Лента новостей



"Реал-Сукчес" проведет товарищеский матч со сборной Молдовы U-16

30 ноября 2012Источник: Divizia-A.md

В воскресенье, 2 декабря, на базе подготовки сборных в Вадул-луй-Водэ состоится товарищеский матч между сборной Молдовы U-16 (тренер Николай Буня) и клубом Дивизии А "Реал-Сукчес". Начало встречи в 10:00.



Новости по этой теме:


Комментарии

  • vizitator 2 декабря 2012, 20:52

    Nationala U16 a jucat cu Real-Succes 1997-96(U16) unde echipele a demonstrat joc frumos. Jucatorii Realului au impresionat.
  • azxc 30 ноября 2012, 18:31

    echipa din divizia A acum e in vacanta
  • ????? 30 ноября 2012, 17:28

    sigur vor juca contra echipei mari din divizia A ? Eu intelesesem ca cu real succes U-17
  • under 16 30 ноября 2012, 17:17

    bunea se gindea cu cine sa joace amicalu cu maiak sau cu real succes si i-au ales pe acei mai tari
  • eu 30 ноября 2012, 17:15

    de la copii cred ca vor cistiga real succes
  • eu 30 ноября 2012, 17:14

    poate macar aici sa cistige



Анонс тура



21.09.2019, 24-й тур

Кагул-2005 - Заря 16:00

Реал-Сукчес - Грэничерул 16:00

ФК Унгень - ФК Виктория 16:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Флорешть 21 17 3 1 55:18 54
2. Дачия Буюкань 20 16 2 2 51:9 50
3. Спартаний 22 16 1 5 58:23 49
4. Тигина 21 15 1 5 71:26 46
5. Сперанца Д 21 11 3 7 35:18 36
6. ФК Виктория 21 12 0 9 43:33 36
7. Кагул-2005 20 11 3 6 46:27 36
8. Искра 20 8 3 9 39:41 27
9. Грэничерул 22 7 3 12 31:50 24
10. ФК Унгень 22 7 2 13 44:73 23
11. Заря 22 6 3 13 47:49 21
12. Реал-Сукчес 21 6 2 13 45:50 20
13. ФК Сынжерей 22 6 1 15 33:60 19
14. ФК Сирець 22 5 3 14 31:72 18
15. CSF Спарта 21 0 2 19 6:86 2

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний) 27 
Литвяков (Тигина) 26 (3)
Боровский (Искра) 17 (4)
Бычков (ФК Сынжерей) 13 
Харитов (Кагул-2005) 12 
Кричмарь (ФК Флорешть) 12 
Гондю (Реал-Сукчес) 12 (1)
Иосипой (Дачия Буюкань) 11 
А.Пащенко (ФК Флорешть) 11 
О.Андроник (ФК Унгень) 11 (1)
Стратан (ФК Унгень) 11 (2)
А.Апостол (Дачия Буюкань) 11 (2)
Безимов (Грэничерул) 10 
Гуржуй (Сперанца Д)
Посторонка (ФК Виктория) 9 (1)
Молла (ФК Виктория) 9 (1)
Ташев (Тигина)
Семиров (Тигина)
А.Шойму (ФК Сирець)