12.04.2024, Etapa 5
Univer - Victoria
2:3
Faza 2, Grupa 2
12.04.2024, Etapa 5
Speranis - Sheriff-2
0:1
FC Fălești - Real-Succes
3:2
Faza 2, Grupa 1
13.04.2024, Etapa 5
Spartanii - Speranța D
2:1
Saksan - FC Florești
0:1
Faza 2, Grupa 2
13.04.2024, Etapa 5
Dinamo-Auto - Iskra
Înfrîngere tehnică 0:3
Olimp - FCM Ungheni
3:0
Faza 2, Grupa 1
16.04.2024, Etapa 6
Victoria - FC Florești
1:0
Saksan - Speranța D
1:0
Faza 2, Grupa 1
17.04.2024, Etapa 6
Spartanii - Univer
2:1
Faza 2, Grupa 2
19.04.2024, Etapa 6
Iskra - Real-Succes
16:00
Sheriff-2 - FC Fălești
16:00
FCM Ungheni - Speranis
16:00
Faza 2, Grupa 1
20.04.2024, Etapa 7
Spartanii - Victoria
16:00
Univer - Saksan
16:00
Speranța D - FC Florești
16:00
Faza 2, Grupa 2
20.04.2024, Etapa 6
Dinamo-Auto - Olimp
16:00
Faza 2, Grupa 2
26.04.2024, Etapa 7
Olimp - Iskra
16:00
Speranis - Dinamo-Auto
16:00
FC Fălești - FCM Ungheni
16:00
Real-Succes - Sheriff-2
16:00
Faza 2, Grupa 1
27.04.2024, Etapa 8
Victoria - Speranța D
16:00
FC Florești - Univer
16:00
Saksan - Spartanii
16:00
Faza 2, Grupa 1
03.05.2024, Etapa 9
Univer - Speranța D
16:00
Spartanii - FC Florești
16:00
Faza 2, Grupa 1
04.05.2024, Etapa 9
Saksan - Victoria
16:00
Faza 2, Grupa 1
08.05.2024, Etapa 10
Victoria - Univer
17:00
Speranța D - Spartanii
17:00
FC Florești - Saksan
17:00
Calendarul sezonului
Conferința
Divizia-A.md - Administraţia site-ului
Вот тут ФК "Флорешть" объяснил ситуацию со стадионом: https://moldfootball.com/ru/news/fk-floresht-arendoval-stadion-v-benderakh-do-konca-sezona-no-stremitsja-pereekhat-vo-floreshty
FAZA 2, GRUPA 1
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
FC Florești
6
5
0
1
13:2
15
2.
Saksan
6
4
0
2
9:7
12
3.
Victoria
6
3
1
2
10:10
10
4.
Spartanii
6
2
1
3
8:14
7
5.
Univer
6
2
1
3
11:8
7
6.
Speranța D
6
0
1
5
2:12
1
Golgheteri
Gurgurov (Victoria)
4
S.Țurcan (Spartanii)
4 (1)
Holodov (FC Florești)
4 (1)
Zverikin (Saksan)
3
Cozma (Univer)
3
Pulucciu (Univer)
3 (1)
Ad.Rusu (Victoria)
2
N.Rotaru (Spartanii)
2
Iancioglo (Speranța D)
2
Picus (FC Florești)
2
D.Muntean (FC Florești)
2
FAZA 2, GRUPA 2
Echipa
M
V
E
Î
Goluri
P
1.
Sheriff-2
5
5
0
0
16:2
15
2.
Olimp
5
3
0
2
11:7
9
3.
Speranis
5
3
0
2
5:4
9
4.
FC Fălești
5
3
0
2
9:6
9
5.
FCM Ungheni
5
3
0
2
8:11
9
6.
Iskra
5
2
0
3
6:7
6
7.
Real-Succes
5
1
0
4
8:11
3
8.
Dinamo-Auto
5
0
0
5
0:15
0
Dinamo-Auto s-a retras din campionat din cauza problemelor financiare. În toate partidele echipei i-a fost acordată înfrîngere tehnică
Golgheteri
Decev (Olimp)
4
Loukou (Sheriff-2)
4
Golovatîi (FC Fălești)
2
Boico (FC Fălești)
2
A.Popovici (Olimp)
2
D.Boțan (Sheriff-2)
2
Covalschii (Sheriff-2)
2
F.Cojocaru (FCM Ungheni)
2
C.Cebotari (Speranis)
2