FC Grănicerul - Zimbru-2 1:0

15 iulie 2017Sursă: Canalul oficial al FMF pe Youtube

Vă propunem atenției dumneavoastră video unicului gol marcat în meciul primei etape din Divizia A dintre FC Grănicerul și Zimbru-2 (1:0).



Ştiri la tema dată


Commentarii

  • Жора 18 iulie 2017, 17:49

    А шо деревья над трибунами спилили?
  • адеват 17 iulie 2017, 00:38

    что то не видно обращений к господину Леуке
  • Для Але 15 iulie 2017, 22:48

    Да какие 25, там все 40
  • Але 15 iulie 2017, 22:15

    Куда смотрит вратари Забили из за 25 м как эта
  • Fodbalist u14 Edineţ 15 iulie 2017, 20:37

    La Real success
  • л.ф 15 iulie 2017, 19:52

    Лаврентий добрый день.Куда можно отвести ребенка 7-8 лет заниматься футболом в Кишиневе кроме Буюкан и Зимбру?
  • 11111111111111 15 iulie 2017, 19:26

    Играли в Рышканах?
  • Hbb 15 iulie 2017, 19:03

    Гол тура:)) хотя сам гол и е вино
  • . 15 iulie 2017, 17:23

    Хороший проход !
  • Роршах 15 iulie 2017, 17:21

    Ничего не понятно с повтора, больше создается впечатление, что мяч улетел мимо.
  • Вот тебе 15 iulie 2017, 16:48

    Дай!)))))



Avancronica etapei



28.07.2017, etapa a 3-a

Grănicerul - Sparta 18:00

FC Sîngerei - FC Ungheni 18:00

FC Victoria - Zimbru-2 18:00

Cahul-2005 - Iskra 18:00

FC Edineţ - Sheriff-2 18:00

Real-Suсces - Codru 18:00

Conferinţe

Divizia.A.md
Administra?ia site-ului
Clubul FC Ungheni va primi adversarii în Chișinău, la stadionul Joma Arena.
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. FC Victoria 2 2 0 0 3:1 6
2. FC Edineţ 2 1 1 0 4:3 4
3. Grănicerul 2 1 1 0 2:1 4
4. Saxan 2 1 1 0 2:1 4
5. Sheriff-2 2 1 0 1 4:1 3
6. Zimbru-2 2 1 0 1 5:1 3
7. Cahul-2005 2 1 0 1 1:4 3
8. FC Sîngerei 2 1 0 1 3:6 3
9. FC Ungheni 2 0 2 0 4:4 2
10. Sparta 1 0 1 0 3:3 1
11. Real-Suсces 1 0 0 1 0:1 0
12. Codru 2 0 0 2 2:4 0
13. Iskra 2 0 0 2 2:5 0

Golgheteri

C?runtu (Sheriff-2)
Ungureanu (FC Sîngerei)
Murguleț (FC Edineţ)
G.Orbu (FC Victoria)
Ciuico (FC Ungheni)
Bort? (Zimbru-2)
Valu?a (FC Victoria)
Toma?evschii (FC Edineţ)
Sartacov (FC Edineţ)
Sangare (Saxan)
Pavlov (Sparta)
P?slari (FC Sîngerei)
Osipov (Sheriff-2)
Murovanîi (Zimbru-2)
Mirciu (Codru)
Lobco (Sparta)
La?can (Iskra)
Kovacevic (FC Ungheni)
Iura?co (Zimbru-2)
Iordache (Sparta)
Hersun (Codru)
Gaidarji (FC Ungheni)
Gaicean (Grănicerul)
Don?u (Zimbru-2)
Dobrovinschii (Grănicerul)
D.Popa (Saxan)
Bischer (Iskra)