Лента новостей



ФК Сирець - ФК Флорешть 2:2

17 апреля 2019Источник: Официальный канал FMF на Youtube

Предлагаем вашему вниманию видео голов в матче 3-го тура Дивизии А между ФК "Сирець" и ФК "Флорешть" (2:2).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • VAR 18 апреля 2019, 10:07

    A VAR gde?
  • Lucacu 18 апреля 2019, 08:32

    Бэй Быля тебе не смешно????
  • Gavrik 18 апреля 2019, 00:03

    Sireţi rushine sa va fie..ce penalti o vazut Arbitru, daca nuţi dau lei asa penalti nu dai.
  • fan 17 апреля 2019, 23:40

    Sireții cumpără arbitrii !!! de la Selemet au furat două puncte în frunte cu Pidghirnîi Cătălin și astăzi de la Florești au furat două puncte în frunte cu Bilea Ion. - Să fie descalificați tot sezonul 2019, dar nu trei etape. Arbitru Pidghirnîi cătălin s-a odihnit etapa a treia, dar Sirețu a acumulat un punct și apoi iarăși un punct iar Domnul nu bate cu bățu.
  • . 17 апреля 2019, 22:53

    Пистишь
  • flori 17 апреля 2019, 21:41

    пенальти не было!!!



Анонс тура



21.09.2019, 24-й тур

Кагул-2005 - Заря 16:00

Реал-Сукчес - Грэничерул 16:00

ФК Унгень - ФК Виктория 16:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Флорешть 21 17 3 1 55:18 54
2. Дачия Буюкань 20 16 2 2 51:9 50
3. Спартаний 22 16 1 5 58:23 49
4. Тигина 21 15 1 5 71:26 46
5. Сперанца Д 21 11 3 7 35:18 36
6. ФК Виктория 21 12 0 9 43:33 36
7. Кагул-2005 20 11 3 6 46:27 36
8. Искра 20 8 3 9 39:41 27
9. Грэничерул 22 7 3 12 31:50 24
10. ФК Унгень 22 7 2 13 44:73 23
11. Заря 22 6 3 13 47:49 21
12. Реал-Сукчес 21 6 2 13 45:50 20
13. ФК Сынжерей 22 6 1 15 33:60 19
14. ФК Сирець 22 5 3 14 31:72 18
15. CSF Спарта 21 0 2 19 6:86 2

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний) 27 
Литвяков (Тигина) 26 (3)
Боровский (Искра) 17 (4)
Бычков (ФК Сынжерей) 13 
Харитов (Кагул-2005) 12 
Кричмарь (ФК Флорешть) 12 
Гондю (Реал-Сукчес) 12 (1)
Иосипой (Дачия Буюкань) 11 
А.Пащенко (ФК Флорешть) 11 
О.Андроник (ФК Унгень) 11 (1)
Стратан (ФК Унгень) 11 (2)
А.Апостол (Дачия Буюкань) 11 (2)
Безимов (Грэничерул) 10 
Гуржуй (Сперанца Д)
Посторонка (ФК Виктория) 9 (1)
Молла (ФК Виктория) 9 (1)
Ташев (Тигина)
Семиров (Тигина)
А.Шойму (ФК Сирець)