Codru - Real-Succes 6:0

18 august 2018Sursă: Canalul oficial al FMF pe Youtube

Vă propunem atenţiei dumneavoastră video golurilor marcate în meciul etapei a 12-a din Divizia A dintre Codru şi Real-Succes (6:0).



Ştiri la tema dată


Commentarii

  • Сталин Всея Руси 19 august 2018, 19:22

    da? si care e numele tau real?
  • CARP 19 august 2018, 19:04

    Eu am fost arbitru SUPER
  • Сталин Всея Руси 19 august 2018, 15:08

    CARP, daca te pricepi tu mai bine, de ce nu te faci arbitru? ar fi o bune perspectiva pentru tine, vezi si ceea ce nu se intimpla
  • CARP 19 august 2018, 14:55

    СТАЛИН ВСЯ РУСИ - TU ESTI ZERO IN FOTBAL SI IN ARBITRAJ !!!!!!!
  • Сталин Всея Руси 19 august 2018, 13:58

    SLABUT, по видео видно, что этого защитника никто не касался даже, ему повезло, что не получил карточку за симуляцию.
  • SLABUT 19 august 2018, 13:06

    Третий гол забит с нарушением против защитника - судья полнейший ZERO
  • fan Codru 19 august 2018, 12:27

    cum sa joci pe asa caldura? chiar nu vede nimeni in ce conditii se joaca, ca sint aproape 40 de grade la soare?
  • golzao 18 august 2018, 23:09

    nimerenco vporeatke ... glodeanskii napadiushii ... vtoroi rogaciov 4toli ..))))



Avancronica etapei



31.07.2019, etapa a 12-a

Real-Suсces - FC Victoria 18:00

Conferinţe

Divizia.A.md
Administraţia site-ului
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. Dacia Buiucani 13 12 1 0 37:5 37
2. FC Florești 13 11 1 1 29:11 34
3. Spartanii 13 9 1 3 34:11 28
4. Tighina 13 9 0 4 38:16 27
5. Cahul-2005 13 6 2 5 26:17 20
6. Speranța D 13 6 2 5 14:12 20
7. FC Victoria 12 6 0 6 22:17 18
8. Iskra 13 5 2 6 18:23 17
9. Grănicerul 13 5 1 7 18:28 16
10. Real-Suсces 12 4 2 6 30:26 14
11. FC Sireți 13 4 2 7 24:29 14
12. FC Sîngerei 14 4 1 9 22:39 13
13. Zaria 13 3 2 8 26:30 11
14. FC Ungheni 13 3 1 9 24:42 10
15. CSF Sparta 13 0 2 11 5:61 2

Golgheteri

Onofrei (Spartanii) 18 
Litveacov (Tighina) 17 (1)
Bîcicov (FC Sîngerei) 10 
Gondiu (Real-Suсces) 10 (1)
A.Apostol (Dacia Buiucani) 10 (2)
Iosipoi (Dacia Buiucani)
A.Şoimu (FC Sireți)
Borovschi (Iskra) 8 (2)
Gurjui (FC Sireți)
Stratan (FC Ungheni) 7 (2)
Nemerenco (Dacia Buiucani)
Mezerniuc (Zaria)
G.Orbu (FC Victoria)
Bezimov (Grănicerul)